Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2013. december 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Gabi Lanolinos krém 100%-osan színezék- és alkoholmentes, így már csecsemőkortól használható mindennapos ápolásra. Különleges védelmet nyújt az időjárás káros hatásainak kitett arc- és kézbőr számára.

nimatika

2012. július 13.

Nagyon jó kis krém,a babánál ezt használtam egész télen ,sőt még az én kezemre is jutott belőle,meg vagyok elégedve vele,és a babó érzékeny arcocskáját sem ütötte ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

nycole

2012. július 12.

Olyan sokáig használtam ezt a krémet, már kisebb koromban is ezzel kente anyum az orromat ha náthás voltam. :) Lehet újraveszem, már csak nosztalgiából is, de irritált bőrre tényleg jó hatással van, bár nem tetszik az ásványi olaj benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

noxibaba

2012. július 1.

Isteni illata van, olyan baba illat! :) A kezemre vettem meg, mert elkezdett iszonyatosan kiszáradni, és a bőröm hámlani. Ez pont akciós volt. 2-3 nap alatt helyre is hozta a kezem. Azóta száraz részekre használom, néha az arcomra is. Olyan "csodatevő" krém!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

kovacsalina82

2012. június 25.

Sziasztok! Néhány napja használom az arcomra, ami inkább zsírosnak mondható és elég pattanásos valamint néhány réginek is látszik még a helye. Meglepődve tapasztaltam, hogy bár a krém nehéznek és zsírosnak tűnik, mégis szinte azonnal felszívódik az arcbőrömön, és puha bársonyos tőle. A foltok is halványodtak, bár szerencsére amúgy sem túl durvák, de azért látszanak.Szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 25.

l_i_n_a

2012. május 6.

Állaga: Kellemesen krémes, az illata is nagyon finom!:)
Hatás: Hosszan tartó hidratálás, puha , illatos bőr. Második tubust használtam el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Állaga: Kellemesen krémes, az illata is nagyon finom!:)

macsekable

2012. március 30.

Tavaly év végén már brutálisan nézett ki a kezem - viszketett, kilométer mély repedések, gyulladás stb. - és SEMMI nem segített rajta. Már kezdtem feladni, mikor utolsó reményként a kosaramban landolt ez a krém. Az első kenés után azonnal megnyugtatta a megkínzott bőrömet, majd hihetetlen rövid idő alatt rendbe hozta és egészen sokáig szinten is tartotta, de úgy, ahogy még eddig egyetlen más krém se. Sajnos lassan kezdi elveszíteni a harcot, mert ez nálam visszatérő probléma, hogy kegyetlenül kiszárad a kezem. Mégis csak a legjobbat tudom mondani róla, mert míg nem szokott hozzá a kezem, minden drága csodaszernél tökéletesebben megszüntette a tüneteimet. Már kezdtem azt hinni, hogy el is múlt. (Sajna nem). Jó kis krém, finom az illata, nagyot alkotott, aki kitalálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 30.

andrea.horvath79

2012. március 27.

Egy patikus hölgy ajánlotta anyukámnak, hogy ezt vegye a kisfiam arcára, mert mindenre jó. Két nap alatt olyan szinten kiütötte a bőrét, hogy orvoshoz kellett tegnap mennünk , aki három dolgot is írt fel neki, hogy elmúljon. Valószínűleg az illatanyagra allergiás. Nem értem, minek kell egy babakrémbe parfüm ???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Nanaho

2012. március 25.

Kolléganőm ajánlotta még régebben,mert nagyon száraz télen a kezem,de én nem csak akkor használom:) Szeretem az illatát,eléggé zsíros,és ami még a legjobb hogy vízálló,ha mosogatok akkor nem mossa le a víz,szóval TÖKÉLETES :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

munyi91

2012. március 18.

Egyetértek az előttem szólókkal.Ha lehet valaki bőrére mondani,hogy ultra érzékeny, minden irritálja,akkor az enyém ilyen,Az első téli fuvallattól a kézfejem vörös,fáj,vérzik,nagyon csúnya.Ez a krém viszont tökéletes rá.Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Morci

2012. március 14.

Én is kézkrémnek használom, illetve a sok orrfújástól kipirosodott bőrre. Igaz, hogy kicsit zsíros, de ennyi kell is. Magyar, olcsó, hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.