Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 5.

Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 500 ml

grizus

2014. december 30.

A csodás illata miatt vettem meg. Az állaga is nagyon jó, ahhoz képest viszont nem hidratál kellően. De ami igazi gond számomra, az az, hogy tele van nyomva parabénnel. Szóval nem, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Babooca

2014. április 5.

Eszméletlenül gejl illata van, alig bírtuk elhasználni itthon. Sosem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Drusee

2014. február 8.

Még annó a gimiben leptem meg magam vele. Nagyon szerettem, de a szobatársak a koleszban egy idő után unták az illatát, mert órákig lehetett érzeni bent. Pláne húztam a kondenzcsíkot :)
Most már nem venném meg, de néha a mai napig megszaglászom a boltban a nosztalgia kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Malachite

2013. július 16.

Csodálatos az illata, a hidratálása elég gyöngécske, és rémesek az összetevői. Guilty Pleasure Deluxe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

beka0717

2013. május 18.

Nekem nagyon bejött. Napi 12 órát dolgozom végig álló munkával, ami kihat a sarokra is. mégis gyönyörűen újjávarázsolta a talpam a bokám puha lány ,nem szárad, még a klímától sem. És a Kedvesemet az illata is lenyűgözte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Sussie

2013. április 18.

Az illata miatt szerettem meg persze. Szerintem testvajnak lagy volt, inkabb krem, de a hatasa hosszan tarto. Nem zsiros, konnyen beszivodo krem, nehany perc utan siman lehet oltozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

lau0502

2013. január 19.

Óriási a kiszerelése és ahhoz képest nem vészes az ára. Az illatát szerettem amikor megvettem, de egy idő után megcsömörlöttem tőle. Hidratálásból sem a legjobb. Nem lett a kedvencem, és szerintem nem is nagyon fogok próbálkozni már ezzel a márkával, mert az eddig kipróbált termékeik közül egyik sem vált be igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 19.

KvD_

2012. július 19.

Oda vagyok érte :) Az illata mesés, és nagyon jól hidratál. Azért is vettem testvajat, mert a testápolók nem használtak, ahhoz meg lusta és feledékeny voltam, hogy minden nap kenegessem magam. Ezzel viszont elég 2-3 naponta bekenni a bőrömet, olyan jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Kiscsillag5

2012. június 6.

Régebben használtam. Nagyon finom és erős illata van. Mikor kentem magam vele, az egész szoba ilyen illatú volt. Jól hidratált, jobban mondva réteget képzett a bőrömön, amit még zuhanyzásnál is lehetett érezni. Az összetevők miatt már nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Mya

2012. március 28.

A Fruttini egyik legjobb testápolója, mind illatra, mind hatásra! Mivel a testvajak a legsűrűbbek, ezek a termékek a legjobbak száraz bőrre. Az illata egy csoda, átjárja az egész fürdőt, még az ágyneműn is érezni!:) Nagyon jól hidratál, imádom! Az összetevők miatt nem ajánlatos folyamatosan használni, de nyárra mindenképp beszerzek egyet!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Fructose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Színezék. Barnás sárga.