Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Testápolók

Igazi kakaóvajjal, kakaóbabbal és vörösáfonya kivonattal. A B5 provitamin ápolja a bőrt.

hornstul

2013. március 5.

Tegnap vettem kb 2500ft-ért a Dm-ben. Egy tragédia ez a krém, ma megpróbálom visszavinni.
A problémák vele:
- rettentő büdös
- nagyon kemény, a kezedben sem olvad meg, konkrétan kb kaparni kell a dobozból és utána is darabos marad a lábon, karon, stb
- 2 óra alatt sem száradt meg a lábamon
- kézmosások sora és órák után is keserű izű minden, amihez hozzáérek
:( Borzalmas csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

A problémák vele:
- rettentő büdös
- 2 óra alatt sem száradt meg a lábamon
- kézmosások sora és órák után is keserű izű minden, amihez hozzáérek
:( Borzalmas csalódás

Sindy6

2013. február 17.

Én szeretem az illatát, jol hidratal ,de szörnyen keserű. Ha este bekenem a kezem,es reggel számhoz érek még akkor is keserű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Luca33

2013. február 1.

Tegnap vettem egyet a Müllerben, a kicsi kiszerelést.
Hát. Valami szörnyű, pedig szép reményeim voltak. A szaga engem undorít, nem tehetek róla. Az áfonya része az illatnak jó, de a csokisnak tituláltat nem tudom mihez hasonlítani, valami új íznek mondanám. A krém kemény kissé, de fel lehet kenni, kicsit iszamós. A színe nem valami guszta. Próbáltam megszokni a szagát, de nem megy, már ott tartok, hogy a rendes csokitól is fordul egyet a gyomrom. Hidratálás egész jó, de nem tartott sokáig az érzet, bezzeg az illata igen.
Többen írták itt, hogy keserű, hát nem bírtam megállni, hogy kipróbáljam, mennyire. Egy kicsit sem túloztak: csak a nyelvem hegyével értem a kezemhez, bőven elég volt, olyan keserű mint az antibiotikum, és tényleg nem lehet levakarni. Csak második körömkefés-szappanos kézmosás után tudtam úgy ahogy leszedni. Miután végiggondoltam, hogy nem szeretném, ha a ruháim is ilyen kencével érintkezzenek, és randis időszakban sem jó választás, hacsak nem riasztónak szánja az ember, akkor nekem nem érte meg a vásár. A krémet kidobtam, a tégelyét megtartottam, próbálom kiűzni belőle az illat nagyobb részét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Tegnap vettem egyet a Müllerben, a kicsi kiszerelést.

Aranyhaj

2013. január 26.

A krém állaga, elég fura a testvajakhoz képest, szerintem nem olyan könnyen kenhető, hanem inkább mintha kocsonyásabb lenne, elég fura, a hatását tekintve, az én extra száraz bőröm nagyon hamar beszívja és eléggé jól hidratál.
Viszont, negatívumok, a párom utálja az illatát, pedig eddig semmire nem mondta h büdös még a körömlakklemosó szagára se panaszkodik soha, a másik pedig ami szörnyű az izé, megvettem a krémet és nem olvastam el, mostanáig itt véleményeket, úgyhogy miután először bekentem magam reggel és utánna ettem és a reggelimnek keserű íze volt, szívrohamot kaptam szinte, mivel korábban volt problémám az epémmel és annak is egy tünete volt, a keresű íz, bármit eszek. Nagyon megijedtem, hogy Úristen, mi bajom, már megint, aztán estére elmúlt, természetesen ettől a fantasztikus krémtől volt, pedig étkezés és krémezés között legalább 2szer kezet mostam és mosogattam is....uh levakarhatatlan....
Én őszintén senkinek nem ajánlom, én kidobtam a kukába...Akkora sokk volt számomra ez, hogy semmilyen Fruttini terméket soha nem fogok venni !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

lilaeper

2012. december 14.

Nekem sajnos nem jött be :S Elég jól hidratál ugyan,de az állagával nem vagyok kibékülve,ameddig be nem szívódik kellemetlenül ragacsos,nehéz vele bánni,nem is igazán testvaj,inkább testmargarin xD és a szaga valami borzalom...olyan mint a romlott kakaó,vagy én nem is tudom,de tényleg rémes.Nem fogom elhasználni,szegény biztosan a kukában végzi,mert bár szívesen elajándékoznám,de nincs kinek xD senkinek nem kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Lovely21

2012. december 8.

Tényleg szörnyen keserű... Bekrémeztem magam, utána szokás szerint kezet mostam... Utána ettem egy kis csokit és egyszerűen szörnyen keserű volt ott, ahol hozzáért a kezem a csokihoz. Megmostam szappannal a kezem, semmi. Mégegyszer, semmi. 3. próbálkozásra jött le úgy nagyjából, bár az illata még mindig érződik. :D Szinte levakarhatatlan. A hatását imádom, de szerintem korlátozom a használatát estére... Nagyon gazdaságos, nem kell belőle sok és nekem nem is szükséges minden nap használni annyira jól hidratál. Az illata közvetlenül a tégelybe szagolva nagyon tömény, már-már fullasztó, de mikor elkenem a bőrömön már finom, tömény, édes. :) Összességében én nagyon szeretem eddig, szerintem el fog fogyni ez az 500 ml. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

BlankaGroom

2012. november 8.

Eddigi legjobb testápoló amit valaha próbáltam. A kis kiszerelés van meg és általában a körömágyamra vagy a térdemre szoktam használni, mivel ezeken a területeken a legszárazabb a bőröm. A régebbi testápolók/kézkrémek hatása másnapra mindig eltűnt, de ha ezzel kenem be a kezem, még 2-3 nap után is teljesen sima, mintha akkor kentem volna be. Az illata elég tömény, de nekem tetszik :) Nem találok hibát ebben a krémben! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

papupanni

2012. október 31.

Én is a Müllerben vettem, a pici dolgoknál van, kb. 300 Ft-ért, hülye lettem volna otthagyni. Vagy mégsem? :D Szerintem szörnyen rossz szaga van. Pedig imádom a csokis és a gyümölcsös illatokat, illetve mindent, ami édes. De ez szörnyű. Nem is tudom miért, de meg sem bírom szagolni. Minden barátnőm és rokonom beleszippantott, de mindannyian egyetértettek velem. :) Csak az a baj, hogy amúgy nagyon jól hidratál, és az állaga... Imádom! Nagyon kemény, de pont ezért imádom, olyan, mint a Rama :D Egyszer használtam, azóta a szekrényemben porosodik, még csak le sem tudtam passzolni senkinek. Ha az illata, vagyis inkább a szaga nem lenne, akkor nagyon tetszene, de így csak egy 2-est adok neki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

csipkeorsika

2012. október 27.

A Müllerben lehet, nekem is olyan van, ráadásul pár száz forint volt, valahogy 300ft körül, azt pedig nagyon megéri! lassan fogy, mert kevés kell bele, viszont nagyon jól hidratál! az illatával még nem vagyok megbékélve, mert annyira erős csoki, hogy inkább keserű, és émelyítő, de hosszan tart, télre tökéletes lesz, ez biztos, aztán meglátjuk, lesz-e belőle utánpótlás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

n_adry

2012. szeptember 29.

Kis kiszerelésbe van meg, sűrű állagú hamar beszívódik és remekül hidratál. A legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam. Nekem az illata is tetszik, de tény hogy keserű. Ennek ellenére nagyon jó, ha elfogy biztos, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.