Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

nellory816

2021. június 22.

szépen teszi a dolgát, a sokkal drágább patikai verziókkal is felveszi a versenyt szerintem. nem fehér, szépen elkenhető, lehet rá sminkelni, nem jön fel darabokban, nem pattanásosodik tőle a bőröm... szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

KatiPusztai

2021. június 17.

nem nagyon próbáltam ennél drágább fényvédőket (sun dance-em, sun ozonom volt)
ez az eddigi legjobb, amit használtam, nem fénylik, nem fehér, sminkelni is könnyű rá, nem kukacosodik
kicsit szárítja a bőröm, de ha előtte használok szérumot és hidratálót, akkor békében elviseli őt az arcom :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

nem nagyon próbáltam ennél drágább fényvédőket (sun dance-em, sun ozonom volt)

juditjanka

2021. június 15.

Vártam a koreai fényvédőm, és addig kellett valami, pont akciós volt, 2000-ért vettem meg. Teljesen elégedett vagyok vele, az alkoholt is normálisan viseli a bőröm és a szemem, nem csíp, nem pirosodik tőle. Felszívódik, nem hagy fehér nyomot, és aránylag jól is lehet rá sminkelni. Ami nekem talán a legfontosabb, hogy nem kukacosodik egyáltalán, jól el lehet oszlatni, és vég is úgy tűnik, nem égtem meg tőle tűző napon sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Tig

2021. június 13.

Nem próbáltam koreai, vagy egyéb jónak mondott, de magasabb árú illatanyag mentes termékeket, a magyar drogériákban is kapható termékekkel kísérleteztem mindeddig.
Ez az Ambre Solaire fluid első, ami nem ragad, nem csillog, nem undorító érzés az arcomra kenni. :) Sőt, kifejezetten jó a használati élmény, utána bársonyos, de nem csillogó a bőröm. A szemem nem csípi, amikor bekenem vele a környékét, vagy ha beleizzadom kicsit a szemembe, csak a lemosásakor kicsit, ha belemegy. Úgy emlékszem, kb. 2700-3000 Ft-ért vettem, szerintem valamivel olcsóbb jelenleg a fent feltüntetett árnál. Újra fogom venni. Örülök, hogy egy ilyen kaliberű termék kapható a drogériában is és nem csak patikai dermokozmetikumot lehet már venni ilyen tulajdonságokkal, mondjuk másfél-kétszer ennyiért. Aki tartózkodik az alkoholtól, talán nem fogja szeretni, bár gondolom a formula szempontjából fontos volt, engem ebben a termékben nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

bendi13

2021. június 9.

Valaha volt legjobb fényvédő! Zsíros, pattanásos bőrtípussal rendelkezem és régóta kerestem olyan fényvédőt, ami beszívódva nem hagy ragacsos érzetet és nem fénylek tőle úgy, mint egy diszkógömb. Ez a termék tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Hihetetlenül könnyed állaga van, azonnal beszívódik. Talán 1-2 percig fénylik tőle az arc, de utána elmúlik. Engem nem zavar az alkoholtartalma, hiszen többek között ennek köszönheti a termék a könnyed állagát. Pluszpont, hogy a hosszú hullámhosszú UVA ellen is véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

hdia

2021. június 7.

Két használat után tele lettem pattanásokkal más nem lehetett ennek az okozója.
Nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Két használat után tele lettem pattanásokkal más nem lehetett ennek az okozója.
Nem vált be

Tauriel

2021. június 4.

Hirtelen emocionális döntés alapján vettem meg, INCI olvasás nélkül. A formulája nagyon jó, folyékony, könnyen kenhető. 10 perc alatt beszívódik, tökéletesen lehet rá sminkelni. Nem hagy ragacsos érzetet, nem fénylik, nem ragad, de felvitelkor néhány másodpercig csípi a bőrömet az alkohol. Szárító hatását így rövid távon nem érzetem (persze rendesen aláhidratáltam). Nap végére sem fénylik át a bőröm.
Bármennyire is kellemes a használata, a magas alkoholtartalom miatt (főleg) érzékeny bőrre hosszú távon nem ideális. Tipikus csokitorta, de nem engedek tovább a csábításnak és visszatérek a salátához :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

hcsil98

2021. május 24.

update - 2021.05.24.
Le kell húznom az eredeti, 4 csillagos értékelést, mert már biztos vagyok benne, hogy 2x is ez ütötte ki a bőrömnél a biztosítékot. Durván kipattogzott tőle a homlokom, amit 3 nap alatt kb. rendbe tudtam tenni. Többet nem dobom a kosárba, az biztos :( pedig egész jó volt.

2021.05.19.
Elég durva az alkohol szag, felkenés után úgy 20 perccel már kevésbé érezni. Könnyen fel lehet vinni a megfelelő mennyiséget, nem hagy fehér foltot. Ragadni ragad, de nem annyira vész, rajtam 1-2 óra elteltével száradt meg annyira, hogy ne legyen zavaró. Aláhidratálás nélkül nálam no-go volt, nagyon húzta a bőröm, de ha van alatta egy réteg hidratáló, túlélhető. Szememet nem csípte.
Vacilláltam a 3 és a 4 értékelések között, szívem szerint 3,5-et adnék neki, mert a 3 túl semleges, a 4 meg túl jó. Kedvező ár és könnyű beszerezhetőség miatt dőlt a mérleg inkább a 4 irányába. Az újravásárlást illetően egyelőre elhasználom ami még van, és valószínűleg mással kísérletezek tovább. De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

update - 2021.05.24.

2021.05.19.

Szanszi

2021. május 21.

Szerettem volna a nyárra egy 50-es fényvédőt az arcomra, mert sajnos úgy vettem észre, hogy évről-évre több kis anyajegy? folt van az arcomon a nyár végére. Szeretek a napon lenni, de elég fehér a bőröm, sokszor leég es csak utána barnul be. Még sokszor naptej mellett is a strandon… Elhatároztam, hogy az idén már tavasztól figyelek rá, nehogy nagyobb gond legyen később. Gyógyszertárban nézegettem, de ami tetszett az 6-7 ezer forint körül mozgott. Véletlenül botlottam bele a Dm-ben, gondoltam 2999-ért simán megéri, max elkenem a vallamra nyáron 🤣
Rögtön be is vetettem reggel. Tisztítás, a Kiehls szérumom, es ő. Rá a smink, mert arról nem tudok lemondani. Egész jó. Várni kell egy 5 percet miután felkened, akkor teljesen beszívódik, mehet rá az alapozó/BB krém. Nem fehér, nem fénylik, nekem nagyon kellemes. Persze nap végére nincs olyan kence ami ne fényesedne ki a fejemen, de teljesen vállalható vele az állapot.
Szerintem a nyárra elleszek vele, kipróbálni mindenképp érdemes! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Szerintem a nyárra elleszek vele, kipróbálni mindenképp érdemes! ☺️

Viv89

2021. május 19.

Nagyon szuper kis fényvédő, már többször vettem újra. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, könnyen beszívódik és nincs fehér réteg utána. Szépen lehet rá sminkelni. Nem bántja sem a bőröm, sem a szemem. Nálam eddig a legeslegjobb kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.