Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Testápolók

Igazi kakaóvajjal, kakaóbabbal és vörösáfonya kivonattal. A B5 provitamin ápolja a bőrt.

Nautilus

2012. szeptember 12.

Huhh, kiadós, és hiperjól hidratál! Szörnyen költséghatékony is, főleg ahhoz képest, hogy mennyi shea vaj van benne!
Az egyetlen, amitől félek, hogy rendszeres használat mellett megutálom majd az amúgy nagyon finom és erős illatát. A terv az, hogy ritkábban használom.
Nahh meg persze keserű is, mert igencsak kakaós (?), szappanos kézmosás után is, de még ez se hiszem, hogy ki tudna belőle ábrándítani!

Update: Nem... úgy érzem, nem fog menni... bekentem vele magam másodszor, és szinte rosszul lettem az illatától... ugyan még él egy halvány reménysugár, de már sajnálom ezt így, olyan kár érte...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Roxanne

2012. augusztus 20.

Kis minta van belőle. Röhejes áron jutottam hozzá.
Jaj, nagyon finom illata van!!!!
Elsőre az áfonya ugrik be, de ahogy elkenem, teljesen átmegy csokoládéba.
Nem merek nagyobb kiszerelést venni, nehogy az édesszájú férfiismerőseim összetévesszenek egy nagy tábla finom csokoládéval. :-)

Kiegészítés: Irgalmatlanul hidratál. Imádom! A szó szerint pikkelyesre száradó bőrt a könyökömön naponta max. háromszor kell bekennem vele, és a sheával kevert kakaóvaj babapopsivá szelidíti. Ha találok egy hosszútávon is elviselhető illatot -sorry, de a csokiillatú Avonos szájfénytől ugyanígy elegem volt egy idő után- ebből a termékből, ő lesz a hivatalos "gyíkbőr-mentesítőm".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Kis minta van belőle. Röhejes áron jutottam hozzá.
Jaj, nagyon finom illata van!!!!
Elsőre az áfonya ugrik be, de ahogy elkenem, teljesen átmegy csokoládéba.

Marcsus

2012. augusztus 20.

Én a nagy kiszerelést vettem meg, mert nagyon édesszájú vagyok, ennek megfelelően szeretek mindent, aminek csokis, cukros illata van. Ez a krém ráadásul remekül bevált, a nagyon kiszáradt bőrömet is seperc alatt rendberakja, utána finom puha a bőröm és órákkal később is csodás csokoládés-áfonyás illatom van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Thündérke

2012. augusztus 10.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz! Imádom! Isteni az illata, mintha tényleg igazi étcsokoládé lenne és szuperül hidratál ! Ha elfogy egyszer, tuti újra veszem ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

terke29

2012. július 29.

NIDDA:
Tudom,hogy nem akartál "szemétkedni",én sem eszem a krémeket,de kenekedés után nem mindíg mosok kezet,és miután itt olvastam,hogy keserű,ezért teszteltem mindkettőt,egyszerűen megnyaltam a kezem.Nem vagyok finnyás,és milliomos sem,hogy csak úgy nyakra főre vásárolgassam a 4-5000ft-os testvajakat potyára,ezért írtam le én mit tapasztaltam.Nekem ez a véleményem,de ha már itt tartunk,az alverde vajak,nem keserűek:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 29.

NIDDA:

bandita

2012. július 22.

2012. 06. 21
Párkapcsolatban élő, illetve élni kívánó hölgytársaimhoz szólok most a véleményemmel. A termék hatása kiváló, a kezemen használom, napi 2x bekenve bársonyos, ápolt felületet eredményez, amely mindenféle szappanos kézmosásnak ellenáll.
Viszont a páromat üldözni lehetne az illatával, mély meggyőződése, hogy élesztőszagú, hasonlatos egy napon érlelt, bekevert horgász-etetőanyaghoz. Nevetve, de riadtan gondol bele a lehetőségbe, hogy talán gyakran és teljes testfelületen lesz kénytelen elviselni rajtam, mivel én imádom bőrápoló hatását.

Az illathasonlattal egyet kell, hogy értsek, ettől függetlenül azért érzek némi kakaós-cherrys mellékzöngét is az élesztő mellett, nem mindennapi élmény használni, az biztos :))
Aki ki szeretné próbálni, kis, 50 ml próbaterméket javaslok megvásárolni elsőre, a szokatlan illat miatt.
Én el vagyok ájulva, engem meggyőzött ez a tömény állagú testvaj.
2012. 07. 15
Még mindig nagyon szeretem, annak ellenére is, hogy iszonyat keserű a krém. Nem is gondoltam, hogy ilyen gyakran érintem meg az ajkamat a kezemmel, ez a termék megmutatta :)
Egy biztos, ahova puszit szeretnénk kapni, oda ezt a krémet ne kenjük.
2012. 07. 22
Nem ismerem a T.B.S csokis testvaját, de ez olyan szinten keserű, hogy már a sima, nem "nyelves" puszi is veszélyeztetett általa. Direktben eszembe sem jutna megkóstolni, de valahányszor megérintem a számat, illetve eszek a bekent kezemmel, újra és újra szembesülök vele. A csillagokat meghagyom, hiszen a hatás kárpótol mindezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 22.

2012. 06. 21

Én el vagyok ájulva, engem meggyőzött ez a tömény állagú testvaj.
2012. 07. 15
Egy biztos, ahova puszit szeretnénk kapni, oda ezt a krémet ne kenjük.
2012. 07. 22

terke29

2012. július 22.

Most kicsit "kemény"leszek,de elfogult vagyok,egy másik termékkel,sorry. :P
Tehát:
Sír a szátok,hogy a Body Shop csokis vaja ilyen vacak,meg olyan sz_r,mert keserű...Hááááát lányok....EZ a testvaj sokkal keserűbb!!!!Mindkettőből van,és kóstoltam...Kenekedés után 2 órával mindkettő borzalmas keserű,8 órával később(reggel zuhany elött)már csak ez.
Jó az illata,nagyon jól hidratál,villámgyorsan felszívódik,az 50ml-es kifejezetten praktikus csomagolás nyaralásra,de engem kikészít hogy hiába mostam kezet már háromszor,újra és újra,még mindíg keserű az ízem.Nem nyalogatom magam percenként,de a párom szeretett volna.Aztán azt mondta,akkor most vagy lezuhanyozom újra,vagy alszunk.Mentem zuhanyozni:( :) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 22.

Most kicsit "kemény"leszek,de elfogult vagyok,egy másik termékkel,sorry. :P
Tehát:

egifeny

2012. július 16.

A kicsit vettem meg belole, elsore imadtam az illatat, de mire elfogy sztem utalni fogom :D onmagaban is eleg lenne a csoki, az az afonyas-gyumolcsos beutes sztem nagyon nem illik hozza, es meg kifejezetten tartos is! A hatasa nagyon jo, tartosan hidratal, konnyen felszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

zalla

2012. június 24.

Én az 50 ml-es kiszerelést vettem meg, kézre használom. Meglepően jól hidratál és kevés is elég belőle. Gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot. Az illata elég erős, de ízlés kérdése, hogy kinek jön be és kinek nem (nekem nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

piporetto

2012. június 3.

Nagyon jóóóóóóóó!
Pihe-puha a bőrőm tőle és isteni csokis!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

Nagyon jóóóóóóóó!
Pihe-puha a bőrőm tőle és isteni csokis!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.