Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2013. december 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Gabi Lanolinos krém 100%-osan színezék- és alkoholmentes, így már csecsemőkortól használható mindennapos ápolásra. Különleges védelmet nyújt az időjárás káros hatásainak kitett arc- és kézbőr számára.

mercike44

2013. május 27.

nagyon szeretem :) nagyon jól ápol, a kipirosodott, kidörzsölt részeket nagyon jól rendbe hozza egy éjszaka alatt.. műár kb az 5. flakon.
lábra nekem nem vált be, csak a kipirosodásra, meg az arcomra.nagyon jól puhítja. néha sminkelés előtt ezzel hidratálok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 27.

hnori

2013. május 13.

Az összetevői miatt a babára nem használom, ha lanolin kell, a bimbóvédő krémek sokkal többet és tisztábban tartalmaznak. Viszont lábra nagyon jó, nekem sok a keményedés a lábamon, de sokkal jobban puhítja, mint a "hivatalos" lábkrémek. Kellemes, tartós illatot is ad a lábikónak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Itri

2013. április 19.

Imádom az illatát :) a fiamat és a kezemet kenegetem vele, nem tökéletesen hidratál, de ilyen ellenállhatatlan illat mellett elnézem neki:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Gwen

2013. április 6.

Jó kis zsíros krém. Én a kezemre szoktam kenni, de egy-két kézmosás után ugyanolyan száraz, tehát csak addig használ inkább amíg felkenem. Az illata ellenállhatatlan. Babás, isteni finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

KataaBabaa

2013. április 2.

Influenzás időszakban én is szoktam használni :) de minden száraz területre jó :) és az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

miss

2013. március 31.

Orromra használom én is :) amikor náthás vagyok. ezen kívül a könyökömre, a számra ha kicserepesedik, a kézfejemre :) bár nagyon lassan fogy, de szeretem, és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

szivoszal

2013. február 21.

én is szeretem ezt a krémet. először az illata miatt vettem meg, azóta kézkrémkén használom, illetve mikor náthás vagyok az orromat kenem be vele. nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

csoppmes

2013. január 30.

Allergiás időszakban az orrom szoktam kenni vele, arra nagyon jó, mert egyáltalán nem csípi és szépen helyrehozza. Jelenleg kézkrémként funkcionál, mert mióta a kisfiam megszületett annyira kiszáradt a kezem, h néhol be is repedezik és csak ez segít enyhíteni a tüneteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

zitacica561

2013. január 29.

Télen tökéletesen megfelel.Közmunkásoknak ajánlom,mert annyira véd,hogy a huzamosabb hidegben való tartózkodásnál kiváló védő krém.Sőt nagyon széppé tudja varázsolni a bőrt,ha bekenem az arcom vastagon és kimegyek a friss levegőre télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

juccjucc

2013. január 7.

Én lábkrémnek használom és annak teljesen bevált:) Nagyon száraz szokott lenni a sarkam,de mióta ezt a krémet használom sokkal szebb lett.Fürdés után jó vastagon bekenem,ráhúzok egy zoknit és reggelre sokkal puhábbak lesznek tőle a lábaim:)
Na meg sokkal olcsóbb a mindent ígérő lábkrémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Na meg sokkal olcsóbb a mindent ígérő lábkrémeknél.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.