Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

lumiukko

2015. november 7.

Imádom!!!!!!!!! Szempillaerősítést még ugyan nem vettem észre tőle, de sokkal kíméletesebb, mint eddig bármelyik sminklemosóm, emellett még laposabb is! Lassan fogy, nem hagy olajos érzetet maga után, nekem nagy szerelem lett,mindent tud, amit elvárok, úgyhogy nem lesz lecserélve! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Babooca

2015. október 24.

Egy éve használom és tökéletes. Most fog nemsokára elfogyni. Életem legjobb szemfestéklemosója. Nekem semmi problémát nem okozott, pedig elég érzékeny a szemem. Tényleg erősíti a szempillákat, szépen fényesíti és táplálja. Emellett nem hullottak sminklemosás közben, ellenben az előző lemosóimmal. Heti 5x használom, nagyon bevált. Biztosan újraveszem. Merem ajánlani. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Pünyike

2015. október 16.

Borzalmas! Semmire nem vagyok érzékeny, szinte bármit kenhetek az arcomra. Ettől még öt óra elteltével is égett a szemem, a sarkát kimarta, sebes lett. Kuka.
(A festéket eltávolítja, csak kitartónak kell lenni.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

(A festéket eltávolítja, csak kitartónak kell lenni.)

mujerconfused

2015. szeptember 7.

Tökéletes, bármilyen sminket leszed és nem csíp. Én erősebb szempillákat nem tapasztaltam, de ez nekem nem is volt szempont, alapjáraton is hosszúak a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

barva.lilla

2015. augusztus 26.

Egy idoben nagyon megritkultak a pillaim es ezt hivtam segitsegul..megerte:) Szepen lemossa a sminket es apolja is a pillaimat, nem kell dorzsolni igy nem hullanak a pillaim. Minimalis olajos erzet van,de nem tapad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Tekla96

2015. augusztus 24.

Elégedett vagyok a teljesítményével. A vízálló szempillaspirált is szépen leszedi, a szempilláim tényleg erősödtek egy kicsit, mióta ezt használom. Ha nem vigyázok és a szemembe megy, az nem kellemes, de túlélhető. Még azért kísérletezgetek más termékekkel, de a hatásossága alapján újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

SzandrASD

2015. július 28.

Ekcémás lett a szemhéjam tőle,borzasztóan szárít az alapjáraton is száraz bőrömet,ill. ha véletlenül belekerült a szemembe akkor nagyon csúnyán begyulladt tőle és napokig szemcseppet kellet használnom! Alapjáraton szépen leszedi a sminket,de nekem ennyi fájdalmat és macerát nem ér meg...többet ér az egészségem! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

dorci993

2015. július 19.

Nagyon pöpec:) Jól leszed mindennemű szemfestéket, vízállót, krémeset, akármit, és különösebben dörzsölni sem kell. A szempilla-erősítő hatásáról:nem igazán hittem benne, de azért persze jól hangzott. Egyik este,mikor erős bulisminket tettem fel, és 3 réteg szempillaspirált, ezzel mostam le, és másnap reggel a tükörbe nézve mérges lettem, mert úgy láttam, hogy nagyjából a spirál fele rajta maradt a szempillámon (előző este csak gyorsan lemostam a festéket és zuhantam az ágyba,nem vizslattam, mennyire szedte le). Fogtam még egy vattát, és megpróbáltam lemosni a spirál-maradékot...de a vatta teljesen tiszta maradt, és ekkor ért a heuréka-pillanat, hogy ezek bizony a saját szempilláim!! :D Fényesek, feketék, és jóval többen vannak, mióta ezt használom, az alsó soron legalább 2x annyi kis pillám van, oltári :D Ezek után az sem zavar, hogy nekem kicsit zsíros érzést hagy maga után, mindenképpen venni fogom továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

sora

2015. június 24.

Kedvencem, már a második flakont használom és szerintem ennél is maradok. Én észrevettem a szempilla erősítő hatását miután egy rosszul választott szempillaspirál miatt elkezdett hullani a szempillám, ez a lemosó szépen helyrerakta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

ingrid0411

2015. június 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá de csúfos kudarcot vallott. Nagyon szárított a szemhéjam ami utána viszketett is, nem is fogom elhasználni. Részletesen a blogomon is írtam róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).