Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

nyuszimo

2016. június 1.

A szemsminkem eltávolítására ezt használom, mert nagyon gyorsan és jól elbánik vele, ráadásul nem csíp egyáltalán. Szempilla erősítő hatásról nem tudok beszámolni, és az ára is lehetne kicsit barátságosabb, ezért 1* mínusz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

brigi1206

2016. május 24.

Én már 2x vettem újra,nekem nagyon bevált. 1 adag nekem kb. 3-4 hónapig elegendő ha ügyesen adagolom. A szempilláim nem voltak sosem erősek,vagy dúsak,de ma már van,hogy azt hiszik műszempillám van. Szerintem szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

xxxx911118

2016. május 4.

Pár hete használom, nagyon szuper, dörzsölés nélkül leszedi a sminket. A szempilla erősítő hatását eddig még nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Funnyface

2016. május 1.

Régóta szemeztem vele, és csak három hete jött el a pillanat, hogy meg is vegyem. Eddig volt egy lemosó, amihez mindig szívesen tértem vissza, azonban sajnos érzékeny lettem a benne lévő növényi kivonatra. Megörültem, hogy ebben nincsen cornflower kivonat. Valóban nem irritálja a szemkörnyékemet, és a szemem sem gyullad be, ha belemegy. Bőrömet nem csípi, használata után a szemkörnyék ápoló felvitelénél sem jelentkezik szúró érzés. Fellélegeztem, hogy van olyan lemosó, amit tudok használni. Hátránya azonban, hogy a tisztító ereje sajnos gyengébb, mint a másiknak (Nivea olajos lemosója), többet kell belőle a vattára öntenem, hogy dörzsölés nélkül leoldja a vízálló sminket. Ezt a terméket is alaposan fel kell rázni ahhoz, hogy kezdjen el azonnal szétvállni. Olajos érzetet nem hagy maga után, a másik lemosó hidratálta is egy kicsit a bőrömet, ez viszont nem. A szempilláim állapotán legtöbbet, az olajos lemosó használata mellett, az változtatott, hogy nagyon alaposan lemosom a sminket, tényleg alaposan, az utolós pigmentig. Voltak olyan lemosók, ami a szempilláim tövéről nem távolította el a festéket, és még fülpiszkálóval is át kellett törölnöm. Ha nem spórolok vele, ez is alaposan lemossa a sminket, és kevesebb pillát veszítek közben.
Összességében nagyon jó termék, azonban a másiknál nem teljesít jobban. Még gyászolom a másikat egy darabig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Sunnyvagyok

2016. április 30.

Nagyon szeretem használni, mert dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket!
Azt, hogy erősítené a szempillámat nem vettem észre, de annyira nem is lényeges! 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Nagyon szeretem használni, mert dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket!

Moonlight

2016. április 21.

Update: Mivel már kettő másikat is találtam amik jobban meggyőztek,nem adhatom neki az 5-öst. A Helia D és a Garnier olajos micellás tisztítója mindent tud,amit ő, de az illatuk kellemesebb. Jó, tudom, ez a megállapítás nem egy tudatos vásárlóhoz illik, de sokkal jobb élmény velük pepecselni. Plusz mintha könnyebben és kevesebb sika-mikával is tüntetnék el a sminket. Szóval nekem már nem ő a legjobb.

Tökéletes!
Nem lesz maradéktalanul tiszta a látásom a használata után(ami ugye az olajos lemosóknál elkerülhetetlen),ez kicsit zavaró,de vízzel leöblítem és ez is megoldva. Jól leviszi a sminket,bár én csak kevés szemfestéket és spirált használok. Kicsit hagyni kell a pillákon az átitatott krongot, aztán pár mozdulat és kész vagyunk. Van egy kis érdekes "illata", de nem erőteljes így nem zavaró.
Diszkontban olcsóbban hozzájutok,így teljesen rendben van,teljes áron viszont már nem venném meg.
A szempilla erősítés szerintem csak jól csengő reklámszlogen,én legalább is nem véltem felfedezni ilyen hatást.
De végzi a dolgát,ezért nálam 5-ös!
Most másik van,de erre fogok visszatérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Tökéletes!
De végzi a dolgát,ezért nálam 5-ös!
Most másik van,de erre fogok visszatérni.

messalinam

2016. április 17.

Korábban a Balea kétfázisú sminklemosóját használtam,mivel kontaktlencsét viselek és érzékeny is a szemem,nem szívesen váltottam a kipróbált és jól bevált termékről. Készlethiány miatt vásároltam ezt Garnier lemosót kb egy éve először és azóta kizárólag ezt használom! Semmi irritáció,elkenődött maradék stb... Tökéletesen eltávolítja a sminket dörzsölés nélkül! A kiszerelés miatt nem tűnhet költséghatékonynak,de mivel kevés is elég belőle ( pl. füstös,sötét smink esetén is) , így relatíve sokáig kitart napi használat mellett is! Szempilla erősítő funkcióról nem tudok nyilatkozni,mert a használat előtt sem volt gond a pilláimmal és most sincs,szóval ártani biztosan nem ártott nekik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Dalma0802

2016. április 17.

Tényleg nagyon jól leszedi a sminket, de mikor először használtam jött még 1-2 szempilla vele- mára már szempillák nem jönnek- meg 2 napra rá az arcom egyes területein hámlás jelentkezett. Nem tudom,hogy az esetleges szárító hatása miatt-e de remélem nem, mert jó terméknek tartom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

cardinale

2016. március 25.

Tökéletesen és könnyedén eltávolítja a sminket. Nem csípi az érzékeny bőrömet és más szemfestéklemosókhoz képest jóval kevesebbel is eltávolítható a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Fecni

2016. március 22.

Én is utálom rázogatni! A szempilla ápolás miatt vettem meg, de nem szívesen használom. Csípi a szemem, ráadásul minden egyes használat után mínusz egy szempilla. Ez nekem nem fér bele, miután nagy nehezen visszanőttek. Viszont leszed mindent amit kell, ezért 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).