Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

orsi1293

2018. február 21.

Jó jó, de azért a lerobbanthatatlan spirálokkal ez sem bánik el könnyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Jó jó, de azért a lerobbanthatatlan spirálokkal ez sem bánik el könnyen.

orsipanka

2018. február 20.

Korábban a márka szőlős lemosóját használtam, azzal tökéletesen elégedett voltam, gondoltam teszek ezzel egy próbát. Szerintem a 2 fázis az felesleges, és az ezzel járó használat előtti rázogatás is, mivel a szőlős lemosó ugyanilyen hatékony rázogatás nélkül is. A másik problémám vele, hogy valami a szempillákon marad, mivel ha utána szemcseppet használok mindig könnyezik a szemem tőle. Ez nálam eddig semmilyen lemosónál nem fordult elő. A sminket egyébként szépen leviszi, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

DoriBal

2018. február 14.

Legjobb szemfestéklemosó, durvább és erősebb sminkkel is simán elbánik. Pluszpont, hogy kontaktlencsésként használom és egyáltalán semmilyen irritációt nem érzékelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Vevep92

2018. január 23.

Sminklemosónak tökéletes, az erősítő hatásást még nem tapasztaltam, bár olyan sokat nem is használom, hogy eredményes legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

griaal

2018. január 21.

Nekem nagyon bevált ez a szemfestéklemosó. Csak a szemsmink lemosására használom, tökéletesen, könnyen és szépen eltávolítja a sminket. Nálam a szempilla-erősítő hatása is látványos. Szépen megerősítette a pilláimat, és most sokkal hosszabbaknak és erősebbeknek látom őket, mint mikor elkezdtem használni a terméket, igaz azelőtt sem volt gond a pilláimmal, de így még hangsúlyosabbak lettek. De szerintem fontos az, hogy folyamatosan használjuk, mert 1-2 használat után még nem látható a változás. Nálam tuti újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

hviktoria92

2018. január 5.

Nekem ez a szemfesték lemosó vált be legjobban, pedig nagyon sokat kipróbáltam már. Pillanatok alatt dörzsölés nélkül leszedni a sminket. Picit talán olajos érzést hagy maga után, de utána én úgyis arclemosót használok úgyhogy számomra ez nem zavaró. A szempilláim erősek, dúsak, nem hullik, de hogy ettől van-e azt nem tudom :) Sosem csípte még a szemem, nem szárítja a szemkörnyéket. Kicsit drága, de a hatása kárpótol. Továbbra is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

NovakneViki

2017. november 18.

Glamour napokon szereztem be. Semmi más előzménye nem volt annak, hogy erre esett a választásom csupán annyi, hogy megtetszett a lila színe és a pici üvege. Közel egy hónapnyi rendszeres használat után azt kell mondjam, hogy kellemes sminklemosó, de nekem legalábbis olajos érzetet hagy a bőrömön. A szempilla erősítést nem vettem észre, bár szempilla téren sose volt problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

bobherceg80

2017. november 9.

Gyönyörűen lemossa a sminket,viszont a szemem sarkát durván szárítja.Vicces,mert elvileg olajos komponens is van benne,de ez a helyzet.A szempilla erősítő hatást én nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

lbrigitta04

2017. október 25.

Lehozza a sminket, de kell dörzsölni, szemben más sminkeltávolítókkal. Nem nagyon érzékeltem, hogy bármennyit is erősített volna a szempilláimon, de nem is nagyon hittem, hogy fog. Elhasználom, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

fruzsi12

2017. október 24.

A legjobb sminklemosó amit eddig használtam! Csak a szememre használom, mivel az arcomat nagyon zsírosítja minden kétfázisú termék, viszont a szememre nagyon bevált, könnyen lehozza a vízálló spirált, tust, szemsminket. Az árát kicsit sokallom egy ekkora kiszerelésért, viszont Glamour-napokon betáraztam belőle egy időre. Egyértelműen újra vevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).