Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

mpanna92

2014. május 5.

Nekem bevált, nagyon jól leszedi a vízálló szempillaspirált is. Nem csíp és olajos érzet sincs. Azért vonok le egy csillagot, mert nekem az ára húzós a kis kiszereléshez képest, de egyébként szuper termék! :) A szempilláimon nem vettem észre semmi változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

husiii14

2014. április 28.

A pilla-erősítést én is észrevettem, de valahogy még mindig nem az igazi....mármint a sminklemosó-része....rajtam mindig ottmarad a szempillaspirál. Eddig próbáltam micellás vízzel is, a Balea lemosójával, de egyik sem hozta le rendesen, mindig vastag és festékes marad.....valaki valami ötlet? De igen, eddig ez a legjobb azok közül, amiket próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Виктория

2014. április 19.

Tökéltes. Szebbek a pilláim, mint amikor ricinusoztam. Hosszúak, dúsak, pedig egy hete sincs, hogy használom. Nagyon könnyen eltávolitja a smiket, nem hagy olajos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

orchidea8627

2014. április 19.

Nekem ez még jobban bejön mint a Garnier sensitive olajos kétfázisú lemosója, pedig azt is nagyon szeretem!
Ez is olajos, de olyan száraz-olaj érzetű, mintha sokkal "finomabb", selymesebb lenne a lemosó folyadék.
Már újra is vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

Már újra is vettem. :)

minus8

2014. április 10.

Hat baromi erdekes ez a szer... :D hihetetlen szaraznak tunik, mikor dorzsolgetem, olyan mintha szettorne a szempillaimat,en a kremes lemosokat jobban szeretem. DE!!! Az utolso kis pigmentig leszedi a szemfestekem es ha hiszitek, ha nem a szaraz erzet ellenere egyetlen szempillam sem hullik ki!!! Hihetetlen, regebben a minimum az szemenkent 3-4 pilla volt a kimeletesebbnek erzett lemosoknal. Kb egy honapja hasznalom es mintha dusabb is lenne tole. Isteni kis szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

v.szilvia789

2014. március 17.

Lehet, hogy a hiba az én "készülékemben" van, de nálam lemosás után nagyon erősen megmarad az olajos érzés, amit még 1-2x le is öblítek langyos vízzel. Ez az olajos érzet nekem nagyon kellemetlen, elnehezíti a pilláimat, olyan érzés, mintha nem szedtem volna le rendesen a sminket. A sminklemosó hatásával nincs semmi gond, teszi a dolgát, nem is kell belőle sok. Az vettem észre, hogy hiába rázom össze, olyan hamar szétválik, hogy mire önteném a vattára, már szinte külön is vált. Szempilla erősítést nem vártam tőle, de talán mintha a korábbi minimális hullás is megszűnt volna. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

rocksteadycat

2014. február 1.

Hát ez a lemosó olyan mint egy varázsló! :D Alig kell egy pici a kendőre, és úgy eltüntet mindent, mintha ott sem lett volna. Semmi olajos érzés, egyszerűen szuper! Hiába drágább, őt fogom ezentúl venni, mert nekem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

csaxi13

2014. február 1.

Nekem teljesen evált, szépen leszedi az elég "ragaszkodó"szempillaspirált is. A szememet nem csípí és nem hagyolajos érzést. Eddig talán ez az egyik legjobban bevált lemosóm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Nanaho

2014. január 18.

Nagyon praktikus a csomagolása,igazából a színe teszett meg.;) Nekem szépen leszedett mindent,nem hagyott ott semmit. Nem pattogtam ki és a szememet sem irritálta. Szerintem jobb mint a kék társa (essentials sensitive sminklemosó) mert azután tényleg zsíros marad a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

darcy

2013. december 1.

Érzetre inkább egy micellás lemosóra hasonlít. Egyáltalán nem olajos, inkább "száraz" (pedig bőven tettem a vattakorongra belőle). Nem tudom, hogy a sima szempillafestékkel mit csinál, de a vízállóval sajnos nem bír el. Legalábbis elég sok dörzsölgetésembe került, mire leszedtem vele, ami nem éppen ideális.
Szerintem a Balea, a Nivea és az Avon kétfázisú lemosói is simán kenterbe verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).