Frosch

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Az utántöltős folyékony szappan termékcsalád 3 illatban kapható: gránátalma, mandulatej és aloe vera. A dizájnos folyékony szappan tubust csak egyszer kell megvenni. Ezt követően az utántöltő segítségével pénzt és hulladékot spórolva folyamatosan pótolhatja az elhasznált mennyiséget.

Kiszerelés: 300 ml

agica1989

2012. október 18.

Nekünk most a gránátalmás a nagy családi kedvenc.
És egyáltalán nem tartja senki csajosnak az illatát, még az öcsém is ilyen utántöltőt visz a koliba. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Nekünk most a gránátalmás a nagy családi kedvenc.

szöszike

2012. május 1.

Mandulásat használjuk már régóta, a kezemet nem szárítja, az illatát szeretem, nekünk bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Morci

2012. március 14.

A gránátalmás verziót próbáltam ki, nekem nem jött be az illata. Valahogy nem is habzott eléggé, és olyan érzésem volt, hogy nem tisztít rendesen. Viszont tényleg nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

csillag1219

2011. december 19.

Nekünk a mandulás volt meg, én szerettem, mert nem szárította a kezet és finom volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

ljudith78

2011. december 18.

Nekem gránátalmás van, szeretem a Frosh termékeket, ha tehetem szinte mindenből ezt veszem (mosogató, mosógél, öblítő, stb.). Az ára tényleg nem annyira baráti, de az utántöltős verziója tényleg olcsóbb. Az én kezemet nem szárította, újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

natasa

2011. augusztus 2.

A mandulásat próbáltam. Megvettem annak ellenére, hogy SLS-t tartalmaz (ez máris mínusz 1 csillag). Akkor miért vettem meg? Azért, mert azt vettem észre, hogy a növényi szappanoktól csúnya lesz a mosdókagylóm. Szinte minden kézmosás után ki kellene súrolni, így megpróbáltam ezt a Froscht, hátha ...Az illata, a kiszerelése tetszik, de sajnos az én kezemet nagyon szárította. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

trisztan

2011. július 22.

Nekem nagyon megtetszett ez is, és az új gránátalmás is. Helyes a csomagolása, megfelelően sűrű az állaga, és jó, de nem tolakodó az illata ami aztán megmarad a bőrön. Az árát kicsit sokallom, de lehet kapni utántöltőben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid