Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

spotted0502

2015. május 31.

Nekem nagy kedvencem, tényleg észreveszem, hogy nem hullik ki egy szempillám sem, maradéktalanul eltávolítja a sminket. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

Vestara

2015. május 25.

Tényleg nem kell dörzsölni, hatékonyan és gyengéden eltávolítja a szemfestéket. Remélem a szempilláimat is ápolja, bár én nem vettem észre nagy változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Blueberry

2015. május 23.

Szempilla-erősítő hatása miatt vettem meg, amiből semmit nem vettem észre, sőt a pilláimnál ugyanúgy előfordul hullás. Első lépés nálam, hogy lemosom a szemsminket, utána az arcomat. No most gondolom ahogy utána lemosom még a többit, így ezt is, tehát nem tud a szememen maradni. Szeretem ezeket a kétfázisú lemosókat, engem nem zavar az olajos érzet utána, sőt ennek nincs olyan nagy mértékben, hisz elvileg szárazolaj-hatása van. Icipicit irritálja a szemem, mert nem tudom vele tökéletesen egybe leszedni a sminket és sajnos belekerül a szemembe. Nem vészes és csak néha fordul elő, de oda kell figyelnem arra, hogy több ideig a szememen tartsam a vattakorongot, hogy "le tudjam húzni egyben" a szemfestéket. Több hónapja használom, nagyon gazdaságos. Nem tökéletes, újra venni nem fogom, de nem bánom, hogy kipróbáltam.

Update: Én is megadom neki az öt csillagot, ugyanis a napokban újravettem. Az igazság az, hogy ennél jobban csak a Lancome vált be nekem, de arra sajnálom a pénzt. Pluszban észrevettem, hogy bizony volt hatása a szempilláimra, mert most nem olyan fényesek, mint voltak és nem is olyan hosszúak. Úgyhogy nagyon jó lemosó, és ha több ideig rajta hagyom, akkor szépen le tudom vele "húzni" a spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

jns.melinda

2015. május 17.

Szeretem ezt a lemosót. Pici is elég belőle és még így is lehozza a vízálló festéket is. Nem hagy maga után olajos érzést, amit utálok. Eddig azt hittem, hogy tiszta a szemem más lemosók után is és ami marad, az úgysem jön semmivel sem, de ezzel már látom, hogy milyen az, ha teljesen lejön a szemfesték. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

pmarcsi

2015. május 9.

Jó kis lemosó. Könnyedén leszedi a sminkem, igaz a vízálló spirállal vacakol egy picit, de még így is a jobbak közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

r_eszter

2015. május 2.

ez ugyanúgy irritálta, szinte kimarta a szemkörnyéki bőrt, mint a Maybelline-s. Azt hiszem nem kísérletezek többet kétfázisú lemosókkal :( Fura, hogy senkinek nem volt még ilyen rossz tapasztalata vele, pedig elvileg nem is érzékeny a bőröm, legalábbis eddig még soha semmilyen krém vagy lemosó nem okozott panaszt...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

t.eszter004

2015. április 27.

A normál árától eltekintve (1600-700 körül) ez a legjobb szemfesték lemosó amit próbáltam: rendesen leszed mindent,nem csíp és valóban kíméli a szempillákat, max némelyik nap 1-2 darab jön ki ami amúgy is természetes. Már többször is újravettem ,amúgy akciósan, mindig, kevés is elég belőle,így viszonylag megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

peony

2015. április 18.

Már közel fél éve használom és nekem nagyon bevált, a szemsminket minden irritáció nélkül nagyon szépen eltávolítja, viszont az erősítő hatását én nem különösebben érzékeltem úgyhogy így "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

LovelyLion

2015. április 10.

Sajnos a szempillaspirállal vannak gondjai,de mivel a pilláimat megerősítette és viszonylag egyre kevesebb hullik ki megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

ViktoriaVrd

2015. április 10.

Meg csak most szereztem be, szoval par hasznalattal a hatam mogott nem tudok csodarol irni, de szepen, erolkodes nelkul viszi le a sminkem (bar vizallot nem hasznalok, errol nem nyilatkoznek). Jo vasar volt, ugy erzem, meg akkor sem hiszem, hogy megbannam, ha esetleg nem kezdene semmit a szempillaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).