Fusswohl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektormos bőrgyalu segít eltávolítani a bőrkeményedést, a száraz bőrt és a tyúkszemeket. Gondoskodik a sima, puha bőrről.

hessviky666

2016. április 21.

Nekem nagyon bevált! Szépen lereszeli az elhalt részeket. A durvább felületeket elötte le lehet reszelni a kézi részével, majd a felbolyhosított réteget már simán lereszeli. Többször át kell vele menni a reszelni kívánt felületeken, de csodálatosan puhává teszi a sarok bőrét használat után. Én zuhanyzás után szoktam használni, leitatom a vizet a lábamról és a felpuhult bőrt pillanatok alatt lereszeli. Nagyon kedvező az ára és a pótfejeké is, sokáig kitart a reszelőfej is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

kdorci

2016. április 17.

Azért kap csak 4 csillagot, mert nincs összehasonlítási alapom. Szerintem nem is mostanában lesz. :D Nagyon megkedveltem. Úgy porzik a lába az egész családnak, hogy csak na. :D Most akciós volt a rossmannban és gondoltam egy próbát most már teszek ilyen elektromos bőrgyalu terén. Szerintem egy drágább verzió csak egy kicsivel lehet jobb mint ez. Nálam nem ért meg annyi pénzt! Szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Niki03

2016. március 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon szép munkát végez és nem sérti fel a bőrt :)

Update: 4 hónapja megvan és töretlen a szerelem :) Azóta az egész család beszerezte és mindenki imádja. Idősebbeknek is nagyon hasznos, mert könnyebben el tudják vele érni a talp problémásabb részeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Mano1234

2016. január 22.

Már kb. egy éve megvan, de nem sokszor használtam.
Nem rossz, de lehet élni nélküle... nekem a habkő jobban bevált bőrkeményedés eltávolításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Már kb. egy éve megvan, de nem sokszor használtam.

halexa11

2015. november 23.

Közel 1 éve megvan ez a készülék, de bár ne vettem volna meg. A durvább fej szépen elkezdi leszedni a bőrkeményedést, de piszok hamar elkopik. Kicsi bőrkeményedéseim vannak, ennek ellenére 1 alkalom után olyan volt mint a sárga-finomabb szemcsèjű. Hihetetlen. Polírozni políroz. Ami reszelés után megmarad bőr azt szépen leszedi, puha lesz tőle a lábam, nem erről van szó. De számomra kiakasztó, hogy bőrkeményedés eltávolítására alkalmatlan, holott ez áll a leírásában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

kivike

2015. október 28.

Hosszútávú tapasztalatom még nincs, mivel ma vettem a Rossmannban akciósan. Pont tegnap olvastam itt a véleményeket, gondoltam, 3500 Ft-ot megkockáztatok. Ki is próbáltam, és egyelőre pozitívak a tapasztalataim. A makacs bőrkeményedéssel is elbánik, de úgy, hogy közben nem sérti a bőrt. Korábban kézi reszelővel csináltam, de akkor szinte leégettem a bőrt, ha eredményt akartam elérni. Most meg pihe-puha a lábam, csak úgy szívja be a lábápoló krémet. Majd jövök később is beszámolni, most mindenképpen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 28.

timilla

2015. október 20.

Már négy hónapja használom a kütyüt, szóval mostanra megalapozott véleményem van róla, és hát gond nélkül adom neki az öt csillagot. Amióta megvan, búcsút intettem a pedikűrösömnek. Hetente-kéthetente 5-5 perc mindkét lábamon, és folyamatosan puha és sima bőröm. Még a lábujjaim alatti párnán lévő makacs bőrkeményedés sem okoz már problémát, pedig főleg amiatt kellett szakemberhez járnom, mivel a sima habkövezés nem volt rá hatásos. Nekem elég sok időt és pénzt spórol ez a kis szerkezet, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Szaszmancs

2015. augusztus 27.

Lehet én leszek a szarfej megint, de nem ájultam el ettől a kütyütől. Eredetileg anyukámnak vettem, akinek kissé viseltesebbek a lábai (az enyémhez képest), de nem mondanám tragikusnak a helyzetet, viszont vettem magamnak is hozzá fejet, mert érdekelt a dolog és így nyáron nekem sem árt az ilyesmi. Szóval most kettőnk véleményét összegzem. Azt tudni kell, hogy korábban nem használtunk semmi ilyen elektromos eszközt, fapados módszerrel (habkővel és bőrgyaluval) operáltunk. Ami vitathatatlan, hogy ez kényelmesebb megoldás, nem fárad el a kis kezünk sikamikálás közben. Ennyi. Merthogy nem gyorsabb, nem szebb, nem jobb a végeredmény, az tuti.Próbáltuk in medias res és gondosan előáztatva is, nem tapasztaltunk sok különbséget. A "durva" fejet használjuk, de a várthoz képest ez is elég lightosan reszel, inkább csak políroz. Sima lesz a bőr, de csak a felületesen. Rányomni nem érdemes, mert lelassul, végső esetben leáll a forgás. Annyit még elmondanék, hogy nekem nagyon csikis a lábam és aggódtam is emiatt, de 1-1 felkuncogással kibírható a mutatvány, habkővel többet vinnyogok valamiért :D Összességében nem tartom kihagyhatatlannak a gépet, utólag már sajnálom a ráköltött pénzt, annak viszont örülök, hogy nem a Schollt vettem meg, mert ahogy utánaolvasgattam, az sem tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Szilviaa

2015. július 31.

Imádom!
Nem problémás a lábam, de volt egy kis balesetem, egy pedikűrösnél, aki véletlenül megvágott. Bár nem volt nagyon mély vágás, azon a területen maradt egy mélyedéses heg, ami körül nyáron megkeményedik erősebben a bőröm. Annyira, hogy minden este reszelőztem, krémezgettem, és annyira utáltam csinálni!
Aztán véletlenül megláttam itt ezt a terméket, és gondoltam ennyit megér, hogy kipróbáljam én is. Nem mondhatok mást, csak azt, hogy imádom!!
A talpaim puhák, mint télen, a fent említett terület problémamentes, csak akkor érzem, hogy ott valahol van egy mélyebb heg, ha erősen nyomva húzom végig az ujjam azon a területen, de körülötte egyáltalán nem keményedik meg a bőröm. Én hetente egyszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Imádom!

Jossie

2015. július 10.

Ez a termék csodálatos. Édesanyámnak vettem még tavaly, akinek mindig annyira repedezett a sarka, hogy fájdalmai voltak miatta (állítólag a "beteg" gerince miatti helytelen testtartás következményeként (?)) és hiába használt különféle krémeket, habkövet stb. szinte semmit nem ért neki.
Mióta ezt használja heti két-három alkalommal, csodálatos mód a mély, erős, vastag törések eltűntek, aprócska repedezések vannak már csak, de azok csak közelről vehetők észre, a fájdalmai megszűntek, valamint a lába oldalán lévő bőrkeményedés is teljesen eltűnt, ezáltal a kisebesedett lábujjköze is helyrejött. :) Nagy hálás vagyok ennek a terméknek. :)
Sajnos nagyon gyorsan kopik a feje (bár ez szerintem a repedezések erősségének nagyban függvénye), de olcsón be lehet szerezni a pótfejet, amivel sajnos mindig gondban vagyunk, mert tízből egyszer találni a boltban szürke (erősebb) és nem sárga (gyengébb) utánpótlást. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.