Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SHE

2021. július 22.

Valami nagyon potom pénzért találtam Tescoban még tavasszal (1000-1200 Ft talán?), pedig nem is volt közeli lejáratú, hát mondom annyiért egy próbát megér. Szuper, könnyű, beszívódik, kényelmes, láthatatlan. Ajánlom, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

Boglarka0329

2021. július 16.

Igyekszem kerülni a szárító alkoholokat, de muszáj volt kipróbálnom, annyi jót olvastam róla. Nagyon tetszik, hogy pikk-pakk beszívódik, nem hagy fehér réteget és nem morzsolódik a 3-4. réteg után sem. Könnyű eldolgozni, alapvetően az alkohol sem zavar benne, viszont néha, amikor a bőröm védőrétege gyengébb, hajlamos egy picit csipkedni. Nincs matt finishe, "ragyog" egy kicsit a bőrömön, ezért van, hogy fixálom egy kis púderrel. Szerintem megtaláltam A FÉNYVÉDŐT. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

slytherclaw

2021. július 15.

Egy hónap után sem tudom eldönteni, hogy pontosan hányadán állok ezzel a fényvédővel. Alapvetően a koreai fényvédőket szeretem, de a járvány óta egyre nehezebben tudom beszerezni a kedvenceimet.
Nagyon érződik rajta az alkohol, mindig könnyezek, amikor felviszem, de érdekes módon nem szárítja a bőrömet. Gyorsan kell vele dolgozni, mert gyorsan beszippantja a bőröm. Ezt nem szeretem benne, mert így nem látom pontosan, hogy hova vittem már fel.
Szép matt finishe van, ez az én nyaranta zsíros és izzadós bőrömnél egy hatalmas előny. Mellette szól továbbá a könnyű beszerezhetősége és az ára.

Update: Hosszabb távon sajnos teljesen hazavágta a bőrömet. Az alkoholtartalma nagyon rossz hatással volt a bőröm védőrétegére, teljesen kiszárította és emellett még pici pattanásokat is kihozott, amik rögtön elmúltak, ahogy elhagytam a rutinomból. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Alizzz24

2021. július 15.

Teszi a dolgát, de nekem annyira nagyon csillog tőle az arcom, és ez a kifejezett zsíros hatást keltve, hogy nem gondolom, hogy el fogom használni. Egyébként annyira nem rossz az összetevői, annak jó, aki mondjuk pl alapból is mindig rásminkelne, de egyébként biztos, hogy nem veszem újra, sajnos nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Picurka1

2021. július 12.

1éve használom mindennap, mert ezt könnyebb beszerezni mint a patikai fényvédőket kombinál/ zsíros bőrre.Először utáltam mert diszkógömb hatást keltett rajtam de amióta használok hámlasztót és agyagmaszkot azóta mérséklődött az olaj termelése a bőrömnek így most már egy egészséges bőrfény marad a felkenése után.( de attól még lepúderezem) Felkenésnél ha nem használok alá hidratáló krémet akkor az arcsontomon/ ahol a szeplőim vannak olyan érzés mintha irritálna de nem pirosodik ki és pár másodperc múlva el is múlik az érzés.Jobb lenne ha nem lenne benne alkohol de örülök hogy ilyen olcsó és könnyen elérhető.Sminkkelni szoktam rá,biztos hogy kevésbé tartós miatta a smink, de inkább ez mint pár év múlva botox.Ne várja senki olyan akinek kombinált zsíros bőre van hogy bemattul,nem fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Serephina

2021. július 10.

Eddig sose fájt semmitől a bőröm, nem tartottam érzékenynek, ez a termék viszont iszonyatosan szétcsípte. Még aláhidratálás követően is.
Plusz nekem nem mattul le, szóval rajtam katasztrófa volt a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Plusz nekem nem mattul le, szóval rajtam katasztrófa volt a termék.

ppetruc

2021. július 9.

Huuu, ez jó kis cucc. Elsőre fura volt az alkohol miatt ahogy megcsapta az arcom (az utóbbi időben alkohol és parfüm mentes fényvédőket használtam csak) de könnyű az állaga, szépen terül, nem kukacoskodik, és egy szép dewy finish-t adott a bőrömnek. Egész nap bírta a strapát, és az újrakenést is, később egy púderrel fixáltam. Biztosan lesz még a polcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Kriszta92

2021. július 7.

Nekem nagyon fénylik az arcomon és nem is szívódik be. Mattító púder nélkül nem is tudom használni. Könnyű az állaga de ez nem jelent semmit ha nem szívódik be és olyan az arcom mintha zsírral kentem volna be. Plusz nagyon gyanakszom rá, hogy ettől jönnek ki gyulladt pattanások az arcomon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

agiP

2021. július 1.

Pozitívumok, amiket én tapasztalatam:
- tetszik az állaga, kellemes vízszeru
- nem csípi a szememet
- nem csillog (vagy legalábbis megszűnik a fényessége
- könnyű sminkelni rá
Negatívum:
- nekem is eléggé csípi magát a bőrömet (bár én nem használok alá semmit)
Simán lehet, hogy újra fogom venni, és csak arcra elhasználom, mert elnézem neki a csípést (nyakra van gazdaságosabb alternatívám is, most pl az Altruist 30)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Pozitívumok, amiket én tapasztalatam:
- tetszik az állaga, kellemes vízszeru
- nem csípi a szememet
- nem csillog (vagy legalábbis megszűnik a fényessége
- könnyű sminkelni rá
Negatívum:
- nekem is eléggé csípi magát a bőrömet (bár én nem használok alá semmit)

hjuditcrema

2021. június 25.

Eucerin oil control helyett szerettem volna kicsit olcsóbb fényvédőt, egész jó, de azért hagy pár kivetni valót.
Meglepően folyékony az állaga, viszont nagyon zsírosnak tűnik felkenve (mindenképpen várni kell a beszívódásra). Alkoholtartalma engem nem ütött ki szerencsére. Kiszerelése pedig valóban lehetne nagyobb. (Update: 2 hónapra elegendő mennyiség)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.