Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

CeCeDrake

2020. június 24.

Egyszer már feladtam, hogy drogériában lehet kapni JÓ fényvédőt.
Aztán jött a Garnier és megcáfolta ezt.
(Hozzáteszem, nincs alkohol fóbiám és egy 50+ fényvédő esetében nyáron, amikor az is folyik le az emberről, ami nem, elnézem, plusz azért, mert jót tud tenni a formulának a szesz.)
Szóval van ez a kis flakon, 40 ml. Egyből vettem kettőt, mert miért ne.
Kifolyik a szemem a legtöbb patikai fényvédőtől, meg pöttyös leszek tőlük, meg viszketek, meg ragad a fejem, meg fénylik...na ez nem ilyen!!!
Engem már azzal megvett, hogy nem irritálja a szemem!
Szuper a formula. Folyik, nem érdekes, nagyon könnyű felvinni és eloszlatni.
Nincs illata.
Hidratálok alá és így sem morzsálódik le sem a krém, sem ez!
Nem hagy fehér réteget, pedig nem spórolok vele.
Beszívódik.
Nem ragad.
Nem fénylik.
Nem irritál.
Lehet fölé BB krémet is használni, nagyon komfortos viselet.
Nem okoz pattanásokat és a pórusokat sem tömíti el.
Nem hittem el, hogy van ilyen termék a drogériában, de van. Gyógyszertári fényvédők el is bújhatnak mögötte.
Nekem fontos, hogy ne ússzon a fényvédőtől a fejem és ne legyen fényes, ragadós. Ez tökéletesen megfelel az elvárásoknak.
Már a megjelenés óta használom, ezidő alatt sem lett szárazabb a bőröm, meg nem okozott semmiféle pattanást.
Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Egyszer már feladtam, hogy drogériában lehet kapni JÓ fényvédőt.
Aztán jött a Garnier és megcáfolta ezt.
Szóval van ez a kis flakon, 40 ml. Egyből vettem kettőt, mert miért ne.
Engem már azzal megvett, hogy nem irritálja a szemem!
Szuper a formula. Folyik, nem érdekes, nagyon könnyű felvinni és eloszlatni.
Nincs illata.
Hidratálok alá és így sem morzsálódik le sem a krém, sem ez!
Nem hagy fehér réteget, pedig nem spórolok vele.
Beszívódik.
Nem ragad.
Nem fénylik.
Nem irritál.
Lehet fölé BB krémet is használni, nagyon komfortos viselet.
Nem okoz pattanásokat és a pórusokat sem tömíti el.
Abszolút megéri az árát!

vattaidori

2020. június 24.

Imádom! Kerestem folyamatosan a jó fényvédőt, ami hamar beszívódik és nem hagy ragacsos hatást, sem pattanásokat a használatával. Egyik nap a DM-ben jártam, és akkor is szétnéztem, hogy milyen fényvédők vannak kirakva. Teljesen random találtam meg őt és megmondom őszintén, hogy a hialuron tartalma miatt már azonnal rohantam volna a pénztárhoz, de gondoltam megnézem előbb itt is, hogy milyen vélemények vannak. Összesen 3, de annál megnyerőbb vélemények elolvasása után úgy döntöttem, hogy jön velem. Amikor kipróbáltam el sem hittem, de MEGTALÁLTAM a megfelelő fényvédőmet! Folyamatosan küzdök pattanásokkal, ha a bőröm nem szeret valamilyen kozmetikumot, amit rákenek, egyből kipattogzok. Na ennél még ami volt is elmúlt! :D A megszokottakhoz képest nagyon folyik, ezért érdemes vigyázni vele. De pont emiatt nagyon könnyű dolgozni vele és a bőröm is pillanatok alatt beszívja. Még hidratálónak is tökéletes. Puha, selymes hatást hagy maga után és bár az én bőröm igényli a hidratálást reggel-este, ez a reggelit kipipálja :)) Biztos, hogy újraveszem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Nymphea

2020. június 11.

Erre én csak annyit mondanék: WOW! Azt hiszem sok-sok kudarc után végre megtaláltam az eddig használt Eucerin Oil Control fényvédőm tökéletes dupe-ját, kedvezményekkel harmadannyiért vettem. Nagyon folyós, nagyon könnyen beszívódik,és percek alatt lehet már rá bronzosítani is. Tuti, hogy ezentúl ezt fogom újravenni, nem a korábban használtat, nekem eddig nagyon bejön. Remélem az igazán forró napokat is jól fogjuk együtt bírni, és a fényvédelemre sem lesz panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

cintialaura

2020. május 25.

Maga a fényvédő szuper, egy hete használom és ennyi idő alatt nem iiritált, nem jöttek ki az arcomr oda nem illő dolgok tőle, és egyáltalán nincs illata sem. Nem hagy fehér-ragadós-fénylő réteget, köszönhetően a (kicsit túl) vizes állagának. Viszont nekem az előnye a hátránya is;annyira folyékony, a tubusa viszont nagyon merev, így nekem eddig szinte mindig kifolyt akaratom ellenére is, már ha egy kicsi oldalt tároltam vagy bármi, szóval utazáshoz nem biztos, hogy ez a legpraktikusabb. Viszont plusz pont a csőrös kupak, így megadom az 5 csillagot... :) Ha változik valami updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.