Gabi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Gabi Lanolinos Krém alkohol- és színezékmentes, és már újszülött kortól használható. Segít védeni az arc bőrét a külső hatásoktól.

Újszülött kortól használható.

• Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt
  • Kamillatartalmú
  • Hipoallergén
  • 0% színezék
  • 0% alkohol

zitacica561

2016. október 23.

Az én nagymamám egész életében baba krémet használt ,és 80 évesen is szép volt a bőre.
Minden márkánál jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Minden márkánál jobb.

AlexaRed

2016. szeptember 5.

Remek krèm, fèltem, hogy nem tudok dolgozni menni orrpirosság miatt (megfáztam), de már az első bekenésnél csodát tett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Ancs

2016. augusztus 29.

Annyira finom illata van, leginkább a kezeimre és a sarkamra használtam el, és kipróbáltam az orromra is, amúgy is előjött az allergiám és rengeteget fújom az orrom meg el is fogyott a naturlandos nózi krémem, de nagyon jó volt nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

noxibaba

2016. június 14.

Nagyon szeretjük ezt a krémet. Kisfiam arcára használom már 2 hónapos kora óta. Nagyon jó illata van, pihe-puha maradt tőle, még a legnagyobb hidegben is. Jelenleg éjszakára használjuk nála.
Semmilyen reakciót nem váltott ki nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Semmilyen reakciót nem váltott ki nála.

Vattacukor1990

2016. június 10.

A kezeim ápolására használom ezt a krémet, ha kicsit jobban kiszáradnak. Gyorsan helyrehozza és igaz, hogy eleinte zsíros érzetű, csúszós tőle a bőr, de kis idő elteltével maradéktalanul beszívódik, puha bőrt hagyva maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

bobherceg80

2016. június 10.

Kicsi koromtól kezdve mi ezt kentük a szánkra otthon,ha az kiszáradt,vagyis a retrósabb,régi változatát.Sok kedves emlékem kötődik hozzá.Zsíros állagú,igényes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

annalilla

2016. május 2.

Az idonkent fel-felbukkano ekcemat a kezemen remekul "gyogyitja", azonnali segitseg mindig. Gyorsan beszivodik,az illata pedig felteszi az i-re a pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

tonic

2016. május 1.

Legutóbb,mikor venni akartam,nem kaptam,nyoma sem volt a márkának,talán csak kifogyott...de amúgy bevált,sokszor vettük újra, azóta többször változtattak a csomagoláson is, elsősorban náthától kipirosodott orr alá,illetve kiszáradt ajkakra,vagy szőrtelenítés utánra használtuk, megnyugtatta a bőrt, vagy esetleg kiszáradt kézre. Elég sűrű állagú,nem olyan,mint egy vizes testápoló,ezzel számolni kell,de nyugodtan tudom ajánlani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Birkin22

2016. április 29.

Én az arcomra is nyugodt szívvel használom. Egy időben nagyon ki volt száradva a bőröm, tökéletesen helyrehozta. A baba illat is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

viky13

2016. január 30.

Végső elkeseredésemben vettem le ezt a krémet a polcról, mert bármit kentem a kiszáradt kezemre nem használt. Nagyon meg vagyok vele elégedve, három-négy bekenés után rendbe hozta a kezem. Kicsit zsíros érzést hagy maga után, de ettől eltekintve egy kiváló termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Antioxidánsok: Zinc
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.