Gabi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Gabi Lanolinos Krém alkohol- és színezékmentes, és már újszülött kortól használható. Segít védeni az arc bőrét a külső hatásoktól.

Újszülött kortól használható.

• Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt
  • Kamillatartalmú
  • Hipoallergén
  • 0% színezék
  • 0% alkohol

Kriszta180222

2018. november 6.

Kisfiam arcára vettem, ott még próbálgatjuk, de nem bírtam neki ellenállni, ki kellet próbálnom nekem is. A száraz kezemmel egy alkalom után csodát tett, gyorsan beszívódik mégis intenzíven ápol, és az illata az valami isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Vica08

2018. július 15.

Körülbelül fél éve volt egy kósza gondolat, hogy a tusfürdőjük után (amit évek óta használok) a krémet is kipróbálom. Már a negyedik tubust vettem meg, és nem csalódtam. Az ekcémás/erősen száraz foltjaimnak segít megnyugodni, az illata szuper, és tényleg hamar beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Nymphea

2018. május 30.

Télen használtam, hidegtől kifújt orcára, pirosló nózira saját részre. Nagymamám évek óta ilyet tart a polcán, lehet ezért volt olyan kedves számomra mindig ez az illat. Nagyon kiadós, sűrű, igazi téli krém, mely gyakran a kezeimet is rendbe tette éjszakánként, bár arckrémnek használtam. Szerintem nagyon jót tett a bőrömnek, a használat után pihi-puhi bőrrel ébredtem. Ára szerintem kedvező, babákon is mindenképpen kipróbálnám. A melegebb idő beköszöntével elpakoltam a kis pajtást, de ősszel visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Anetty

2018. április 4.

Magamnak vettem fél áron a dm-be és meg vagyok elégedve a termékkel. Könnyen beszívódik. Kézre szoktam főleg használni, de vékonyan az arcomat is be merem vele kenni és eddig semmi negatív hatást nem észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

eventually

2018. április 1.

Én nem babának hanem magamnak vettem, hát ez az illat *.* - nagyon fini! :D
ez a sűrű krém milyen gyorsan beszívódik! Tényleg babapopsi bőrt csinál! 5*
Az arcomra is rá mertem kenni, mivel rá van írva, de a szemkörnyékemre is ment, és sajnos könnyezek tőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Én nem babának hanem magamnak vettem, hát ez az illat *.* - nagyon fini! :D
ez a sűrű krém milyen gyorsan beszívódik! Tényleg babapopsi bőrt csinál! 5*

Milva07

2017. november 22.

Akkor használom kézre, amikor biztos nem kell már semmit fogdosnom, ugyanis kimondottan vastagon, pakolásként kenem fel, főleg kézfejre. Isteni puha,ránctalan és selymes lesz a kezem.A finom illat meg bónusz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

FrostJaina

2017. november 17.

Este kentem fel az arcomra, reggelre pihepuhababapopsi bőr. Tuti fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

bontovicsbarbi

2017. február 21.

Nagyon szeretem! Extra száraz bőröm van és lefekvés előtt vele szoktam bekenni az arcom. Reggelre pihe-puha az arcom tőle!☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

kissbarbara1990

2017. február 21.

Nagyon fincsi illata van <3 gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, jól ápol! biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Vandabudai

2017. február 5.

Arca, testre, kézre, lábra, mindenre nagyon jó. Mamám szoktatott rá, mindig vette nekem ezt a krémet de valahogy sose használtam, mert hogy mit tudhat ez a krém amit pl a 5x ennyibe kerülő (amúgy hulladék) krémjeim nem tudnak. Egyszer úgy alakult hogy nem volt nálam semmi krém, csak ez. Azóta, minden egyes nap, lefekvés előtt használom, és valami csoda, pihepuha bőr, tényleg mint egy kisbabának. Minden nő krém repertoárja között kéne ennek a krémnek szerepelnie !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Zinc
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.