Alaya

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok

Természetes alapanyagokból, kecsketej , olivaolaj, pálmaolaj, kókuszzsír, napraforgóolaj és himalájai só hozzáadásával készült. Minden bőrtípusra ajánljuk, mindennapos használatra. Színezék és illatmentes!

masnis

2014. február 4.

Valahol a lakásban kallódik a saját példányom, őszintén szólva nem nőtt annyira a szívemhez, hogy meg is keressem . Azt hiszem, ez zsíros bőrön sokkal jobban viselkedhet, engem szárított, és egy olyan lustinak, mint én, aki nem szokott minden nap hidratálni, ez már nem túl kellemes. Na meg elég ügyetlen is voltam, és heti rendszerességgel belepancsoltam a szemembe. A só miatt nyilvánvalóan csíp. Úgyhogy négy csillag részemről jár neki, de nem sóvárog utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Someone92

2013. november 24.

Meg vagyok elégedve a szappannal. Jól tisztítja a bőröm és puhábbá varázsolja. Nagyon tetszenek az összetevői, minden napra tökéletes. Viszont az illata túl natúr, nekem nem tetszik. Legközelebb valószínû másikat választok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

jubileum

2013. október 24.

A csillagszámot egyenlőre függőben tartom, mert még csak egyszer használtam, nagyon jó az összetevők listája, megadja azt a tiszta zsírtalan érzetet mint bármelyik szappan, de nincs az a száraz húzódás, nagyon kellemes. de meg kell mondjam nem volt olcsó 750 egy kis szappanért...remélem megérte...később írok róla, ha már több a tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Mila85

2013. október 18.

lágy krémes hab, illat szinte semmi, kellemesen zsírozza vissza a bőrt miközben tisztít ápol. Még nem rég használom, úgyhogy kíváncsi vagyok hosszútávon milyen lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil