Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

rosiecheecks

2021. szeptember 14.

Kelleme allagu, nem fagy feher reteget, nem eg le az ember es lehet ra sminkelni , akarhat ennel tobbet az ember lanya? :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Blackxentric

2021. szeptember 10.

Tetszik az állaga és hogy könnyű eloszlatni. Viszonylag nagy mennyiséget fel tudok vinni belőle potyogás, pergés nélkül. Sajnos az én arcomon ez is fénylik. El fogom használni, de nem veszem újra. Maszk alatt ez is borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

katakatakata

2021. augusztus 30.

Eddigi ez a legjobb fényvédő, amit arca használtam. Nem hagy kényelmetlen réteget, könnyen kenhető, de lehetne nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

judit.virag

2021. augusztus 27.

Nagyon örülök, hogy megvettem, nagyon szeretem, végre egy valóban könnyű formula, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér foltot, nem ül ki az arcra, nagyon kényelmes viselet az én zsírosodásra hajlamos bőrömnek is, viszonylag matt finishű. Smink alá is tökéletesen működik. Jelenlegi kedvenc fényvédőm. Bárcsak korábban találtam volna rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

KiraRokocza

2021. augusztus 26.

Nagyon kicsi a kiszerelés. Ha a kétujjnyit betartanám egy hétig lenne elég, szóval egy kicsit sporolok vele. Az alkohol egy kicsit kiszarit, este csip a lemosó, valamint nem vagyok biztos benne de a komedogen összetevő miatt több lesz a mitesszerem. De nincs benne octocrylene, meg ilyenek, úgyhogy elfogadom egy kis fröccsel, mert olcsó, nem hagy réteget és jól el lehet oszlatni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

akli

2021. augusztus 10.

Update: szuperül véd, mattít maximálisan, de a benne lévő alkoholtól lángol az arcom, ha nem kenek valami testesebb hidratálót alája. 3 csillagnál többet nem érdemel, azt hiszem. Akinek érzékenyebb a bőre, az ezerszer is gondolja meg, hogy ezt választja-e.
Nemrég vettem, nyaralni készülünk hegyekbe, eddig 30 faktort kentem az arcomra plusz bb krémet, kirándulásokkor pedig Bioderma Kids 50 faktoros naptejet, de az arcon átlagos fényvédőként viselkedik, vagyis távol áll a matt finishtől. Leárazva kacsintott rám a polcról, s gondolkodás nélkül megvettem, mert az itteni vélemények alapján valami egyértelműen jó terméknek tűnt. Aztán elolvastam alaposabban a tapasztalatokat, és azt kell mondanom, hogy valószínűleg nagyon szerencsés vagyok, mert pikk-pakk felszívódott, nem szárította ki az amúgy vízhiányos, zsíros, mitesszeres bőrömet, és mattabb az összhatás, mint bármelyik más jelenlegi arckrémem esetében. Egy könnyű Iunik szérummal szoktam alája hidratálni, ennyi. Nagyon örvendek neki, egyelőre nem merem maximálisra felpontozni, de minden esélye megvan rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Irudi

2021. augusztus 6.

A flakon felét elhasználtam, jöttem véleményt írni róla.

Fényvédelemből ötös, nem égtem le mellette. Ebből a szempontból teljesen meg vagyok elégedve vele.

Viszont az én bőröm nem szereti ezt az állagot :(

Mély mitesszerek jöttek ki az arcomon, amik az eddig használt fényvédők mellett soha nem jelentek meg. (Más új terméket nem kezdtem el használni mostanában.) Inkább testre fogom elhasználni, de újra nem fogom venni. Maradok inkább az Eucerinnél, attól nem lettem mitesszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

A flakon felét elhasználtam, jöttem véleményt írni róla.

Viszont az én bőröm nem szereti ezt az állagot :(

nyunyi15

2021. augusztus 4.

Általában a "sima" naptejektől kipattog az arcom, ezért kerestem kifejezetten arcra való naptejet. Sok vélemény után erre esett a választásom és nagyon örülök neki, mert tényleg szuper kis termék (az árát leszámítva). Nagyon híg, könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön és kellemes a viselete. Tényleg véd a leégés ellen és nem pattog ki tőle a bőröm. Jár az 5 csillag és garantáltan újravevős nálam ez a cukiság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 3.

A sok pozitív vélemény hatására vásároltam meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Könnyen beszívódik, kellemes viselet egész nap. Újra venném szívesen, de már alig találom meg a boltok polcain, gondolom mások is kedvelik a terméket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

csyngo

2021. július 27.

Kombinált bőrön használom kb egy hónapja és nekem nagyon bevált. Könnyen felkenhető, nem hagy fehér réteget és gyorsan beszívódik. Sminkelni is szoktam rá, összefér a sminktermékekkel amiket használok.
A Garnier másik hasonló fényvédője, a krém állagú nekem csípte a szemem, de ezzel nem tapasztaltam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.