Fusswohl

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Urea tartalma (10%) speciális ápolást nyújt a száraz bőrnek. Glicerin és méhviasz tartalma intenzív ápolást nyújt az igénybevett lábaknak és selymessé teszi azokat.

wildrose

2018. március 4.

Kellemes, enyhe illatú, könnyű állagú lábkrém, egészen jó a felszívódása, szépen táplál, bár nekem néha kicsit kevés az ápoló hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

Nicu

2015. október 28.

Nagyon jó ez a krém, csak a többiek hozzàszólàsàt tudom erősìteni.
Update: Nekem kicsit kevés ebben az időben, bár az én lábam brutál száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Nagyon jó ez a krém, csak a többiek hozzàszólàsàt tudom erősìteni.
Update: Nekem kicsit kevés ebben az időben, bár az én lábam brutál száraz.

boszia

2015. október 20.

Már lassan egy éve meg van, az avonosoknál ez százszor jobb, sarkamra használom,egyetlen amit nem szeretek benne, hogy nehezen szívódik be, de ezt most elnézem neki, mert teszi a dolgát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Szilviaa

2015. július 31.

Szeretem nagyon. A Fusswohl elektromos bőrgyalut vettem meg, és mellé dobtam be egy ilyen krémet is a kosaramba. A géppel együtt hetente egyszer használom, és további teendőre az azt követő 6 napban nincs is szükségem. :)
3 éve minden nyáron kínlódtam egy sérülés miatt. Idén végre nem kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

3 éve minden nyáron kínlódtam egy sérülés miatt. Idén végre nem kell. :)

Detty0701

2015. július 28.

Nagyon jó kis termék, könnyen beszívódik és hosszú ideig hidratál! Csak ajánlani tudom, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Vicus

2015. május 8.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti. Ára is nagyon baráti, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti. Ára is nagyon baráti, ajánlom.

Soly77

2014. július 28.

Nagyon jó, bár a Müller Barfuss- ból kaptam egy mintát ami nagyon hasonló mint ez, nekem az jobban tetszik, de ezt is mind egy cseppig el fogom használni! Kellemes nem nehéz krém és azonnal érezni a jótékony hatását, folyamatos használat mellett babatapikkal fogunk rendelkezni.! Azonban a hatása nem tart örökké szoval a folyamatos lábápolás alapkelléke! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

bogirepcsin

2014. január 6.

régebben az ehhez képest méregdrága Schollt használtam (abból is az ureás változatot)
nos, azt kell hogy mondjam, hogy az égvilágon semmi különbséget nem vettem észre köztük. Persze az árat éeszámítva. Mindkettő után puhábbak lettek a lábaim.
Nálam ő a nyertes. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Nálam ő a nyertes. Biztosan újra fogom vásárolni.

chococat

2013. augusztus 13.

A legjobb lábápoló!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

A legjobb lábápoló!!!

Mufurcka

2013. július 23.

Reszelgetés után jól bekenni, és babaláb az eredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Reszelgetés után jól bekenni, és babaláb az eredmény!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Hexyldecanol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.