Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

friedblanka

2021. május 14.

Aggódtam, hogy nem fogja bírni az arcom a sok alkoholt, eddig 4x használtam, nem lett tőle semmi bajom, nem pirosabb, nem érzékenyebb a bőröm. A kis kiszerelést én is sajnálom, lehetne nagyobb, felkenve talán eddig ez a legmattabb fényvédőm, persze a folyós állaga miatt nem olyan könnyű felkenni az elvi mennyiséget. Felváltva használom egy másik fényvédővel, ezt inkább akkor, ha nem akarok sminkelni, szerintem azt nem lehet olyan jól rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

paradicsom14

2021. május 13.

Katasztrofális!!!
Nem értem a sok jó véleményt.
Érzékeny bőrűek messzire kerüljék el ezt az alkoholos lötyit.
Nem értem a hypeot egyszerűen...vagy csak nekem nem működik ennyire?
Zsírosbödön lesz tőle a fejem, rengeteg apró mitesszert okozott az állam környékén, és jó néhány gyulladt pattanást is. Ráadásul még csíp is, szétirritálja az arcom a nap végére. Cserébe még a kiszerelése is kicsi és drága a tudásához képest. Akkor már bármelyik dm vagy rossmann sajátmárkás fényvédő, mint ez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Katasztrofális!!!
Nem értem a sok jó véleményt.
Érzékeny bőrűek messzire kerüljék el ezt az alkoholos lötyit.
Nem értem a hypeot egyszerűen...vagy csak nekem nem működik ennyire?

skincaregirl

2021. május 12.

Konkrétan azért regisztráltam, hogy leírhassam, mit művelt a fejemmel.
A sok pozitív vélemény miatt vettem, főleg mostanában lett felkapva, de nagyon nem!
Szétcsípte az arcomat ez a rengeteg alkohol. Katasztrófa, hogy milyen alkoholos ez a cucc, olyan mintha egy pohár whiskyt dobnék fel az arcomra, lehet azzal is előrébb lennék. Ezt az illata is abszolút mutatja, árad az alkohol belőle.
4-5 nap használat után tele lettem pici apró pattanásszerű kiütésekkel tőle.
Abbahagytam, és már kezdenek is elmúlni.
Az ára se jó már, 3400 Ft a Rossmannban, ennyit nem ér meg az a picike kiszerelés, ami baromi gyorsan fogy egyébként, mert nagyon fura, folyós állaga van, nekem van hogy lefolyik a kezemről mire fel tudom vinni az arcomra.
Nagyon nem praktikus egyébként szánomra a csomagolása, nem tudom hogy sikerült, de a fele befolyt a táskámba. De legalább nem kellett elhasználnom a maradékot, így is borzasztó élmény volt.
Mínusz csillag, és egy nagy NEM!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Konkrétan azért regisztráltam, hogy leírhassam, mit művelt a fejemmel.
4-5 nap használat után tele lettem pici apró pattanásszerű kiütésekkel tőle.
Abbahagytam, és már kezdenek is elmúlni.
Mínusz csillag, és egy nagy NEM!

NyBetti

2021. május 12.

Kipróbáltam, és állaga, kenhetősége, fényvédelme is szuper, de 2 órán belül lángolt tőle az arcom.
Az én hibám, nagyon nem bírja a bőröm az alkoholt, csak azt hittem ha kenek alá hidratálót, nem lesz gond.
Így sajnos nem tudom használni, de aki bírja az alkoholos krémeket, szerintem szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

vacsabi

2021. május 12.

Sajnos nekem annyira nem vált be. Pozitívum, hogy nem csípte a bőröm és nagyon könnyen eloszlatható, nem hagy fehér réteget és (nagyjából) illatmentes. Viszont az arcomon hagyott egy eléggé fényes réteget, ami órák múlva sem szívódott be teljesen, kicsit ragadt az arcom, ami nagyon zavart. Másik negatívuma még a kiszerelése, megfelelő mennyiséget használva nagyon gyorsan fogy és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Raulita

2021. május 12.

A bőröm minden nyáron egyenletes színű és szépen barnul, de az arcomon egy ideje megjelentek barnás foltok. Emiatt vettem. Nyilván ez a krém nem fogja halványítani a meglévőket, de ahogy észrevettem, nem romlott az állapota és ami nagyon fontos, jól kenhető, azonnal beszívódik, nem zsíros, mintha nem is lenne semmi az arcomon. Nem leszek utána pattanásos, ami szintén mindig problémát jelentett az ilyen jellegű krémeknél. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Zseb14

2021. május 11.

A purito-botrány óta rengeteg fényvédőt próbáltam, de ez a legjobb. Imádom. Nem fénylik a zsíros bőrömön sem és ez ritka. Nem ragad és nem hagy fehér réteget. Gyönyörűen beszívódik. Nagyon ajánlom főleg zsíros bőrüeknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Hannesz

2021. május 11.

Ez a legjobb fényvédő amit valaha használtam. Gyönyörűen beszívódik, se diszkógömb, se hógehérke nem leszek tőle. És nem csípi a szememet sem. Szeretnék benne megfürödni. Az egyetlen negatívum, hogy nincs nagyonb kiszerelééés❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

pamacska6

2021. május 9.

Nem hittem volna, hogy az Eucerin fényvédőt verni fogja nálam bármi is... Alapvetően a fényvédőkkel az a problémám, hogy már elsőre felkenve is kukacosodik, nem hogy újrakenve... Na ő nem :D és ezzel a tulajdonságával az első helyre lépett nálam. Nagyon folyós az állaga, ezért én kicsit többet teszek, mint a "kétujjas" mennyiség. Iparkodni kell a felkenéskor, mert gyorsan felszívódik (?). Nincs zsíros tapintása az arcomnak, nem csillog és nincs az az érzésem egész nap, hogy van valami az arcomon, amihez nem lehet hozzáérni mert beleragad valami és kukacosodik. Biztos, hogy újra fogom venni, de nem 1 darabjával, hanem 5 :D
Ui.: Az illata nem tudom milyen, covid óta nem érzek semmit :(, de nálam sose volt szempont az illat, arra a parfüm való, amit magamra fújok.

Update: Nekem szükséges alá egy könnyebb hidratáló, megvárom míg tényleg felszívódik a hidratáló és csak azután kenem, így nem kukacosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

MiuMiu99

2021. május 8.

2021. március 11.:
Sajnos én leszek az, aki lehúzza. :(
Felkenéskor nem irritálta az arcomat, de utána lemmosáskor éreztem, hogy nagyon nem tett jót a barrieremnek, hiszen a lemosó és a hidratálókrém is nagyon csípett. Az a fránya alkohol.
Ráadásul egy pár napon belül olyan pattanásokat okozott, hogy ilyen rossz állapotban már rég volt az arcom. Alaposan átnéztem az összetevőket, és van benne egy komedogén, az Isopropyl Myristate, nem csoda hát hogy rettenetesen kipattogtam.
Azt írjátok róla, hogy az lrp shaka fluid dupe-ja, aminek bővebben utánanéztem. Az igaz, hogy nagyban megegyeznek az összetevők, és az állaguk is hasonló, viszont míg az La Roche Posay fényvédő 46-os ppd index-szel büszkélkedhet, a Garnier csak 16-ossal(aki nem lenne ezzel tisztában, ez azt mutatja meg, mennyire véd jól az uva-sugaraktól, amelyek a bőrt öregítik).
A két csillagot csak azért kapja, mert a szememet valóban nem csípte, nem olyan rossz az állaga, nem hagy white-cast-et maga után. Mondjuk újrakenés után már diszkógömb voltam ettől is sajnos, de még az általam próbált fényvédők közül ennek van a leginkább láthatatlan állaga. Viszont ez sajnos kevés nekem, ha közben teljesen tönkreteszi a bőrömet.
2021. május 6.:
Sikerült megszeretnem az állagát, a kiszerelését, mindent, de a bőrömnek sajnos nem. Újra és újra megpróbálkoztam vele, de a hatalmas pattanások sajnos nem maradnak el. :( Elhagytam egy napig, és másnapra szinte teljesen lement a gyulladás az arcomról. Nagyon sajnálom, hogy az összetevői között ilyen előkelő helyen szerepel egy komedogén, hiszen jó kis fényvédő lehetne.
2021. május 8.:
Szomorúan olvasom a jó véleményeket, úgy szeretném, ha nem csapná szét a fejem. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

2021. március 11.:
Sajnos én leszek az, aki lehúzza. :(
2021. május 6.:
2021. május 8.:

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.