Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

papnori

2017. április 4.

A méretéhez képest elég drága. Tesómnál használtam, így megtetszett. Akciósan egyből vettem 2 üveggel is.
A sminket maradéktalanul eltávolítja. A szempillám láthatóan nőtt tőle. Olyan hosszú lett mintha mű lenne, és ezt mások is észrevették.
Egy gondom van csak vele. A szemem sarkát kicsípte, piros is lett és csípte minden. Így most kicsit pihentettem a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

anna1927

2017. március 28.

Alapvetően elégedett vagyok vele, mert teljesen lehozza a vízálló sminket. Irritációt nem okoz, nem csípi a szemet, viszont a száraz bőrömet sajnos még jobban szárítja, ezért vissza fogok térni a krémes állagú sminklemosókra. Ennek ellenére ha nagyon tartós és több réteges sminket viszek fel, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

RekaAnna

2017. március 20.

Az egyik legjobb amit valaha használtam, hatékony és kiadós! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Az egyik legjobb amit valaha használtam, hatékony és kiadós! Ajánlom!

Maji

2017. március 13.

CSODA!
Imádom ezt a sminklemosót, a legjobb amit eddig próbáltam.
Az én pilláimat észrevehetően ápolta, és lehoz mindent. Csak azt sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelésben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

CSODA!
Imádom ezt a sminklemosót, a legjobb amit eddig próbáltam.

dorinka0112

2017. március 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Teszi a dolgát! És a legfontosabb, hogy nem csíp! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

kawaiichan

2017. március 10.

Nagyon szeretem, az olajos rész miatt a vízálló sminket is lehozza, iszonyat gyorsan. A szempilláimat...öm...lehet nem erősíti, de nem is ezért veszem újra és újra ^^
És persze, ha szembe megy, egyáltalán nem csíp, és semmit nem okoz. (Gondolok itt irritációra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

dodessz

2017. február 28.

Hogy én mennyit szenvedtem a szemsmink lemosásával...Örök pandamaci szemek, reggelre az esti maradékkal való randi után véégre rátaláltam :) Könnyen lehoz MINDEN szemsminket, nem irritál, nem lesznek piros pöttyök a szemem miatt. Sajnos ezt nem nagyon szokták leakciózni a drogériákban, de jönnek majd a Glamour napok :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Mona29

2017. február 27.

Nekem bevált: szépen lehozza a spirált, nem irritál, nem szárít, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Nekem bevált: szépen lehozza a spirált, nem irritál, nem szárít, sokáig elég.

HDorina

2017. február 6.

A szempilla erősítő hatása miatt vásároltam meg. A használatával semmi változást nem vettem észre, nem úgy mint a bevált ricinusnál. Emiatt kevesebb csillagot adok mert nekem ennél a terméknél ez volt a szempont hogy erősítí e a szempilláimat viszont sminklemosónak jó volt. Leszedte a sminket dörzsölés nélkül és kifejezetten szerettem a kis kiszerelését mert utazásnál praktikus volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

paaulaaa

2017. február 1.

IMÁDOM. Szemfesték eltávolításra tökéletes! Nem kell dörzsölni, nekem kell belőle sok, hatékonyan és kíméletesen leoldja a festékanyagot. Nálam 2-3 hónapot kibír! Szempilla erősítésben ha nem is csodaszer, az egészen biztos, hogy emellett sokkal kevesebb szempillám hullik ki! Szerintem szebbek és hosszabbak is a szempilláim de lehet ezt nem csak ennek a terméknek köszönhetem. Már sokszor újra vettem és fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).