Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

v.sara

2021. április 9.

Legszívesebben eltitkolnám mindenki elől, hogy mennyire szeretem ezt a fényvédőt, nehogy ez is hiánycikk legyen, mint a mostanában felkapott dolgok.

Amiket szeretek benne:
Nagyon híg állag, de mégsem az a híg, ami kifolyik az ujjaim közül, tehát pont tökéletes
Minimális fényt hagy a bőrömön, nem vagyok diszkógömb tőle, pont egy kis természetes glow-t ad.
Újrakenés is teljesen oké, nem ront a kinézetén, nem kukacosodik.
Árban is nagyon jó, szerintem megéri.

Amit kevésbé szeretek benne, de van rá megoldás:
Alkoholos és szérummal kukacosodhat. Hogy semmiképpen se okozzon problémát, reggelente szérum(ok) után felkenek egy kis hidratálót (kb feleannyit, mint este szoktam), megvárom, hogy beszívódjon, aztán viszem fel a fényvédőt, és így teljesen jó.
Másik: az első pár nap használat alatt kijött pár óriási pattanásom tőle. Azóta hozzászokott a bőröm és már nem okoz bajt, lehet egy minimális purging volt, vagy nem is tudom, de láttam, hogy sok embernek ez a baja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Amiket szeretek benne:
Újrakenés is teljesen oké, nem ront a kinézetén, nem kukacosodik.
Árban is nagyon jó, szerintem megéri.

Amit kevésbé szeretek benne, de van rá megoldás:

kovacsanett43

2021. március 8.

Jó, nagyon jó! Elfogyott a fényvédőm, amely amúgy nem volt az igazi, és mivel a The Ordinary és az Altruist fényvédők közül szerettem volna megvenni valamelyiket, de kábé soha nem kaphatók a folyamatos készlethiány miatt, hirtelen felindulásból vettem meg, mert retinol és hámlasztó mellé kötelező. Nem igazán használok drogériás krémeket, arcápolási termékeket, de ez jó választás volt. Igen, valóban van benne alkohol, de én több szérumot és hidratálót is használok, így egyáltalán nem éreztem szárító vagy irritáló hatást (lehet amúgy sem lett volna, ezt nem tudom, önmagában sosem kenem fel, a fényvédő mindig az utolsó lépés reggelente). Nincs az a tipikus fényvédő szaga ( sőt, szerintem egyáltalán nincs semmiféle szaga) és állaga, ez nekem nagyon fontos. Nem hagy fehér réteget az arcon, nem lesz tőle zsíros és fényes, illetve nem csípi a szemem. Eddig bármit használtam, ha csak a szemem környékére kentem, azonnal elkezdett könnyezni, ennél semmi. Nagyon hamar beszívja a bőröm, kellemesen puha utána, szóval ez csillagos 5-ös nálam. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Emma23

2021. március 3.

Ez az első fényvédő amit használok. Nekem tetszik bár picit kicsi ez a kiszerelés. De meg vagyok vele elégedve. Hamar beszívódik, nem hagy fehér foltot és nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

klauds

2021. március 1.

Egyik kedvenc fényvédőm, könnyed, hamar beszívódik, nem túlzóan fényes (kis naturál fényvédős fénye azért van, de egyáltalán nem vészes, smink alatt meg pláne), lehet rá sminkelni. Az egyetlen panaszom, mint minden arcra szánt napvédővel kapcsolatban: a kicsi kiszerelés, 40 ml nagyon hamar el tud fogyni, ha az előírt mennyiséget betartom. Azt mondják dupe az lrp shaka-ra, szerintem ezerszer jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Petalodirosa

2021. január 27.

Nekem tökéletesen jó smink alá, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem fénylik az arcon, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 27.

hajnamea

2020. december 14.

Nem gondoltam volna, hogy a sok koreai és japán SPF tesztelése után majd pont a Rossmannban találom meg a tökéletes fényvédőt! Imádom. Ez az egyetlen SPF, ami nem irritálja a szememet, még a szemhéjamat is be tudom kenni vele. A másik szuper tulajdonsága, hogy nem kelt zsíros, fénylő hatást, felvitel után egy pár perccel már el is tűnt, mintha semmit sem kentem volna fel (pedig kenem rendesen). Tapintásra is természetes, nem ragacsos vagy "poros" az arcom. Mivel száraz a bőröm, ezért alá mindenképpen kenek krémet, és így tökéletes, az én bőrömet egyáltalán nem szárítja. Az egyetlen problémám vele, hogy kicsi a kiszerelése, jó lenne egy 100 ml-es verzió. De ezt megbocsátom neki, mert bármikor be tudok ugrani a drogériába, nem kell szállítással kalkulálni, aztán heteket várni, hogy meghozza a futár külföldről. Én csak ajánlani tudom. (Zárójelben: Egy pár hete elkezdtem használni a Differin gélt, és így is teljesen rendben van, ez a fényvédő nem csípi, szárítja, irritálja a jelenleg sokkal érzékenyebb bőrömet se.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Cosette

2020. október 2.

Hát, én leszek az, aki lehúzza. Két hónapig teszteltem, miután a másik fényvédőmtől nagyon könnyezett a szemem. Az elején egész jónak tűnt, de úgy másfél hónap után szinte kellemetlen volt felkenni. Éreztem ahogy irritálja, szárítja a bőröm, valószínűleg az alkohol miatt. Valamint nem lehet építkezős rutint építeni vele, mert egy terméknél többet nem visel el. Vagyis vagy valami szérumot vagy arckrémet vagy alapozót lehetett vele használni, de mindig csak egyet, különben lemálott az arcomról. Úgy érzem, hogy jobb lett volna egy drágább, de jobb termékre befektetni. Az egyetlen előnye, hogy nem csípte a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

bucieli

2020. szeptember 15.

Már a második tubussal használom, nagyon olcsó, előtte a BIODERMA PHOTODERM MAX AQUAFLUIDE SPF50+-t használtam..
Megmerem kockáztatni, hogy ez jobb..
Viszont nagyon szeplős lettem a nyaralás alatt pedig felkelés után rögtön felraktam, többször is újrakentem és elegendő mennyiséget..
Érzetre imádom egyébként :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Megmerem kockáztatni, hogy ez jobb..
Érzetre imádom egyébként :)

szimulyber

2020. szeptember 7.

A nyáron alapvetően két fényvédőt használtam arcra: ezt és a Bioderma Photoderm AR SPF50-et. Én az utóbbit jobban kedvelem amiatt mert színezett és kicsit sűrűbb az állaga. Ugyanakkor ez a Garnier krém is teszi a dolgát, az én arcom szereti, selymes és lágy tapintású lesz tőle, lehet rá sminkelni is. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

maybeshesamaybelline

2020. június 29.

2020. 05. 24.
tökvéletlen, próba-szerencse alapon vettem a DM-ben, 3000 ft volt. nem fűztem nagy reményeket hozzá. sajnos nem túl régóta vagyok tudatában, hogy mennyire fontos a fényvédelem, így ez a harmadik fényvédő csak eddig, amit próbáltam... pár egyik sem volt rossz eddig, ez telitalálat volt, így az első nap alapján (majd írok update-et). sajnos nem volt nálam a hidratáló krémem, úgyhogy csak ő volt magában a fejemen ma. olyan puha volt az arcom, hogy nem hittem el :D maga a krém nagyon folyékony, és emiatt annyira könnyed az arcon, hogy egyáltalán nem éreztem, hogy rajtam van. nagyon gyorsan beszívódott, és semmi fehér réteg nem maradt utána. pedig többször is felkentem (ugye úgy hatékony igazán a fényvédelem)
szóval eddig nagyon tetszik:)
Update: továbbra is nagyon tetszik, le nem égtem, ragadni nem ragad, sminkeltem is rá egyszer (bár csak korrektort a szemem alá), pattanásaim nem lettek (sőt, inkább szebb lett az arcom mostanában), abszolút nem volt problémánk, szimbiózisban élünk :))) szerintem ennyi pénzért ajándék!
Update2: most, hogy bejöttek az igazi tűző napos, magas UV sugárzásos napok, még mindig nem égtem le! nagyon fehér bőröm van pedig. :) mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy. ( mondjuk napozni nem szoktam, azt hozzá kell tennem. de ettől függetlenül persze néha éri nap a bőrömet huzamosabb ideig)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

2020. 05. 24.
szóval eddig nagyon tetszik:)

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.