Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Dezodorok

heydy10

2014. augusztus 8.

Az illata nagyon kellemes, klasszikus Nivea illat. Este, fürdés után használom, nagyon ápolt érzetet nyújt. Sajnos nekem izzadásgátlóként egyáltalán nem vált be.Ehelyett egy Nivea testápolót hasznosabbnak tartok, mivel ugyanezt a illatot érhetjük el vele a bőrünkön, és emellett hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Csirip74

2014. július 10.

Nivea illatimádatom másik tárgya. Beus70-hez hasonlóan testpermetként használom, én is felturbózom tusfürdő, nivea soft krém használatával, ha illatorgiát szeretnék. Dezodorálóként nem tudok róla nyilatkozni. Én is a Müllerben vettem egy forint híján egy ezresért. Csa ötöst tudok rá adni.Remélem nem fogom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

mokojka

2012. április 24.

Nem izzadásgátlóként,hanem testpermetként használom.Arra nekem nagyon bevált!Isteni finom illat,sokáig érzem magamon.Nyáron picit a hűtőbe teszem,utána remekül frissít,nagyon kellemes!Egy próbát megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

lujzi

2011. augusztus 20.

én évekig használtam, de ez a lentebb említett nedves hatás tényleg zavaró volt kicsit. azért cseréltem le, mert meguntam, viszont nagy előnye a mai - még mindig szegényes - piacon, hogy alumíniummentes (ha jól látom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

kicsiszilvike23

2011. július 11.

Illata először nagyon kellemes, nehezen szárad meg és kb fél óra múlva érezni, hogy veszíti el a hatását, mint izzadásgátló deó,nem voksolnék mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

yoko95

2011. június 30.

Egész hatásos, de csípte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Egész hatásos, de csípte a bőröm.

durczi

2011. január 6.

furcsa

Ahogyan azt a másik pumpás Niveánál is írtam, nemrég tértem át a dezodorokról a pumpás deókra. A Niveának mind a két illatát kipróbáltam: hát, a Fresh Natural nem jött be. Valamiért nedvesebb érzés marad a használatakor, és az illata is furcsább, "csatakosabb", mint a spray változatnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 6.

furcsa

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.