Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lildiko

2021. május 7.

Szuper az állag és az is, hogy kb a teljes tubussal magamra tudnám tenni, annyira szépen terül, tehát ebből kényelmesen fel lehet dobni a megfelelő mennyiséget. Nekem érzékeny bőröm van, de nagyon szerettem volna kipróbálni, mert használtam már alkoholos cuccokat, és nem mindig bántottak. Na vele az a helyzet, hogy orr és száj környékén, ahol a legérzékenyebb a bőröm, kicsit csipked felkenéskor és pirosodom is, de pillanatok alatt elmúlik. Ezen kívül viszont nagyon meg vagyok vele elégedve. Soklépéses rutin végére teszem, nagyon szépen elterül, semmivel sincs baja, és ami nekem extra extra, az az, hogy a CC krémem úgy viselkedik rajta, mintha gyakorlatilag primer lenne, egyszerűen imádom, annyira szép rajta, és nem mocorog el napközben sem. Plusz ez az első fényvédőm, az aeroszolosokon kívül, amit rendesen szeretek újrakenni, mivel nem leszedi azt a kis CC-t a fejemről, hanem "újradolgozza" és ugyanolyan szép, mintha az első applikációra tenném rá. T-vonalban ettől is ugyanúgy zsírosodom, de még nem találtam olyan fényvédőt, amitől nem, úgyhogy nekem ez nem mérvadó. Összességében nagyon szeretem, ár/érték arányban szerintem hasonló mint az Evy 50-es arcra való habja, mert bár az drágább, de ez meg kétségkívül hamarabb fog elfogyni. Viszont tök jó, hogy végre van olyan fényvédő, amit SOS-ben is be tudok szerezni, ha elfogynának az aktuális fényvédőim és véletlenül éppen nem vásárolnék háromszáz más fajtát kísérletezgetni. :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

targa

2021. május 6.

Könnyed, gyorsan beszívódik, nincs fehér réteg, nem fénylik tőle az arcom órák múlva sem. Jól felveszi a versenyt az LRP Shaka Fluiddal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

dorottya96

2021. május 6.

Még valami szuper leárazottan vettem anno 1 dobozzal, amikor még lrp-t használtam fényvédőként.
, de azzal valahogy nem jöttünk ki jól. Kipróbáltam ezt, és hoppácska. Működik. Sminkkel főleg szuperál-de cc krém mehet felé, nem fog mászni. Mióta ezt használom nem égett le még az orrom sem(pedig ha valami, az mindig leszokott) egyébként a márka termékei nem a kedvenceim, ha tehetem inkább kerülöm-de ez jó. Nem ragad, természetesen fénylik-az illatát nem kedvelem mondjuk. De egyébként teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

magyaremese1999

2021. május 5.

Szuper fényvédő, nem ragad, nem fénylik csak természetesen, nem hagy fehér réteget és szépen lehet rá akár azonnal sminkelni. Egyetlen negatívum hogy van benne alkohol, ez a felvitel után picit irritálja a bőröm de nem vészesen. Ha nem lenne benne alkohol tökéletes lenne de ár érték arányban így is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

lillllllla

2021. május 1.

Ár-érték arányban a legjobb amit eddig használtam. Száraz a bőröm, de aláhidratálva tökéletesen teljesít. A legtöbb fényvédőtől ki szoktam pattogni, főleg a maszk alatt. Ezt pár hete használom és nem pattogott ki tőle a bőröm. Számomra tökéletes. Végre egy fényvédő amit szeretek felkenni a fejemre! Örülök, hogy rátaláltam, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

tátombák

2021. április 29.

Féltem, hogy zsíros bőrre nem fogok elfogadható árban fényvédőt találni, és erre csak véletlenül akadtam rá a vélemények olvasgatása közben. Ez valami égi segítség lehet, hogy ez életem első fényvédője, és annyira bevált, hogy eszem ágában sincs lecserélni.

Most fogyott el az első tubus, amit még télen kezdtem használni, hogy szokja a bőröm az igazi nyári napfény előtt ezt a plusz réteget. Az a tapasztalatom vele, hogy nyugodtan mehet alapozó alá, én várni szoktam vele egy öltözködésnyi időt, hogy teljesen beszívja a bőröm. Nagyon híg, szinte vízszerű, de szuper csőrös adagolója van, elég megborítani a tubust és jön belőle. Nem hagy fehér réteget a bőrön, és a híg állagból kifolyólag nem kukacosodik. Az alkohol sem zavar benne, nem irritál a szemem környékén sem. A zsíros bőrön napközben ráfér még egy réteg púder, de az nálam egyébként is mindig kell.
A Rossmannban szokott lenni akciósan, én bevásároltam most belőle, jöhet a nyár :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

vszilvi94

2021. április 29.

Könnyen beszívódik, nem fénylik nagyon, nem hagy fehér réteget, és nekem az alkoholtartalma sem okozott problémát. Ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

doricka

2021. április 21.

Könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget és egyáltalán nem pereg még sminkkel sem, ebben az árkategóriában szerintem a legjobb. Egyetlen hátránya hogy iszonyat alkoholos és ez a szagán is eléggé érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

kremmanias24

2021. április 17.

Sajnos amiota maszkot kell hordani, nagyon csunyan mindig begyulladt az arcom. Tobb fenyvedot is probaltam mar... nagyon zsirosodik az arcom napkozben, a maszk alatt meg bepallik a levego es kesz a katasztrofa. De amiota ezt hasznalom, alkohol ide vagy oda, nincs ilyen panaszom. Konnyen beszivodik, semmi feher reteg, nem kukacosodik stb. Szerintem jo ar erte, tekintve hogy a gyogyszertariak 4000-tol kezdodnek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

_ILivia001_

2021. április 15.

Nem rossz fényvédő. Egy kicsit nehezebb az állaga, de ettől még könnyen kenhető. Az árát egy kicsit sokallom, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.