Gabi

Ár:   870 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolás

Újszülött kortól használható. Alkohol- és színezékmentes. Segít védeni az arc bőrét a külsű hatásoktól, de a test többi részén is alkalmazható.

Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, kamillatartalmú, hipoallergén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marlenka

2015. november 10.

Imádom!! Ezeknél jobban nem puhítja és hidratálja semmi a bőrt!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Imádom!! Ezeknél jobban nem puhítja és hidratálja semmi a bőrt!!

bednem

2015. május 10.

Házimunka után áldásos hatású kézkrémként! Zsíros, ezért főleg csak este lefekvésnél kenegetem, ha úgy érzem. Nagyon kellemes illatú és megéri az árát. Egyetlen negatívum, hogy roppant nehezen szívódik fel, csak ezért 4 pont. Rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

nikol1118

2014. november 26.

Lábfejpuhításra kiváló, de az arcomra nem tenném. Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Lábfejpuhításra kiváló, de az arcomra nem tenném. Az illata is nagyon jó!

Tuntilla

2014. április 4.

Nekem egy ismerősőm meslte, hogy arcra keni, mert milyen jót tesz neki, hidratál stb... Nekem arcra nagyon zsíros volt, és nehezen szívodott be, elkezdtem kézkrémnek is használni, de mivel nincs kesztyűm, ezért annak sem. Most lábkrémnek használom s ha elfogy nem veszem újra. Lehet, hogy szuper, de mivel használhatatlan, így én nem szenvedek vele. Babáknak lehet, hogy jó, bár a neten olvasni sok tesztet stb... és ennyi pénzért jót is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Scarlett91

2014. január 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet borotválkozás/gyantázás után csak ezt használom. Én egyébként nem látok különbséget a régi és az új változat között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Dayanara

2013. december 16.

Néhány napja vásároltam a DM-ben, 549 forintba került.
Sajnos a régebbi, zöld változatot már hónapok óta nem találom sehol sem, s mivel már a hivatalos oldalakon sem volt fent, így nem vártam rá tovább, megvettem ezt.
(Kis képes összehasonlítás, hogy melyekről is beszélek: http://arvilag.hu/files/product_images/167976/gabi-lanolinos-krem-100-ml.jpg)
Az ára hasonló a régihez, a kiszerelése ugyanúgy 100 ml. Kamilla ebben is van, csak nincs ráírva külön az elejére is.
Az összetevők egyébként változtak egy kicsit, véleményem szerint negatív irányba...
Maga a krém nagyjából ugyanolyan, bár mintha ez egy icipicit könnyedebb lenne és hamarabb beszívódna, nem hagyna annyira tartós réteget a bőrön. Tehát annyira talán nem zsíros, mint a zöld, viszont nem is hidratál rendesen! (Ezzel biztos nem lesz elég egyszer jó alaposan bekenni a sok orrfújástól brutálisan kidörzsölődött orrot, mint a régivel... Az már egy alkalommal is sokat segített, de ez néha kézre kenve is olyan, mintha nem is kentem volna semmit, be kell kenni még egyszer.)
Az illata sem annyira tetszik, mint a zöldnek, ennek kicsit lágyabb, talán púderesebb. De jelentős eltérés ezen a téren nincs, lehet mások észre sem veszik, mindenesetre nekem a zöld illata jobban tetszik, intenzívebb és kellemesebb számomra.
Sőt, a zöld számomra 5csillagos csodaszer, de erre azt kell mondjam csalódás!
Nem elég, hogy rosszabbak lettek az összetevők, maga a krém is rosszabb lett szerintem. A zöld hatásosabb volt és gazdaságosabb is, hiszen ebből többször kell kenni, hamarabb elfogy. Pedig mondhatjuk, hogy normál bőröm van, egyáltalán nem extra száraz. Esetleg azoknak lehet ez jó, akiknek az előző túl testes és zsíros volt. De én visszasírom a zöldet. Mit mondjak, nagyon nem vagyok boldog... (Most még írhatok majd leveleket is, hogy akkor a zöldet kivonták-e a forgalomból vagy miért nem szállítanak már hozzánk.)
Nem akarok 2 pontot adni, mert pár dologra hátha beválik majd így is (a zöldet millió dologra használtam) zsörtölődve megadom a hármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Néhány napja vásároltam a DM-ben, 549 forintba került.
Sőt, a zöld számomra 5csillagos csodaszer, de erre azt kell mondjam csalódás!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.