Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kittuskaaa1993

2016. október 26.

Nagyon szépen lehozza a sminket, nem kell dörzsölni, csak pár másodpercig rajta tartom a szememen a vattát, és utána néhány simító mozdulattal leszedem ami még esetlegesen rajta maradt. Nem hagy olajos érzetet, lehet hogy kicsit hatékonyabb, mint a micellás vizem egy szemsmink lemosásához, de annyira azért nem szerintem, hogy minden hónapban megvegyem. Ugyanis most vettem október elején és talán november elejéig elég lesz, nekem gyorsan fogy sajnos... Szempilla erősítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, nekem nem tűnt fel változás azzal kapcsolatban még eddig. Egyet levonok, mert szerintem adhattak volna több terméket ezért az árért, mert így nem hiszem, hogy nekem megéri újravenni mindig, ha csak egy hónapig elég. Pedig egyébként szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

nagyeszter18

2016. október 23.

Az első olyan sminklemosóm, ami után úgy ébredek reggel, hogy semmilyen nyoma nincs az előző napi sminknek. A szempillaspirált és a tényleg vízálló, lerobbanthatatlan szemceruzámat is szépen leszedi, csak néhány másodpercig kell rajta tartanom a vattakorongot. A szemem nem irritálja, az árra korrekt, nagyon sokáig elég a Garnier micellás vizével együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Misse25

2016. október 8.

Majdnem féláron sikerült megrendelni. Mostmár értem miért vannak elájulva az emberek ettől a lemosótól. A dm-es is igazán szuper annyi pénzért amennyi de ez, sokkal jobb minőségű cucc. Nem is annyira zsíros mint képzeltem. A vízálló spirált nagyszerűen leszedi. Nem csíp. Remelem sokáig kitart de ha el is fogy ez lesz amit újra veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

kgyrk

2016. október 7.

Korábban a Clinique olajos sminklemosóját használtam, ami nekem nagyon bevált, ezért bátorkodtam megvenni ezt az árban jóval barátibb Garniert. Csak jót tudok mondani róla, nagyon szépen leszedi a szemsminket, nem csípi a szemem és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem, pozitív csalódás volt számomra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Utazáshoz vettem, mert kis helyen elfér, így túl gyakran nem használtam még, tehát a szempilla-erősítő hatását nem nagyon tapasztaltam. De ez nem a terméken múlik. A sminket jól leszedi és szemmel is kíméletes, tehát összeségében megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

educ

2016. szeptember 24.

Néhány napja vettem, már az első használatánál észrevettem hogy nagyon könnyen, erőlködés nélkül lejön a szemfesték, én igazából ezért vettem meg, abban még nem hiszek hogy erősíteni is fogja a pilláimat de már megvagyok vele elégedve ha legalább nem hullajtja, szóval arról a hatásáról később nyilatkozok.
Szerintem sokkal sokkal jobb mint a Baleás 2fázisú vízálló változatú lemosója. Azzal sokkal tovább tartott leszedni a sminket, hullott is a pillám, meg hamar ki is fogyott. Egynek elment mert nem volt más és mert ha már megvettem akkor szépen lassan elhasználtam de ennyi.
Ez viszont tényleg teszi a dolgát, amit én is felhoznék negatívumként hogy drága ilyen kis mennyiségért, de akciósan jutottam hozzá a Rossmannban kb 1300 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

peddimaci

2016. szeptember 6.

Szeretem, de az ár/kiszerelés arány miatt csak 4*.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Szeretem, de az ár/kiszerelés arány miatt csak 4*.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Panni21

2016. augusztus 31.

Nincs egy hete sem, hogy használom, de máris hatalmas a különbség. Szőke vagyok, ennek köszönhetően a szempilláim se valami látványosak, most viszont már smink nélkül is olyan sötétek (alapból világosbarna) és dúsak, mintha ki lenne festve. Kifestve meg azt hitték, műszempillám van. És napról napra szebbek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

mimozagirl

2016. augusztus 4.

Az eddig próbált leghatékonyabb sminklemosóm, a vízálló spirált is dörzsölés nélkül, gyengéden lehozza elég gyorsan, és nem könnyezik utána a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

F4nn1

2016. július 17.

Annyira imadom ezt a termeket. Arban kicsit sokallom, viszont teljes mertekben eltavolitja a sminket. Learazaskor biztosan betarazok belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).