Fusswohl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektormos bőrgyalu segít eltávolítani a bőrkeményedést, a száraz bőrt és a tyúkszemeket. Gondoskodik a sima, puha bőrről.

PAncsi79

2016. augusztus 17.

Ahogy sokan, én is a Scholl változat és e között vacilláltam, de a sok pozitív vélemény (és a nem kicsi árkülönbség) hatására e mellett döntöttem.
Nem durván száraz a lábamon/sarkamon a bőr, de azért heti egyszer elkél az alapos átreszelés. A durvábbik fejet használom, amit én inkább közepesnek érzek, szerintem egy durván száraz, repedezett bőrre kevés lehet, néha még én is elviselnék egy erősebb fejet.
Heti egyszer átreszelem a talpam/sarkam ezzel a kis készülékkel, majd bekrémezem - ennek köszönhetően egész héten babapopsi puhaságú a lábam, pedikűröshöz nem kell járnom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

sweet

2016. augusztus 16.

Elégedett vagyok a készülékkel! A problémás részeket szépen helyre hozta. Elsőre ne várjatok csodát, bár nagyon-nagyon sokat javul a láb első használat után is. Heti 1x-ri használat és esténkénti krémezés után nagyon hamar szép, egészséges lesz a lábad. A pedikűröst elfelejtheted! A 13 ezer forintos Scholl márkájút is kipróbáltam, nem tud többet, mint ez a készülék! Legyetek kitartóak, ápoljátok vele a talpatokat rendszeresen, és pihe-puha lesz, nekem az lett .... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Dius89

2016. augusztus 2.

A pozitív vélemények hatására én is beruháztam az akciós készülékre, mert untam az állandó habkövezést. Praktikus kis szerkentyű, a motor kicsit lehetne erősebb benne, mert valóban, a nagyon durva keményedéseknél azért elakad, ott előbb habkővel át kell menni a felületen, de egyébként hasznos szerkezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

kesha420

2016. június 28.

Mivel nem voltam hajlandó kiadni 12000 Ft-ot, a Scholl hasonló termékére, ő landolt a kosaramba, akciósan negyed annyiért. A sarkam bőre mindig nagyon száraz és problémás, habkövezés után szoktam használni, így pedig elég jó eredményt tudok elérni. Nem mondom, hogy az extrém száraz lábbal önmagában csodát tenne, de így is eszméletlenül sokat javított a helyzeten, szóval azt kell mondom megérte az árát. Ha még erősebb lenne a feje az lenne az igazi, de így sem rossz. Nem hiszem, hogy a drágább verzió jobban teljesítene, így én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

dorcsiii

2016. június 28.

Mai napon akciósan vettem a Rossmannba. 2705 Ft volt. Nagyon szép halványlila limitált kiadásút sikerült vennem. 33%-kal volt olcsóbb, plusz a Rossmann kártya -5%, plusz beváltottam egy 15%-os postaládás kupont.
Előnye a Schollossal szemben, hogy nem 4, hanem 2 ceruzaelemmel működik, és természetesen az ára! Sógornőmnek Schollos van, hát ez a szerkezet semmivel sem rosszabb! A sarkam olyan lett mint a babapopsi! Természetesen megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

faffy

2016. június 26.

Nagyon jó! Kedvezményesen sikerült megvenni, de teljes áron is megéri szerintem. Szép sima lesz tőle a bőr. Nem próbáltam másikat, de nem igazán tudom elképzelni, hogy a drágább társai ennél sokkal többet tudhatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

hbrigi25

2016. június 8.

Sokat meditáltam azon, hogy megvegyem e ezt a bőrgyalut vagy inkább a drágább Schollt válasszam; de jól döntöttem, hogy ennél maradtam. Cuki, csajos limitált lila színben jutottam hozzá 33% kedvezménnyel + volt még egy 10%os kuponom. Imádom. Csodákat művel. Mindig habkővel szenvedtem de ilyen tuti hatást sosem értem el vele. Valóban nem fájdalmas. Teszi a dolgát. Ha lehetne 10 csillagot adnék. Ráadásul 24 hónap garancia van rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Orsika000

2016. május 15.

Ár-érték arányban nagyon jó. Pihe-puha lesz a lábam tőle :) Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Ár-érték arányban nagyon jó. Pihe-puha lesz a lábam tőle :) Imádom.

LBN

2016. április 28.

Ár-érték arányban tökéletes, bár nem tudom hogy a többi 2-3x ennyiért mit tud. Nem sokkal tudhatnak többet, tekintve hogy mindegyik "forgó reszelőlapot" használ. :) Nekem kicsit hangos, igen, a kézi részét is használni kell, ha durva a bőrkeményedés, de egyszer túl kell rajta lenni, utána meg könnyebb. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Birkin22

2016. április 27.

A nagyon durva bőrkeményedéssel csodát nem tesz.Előtte kézi reszelőt is érdemes használni az eredmény pihe-puha lábak. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.