Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

zalla

2017. október 22.

Nem igazán érzem, hogy világmegváltó sminkeltávolító. A szemfestéket-spirált lehozza dörzsölés nélkül - amihez az kell, hogy néhány másodpercig előtte a szememen pihentessem az átáztatott vattát. Viszont furcsa érzetet hagy maga után (furcsa csúszós-nedves érzet jó néhány perccel az alkalmazás után is). Véletlenül a szembe jutva elég kellemetlen, ami szerintem szemfesték lemosónál azért elég nagy negatívum. Az ára nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Barka82

2017. október 16.

Nagyon pozitívak voltak itt a vélemények, ezért gondoltam kipróbálom. Nem tudom, hogy mennyire erősítené a szempilláimat, de a szemöldökömet majdnem kivégezte. Az első használatnál a vattakorongon maradt kb. 10-12 szemöldök szálam, második használatnál még mindig tudott pusztítani, akkor is legalább 8 szál bánta a használatát. Harmadik esélyt nem kapott ezen a területen. Csak azért kap ezek után két csillagot, mert a szinte lerobbanthatatlan rúzst viszont jól lehozza, így szigorúan a szájamra el fogom használni, mert ott nem tud kárt okozni és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

tdobos

2017. szeptember 23.

Kíméletesen, hatékonyan és dörzsölés nélkül távolítja el a sminket. Nem irritál, nem csíp és nem hagy olajos réteget maga után. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szannamari85

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, nagyon szépen lehozza a vízálló szempillaspirált is. Nem hagy túl olajos érzetet maga után, nem csípi a szemem, teljesen elégedett vagyok vele. Arról, hogy erősíti e a szempillákat nem tudok nyilatkozni, mert szérumot használok rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Leander

2017. augusztus 6.

Zseniális! Nagyon hatékony - a több rétegű, kőkemény vízálló és egyébként is makacs Revlon szempillaspirálommal is pikk-pakk elbánt. Egy kicsit még a MAC olajos sminklemosójánál is hatékonyabb. És kíméletes is, mert nem kell dörzsölni, szépen teszi a dolgát. Irritációt, pirosságot nálam egyáltalán nem okozott, bár kétségtelenül nem is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Pappetra99

2017. július 9.

Kedvenc szemfesték lemosóm.
Szépen teszi a dolgát, a szempilláimat feketebbé,fényesebbé tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Kedvenc szemfesték lemosóm.
Szépen teszi a dolgát, a szempilláimat feketebbé,fényesebbé tette.

maow

2017. június 13.

Valóban nem hagy olajos érzetet, mint mondjuk a Balea vagy a Rival de Loop lemosója, és nem irritál, kíméletesen távolítja el a festéket. Mivel ritkán hordok vízálló sminket, ezt is ritkán használom, így a szempillaerősítő hatásról nem tudok nyilatkozni. Úgy vettem észre, hogy gyorsabban fogyna a társainál, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

ceanne

2017. május 4.

Megelőlegezem az 5 csillagot, mert bár csak tegnap próbáltam ki, szuperül teljesített. A RdL szemfestéklemosóját használtam eddig, mert nem szeretem az olajos termékeket, a micellás vizet pedig arctisztításkor használom. Viszont elkezdett lemosáskor hullani a szempillám, így azonnal váltottam, és ez jött. Egy darab sem hullott ki, az olajos érzet pedig minimális, és egy vattakorong elég volt, szóval egyelőre elégedett vagyok.

UPDATE: Elhasználtam egy Balea olajos lemosót. Jó volt jó volt, de nagyon hiányzott a Garnier, így visszatértem, immáron harmadjára veszem újra. Asszem ez mindent elmond. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

dalmuska

2017. május 1.

Pikk-pakk eltávoltítja a sminket, én nem csak szemre, hanem az egész arcomra használom, azután még sminklemosó tejjel megtisztítom az arcomat, és nem lesz zsíros érzet a bőrömön. Klassz ez az olajos formula, szerencsére nem tömíti el a pórusaimat és nem okoz pattanásokat. Nagyon kevés elég belőle, mert kis mennyiségben is tökéletesen levisz minden sminket, szennyeződést.
Az ára tényleg nagyon magas ahhoz képest amilyen a termék mérete. Nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem, max ha egyszer akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

körtevirág

2017. április 29.

Kár hogy csak ekkora kiszerelésben kapható. Nagyon klassz, jól eltávolítja a sminket és úgy érzem ápolja is a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).