Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tuci

2017. február 1.

Elég jól lehozza a sminket, nem kell sokat dörzsölgetni. Nagy változást a szempillák állapotában nem okoz, bár mintha kevésbé hullottak volna a pilláim. Viszont gyorsan fogy, ilyen sok pénzért nem fogom újraveszegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Nora85

2017. február 1.

Garnier szemlemosót használok évek óta ( a zöldet), ezt most az újdonság kedvéért vettem - nem kellett volna. Alapból a lemosó képességével is voltak gondjaim, nem igazán akarta leoldani a szempillaspirált. De a fő problémám az volt, hogy éjjel-nappal folyt valami olajos könny a szememből, napok teltek el, mire rájöttem, hogy ez okozza. Megvettem a jól bevált másik lemosót és egyből megszűnt a probléma. Ezt pedig ki is dobtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

im

2017. január 25.

Azért vettem meg ezt a lemosót, mert a Maybelline Lash Sensationaltől letöredeztek a pilláim, a rózsaszín kupakos Garnier micellás víz pedig sajnos egyébként is édeskevés volt ennek a nagyon ragaszkodó spirálnak a lemosásához.

Pozitívumok:
- Az olajos és a vizes fázis gyorsan összekeveredik, nem kell sokáig rázogatni a flakont.
- Sosem maradtak kihullott szempillák a vattakorongon.
- Nem hagy hátra maga után nagyon olajos érzetet a lemosó.
- Nem csíp, nem irritál, nem fogok homályosan látni tőle.

Negatívumok:
- Sok kell belőle, csak teljesen átáztatott vattakoronggal működik igazán jól. (Ketté szoktam venni egy átáztatott korongot, fél perce a szemhéjamra szorítom, majd óvatosan letörlöm a festéket, hogy ne nyúzzam feleslegesen a szemkörnyék érzékeny bőrét.)
- Nagyon gyorsan fogy, mindennapos használattal nekem kb. egy hónapra volt elég, teljes áron pedig elég drága így.
- Ha csak szempillaspirál van a szememen, azt maradék nélkül le tudom szedni vele, de ha már tust és szemhéjpúdert is viselek, azt inkább csak szétkeni, és még egy vattakorongot be kell vetnem. Így aztán már tényleg nem gazdaságos.

Összességében:
Én "csak" annyit vártam tőle, hogy tökéletesen hozza le a szemsminket, egy lépésben. (A szempillaszépítős marketingszöveggel nem foglalkoztam.) Ezt nem kaptam meg. Nem fogom újravenni. Nagyon régen használtam a Balea kétfázisú lemosóját is, attól jobb, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Pozitívumok:
- Sosem maradtak kihullott szempillák a vattakorongon.
- Nem hagy hátra maga után nagyon olajos érzetet a lemosó.
- Nem csíp, nem irritál, nem fogok homályosan látni tőle.

Negatívumok:

Összességében:

Enci90

2017. január 24.

Egész jó, bár a szempillaspirál lemosásánál dörzsölni kell, és nekem egész gyorsan fogyott. Nem vettem észre, hogy a szempillámat erősítette volna. Ezek ellenére szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Nari93

2017. január 17.

Elég jó kis lemosó. A szempillaspirált teljesen lehozza, bár kicsit dörzsölni kell. Nem hinném, hogy erősíti a szempillákat, ilyet nem vettem észre, viszont nem peregnek tőle, ami már egy előny. Olajos hatást kelt lemosás után, így én át szoktam törölni még egy micellás vizes vattakoronggal, ami letisztítja az "olajat". Nekem nincs bajom az összerázással, szerintem az a legkisebb probléma.:-))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Regina0206

2017. január 15.

Körülbelül a felét használtam el, de eddig nagyon bejön. Szépen lehozza a szemsminket, a vízálló szempillaspirált is, a nehezen leszedhető tust is szépen leszedni. A szempilla erősítő tulajdonságáról még nem tudok mit mondani, még nem vettem észre látványos változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Alex0920

2017. január 9.

Még Glamour napokon jutottam hozzá féláron, így teljesen megérte, de teljes áron nem venném újra. Teszi a dolgát, bár komolyabb dörzsölést igényel a szempillaspirál eltávolítása, illetve az erősítő hatását sem véltem felfedezni. Átlagos sminklemosó a kiszereléshez képest kissé borsos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

laracroft

2016. december 17.

UPDATE: Ha óvatosan használom, nem szedi le rendesen a sminket. Ha dörzsölöm, irritálja a szemem. A szempillám sem hosszabb, sem egészségesebb nem lett tőle. Nem veszem újra.

Felesleges parasztvakításnak tartom a kétfázisú dolgokat, hiszen semmibe nem tartana egymásban oldani a két (egyébként egymásban nem oldódó) folyadékot.
Érezhetően minőségi termék, a bőrömre kenődött festéket pillanatok alatt leszedi, de a szempillákat többször is át kell törölni. Eleinte hajlamos voltam emiatt enyhén dörzsölni vele a szemem, aminek irritáció lett a vége. Ha este ezzel mostam le a sminkemet, éjszaka néha könnyezett és fájt a szemem, reggel pedig összeragadt szemekkel ébredtem. Azóta sokkal óvatosabban használom, és így bevált.
DE! Csodaszernek nem tartom, csak egy jó minőségű, ápoló lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

DE! Csodaszernek nem tartom, csak egy jó minőségű, ápoló lemosónak.

Ingrido

2016. november 17.

Régebben nem hazsnáltam olajos sminklemosót, aztán szükségem lett rá, és többfélét is vettem, mert nem tudtam, melyik a jó. A legtöbb termék csúszott, még a sminken is, zépen otthagyva a festéket az arcomon. Mesze ez volt a győztes termék. Nincs túlzottan olajos érzete, nem kell vele sokat sikálni. Nem azt mondom, hogy maradéktalanul leszedi a festéket, de a lehető legjobban, és (ez számomra nagyon fontos) a szempillám nem marad ott 2-3pilla/szem kitépve a vattakorongon. Nem irritálja a szemem, nem kell utána arcot mosni, hogy lejöjjön a ragacs, nem fullaszt. Jó, na! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Macika10

2016. november 3.

Jó kis termék. Teszi a dolgát, szépen eltávolítja a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Jó kis termék. Teszi a dolgát, szépen eltávolítja a sminket.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).