Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

Rice

2015. szeptember 11.

Alapjában véve nagyon szeretem a BB krémeket, de ebben sajnos nagyot csalódtam. :/
Borzasztóan zsíros, szinte használhatatlan, fedése meg konkrétan nincs.
Nekem egyáltalán nem vált be, esetleg az extra száraz bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Borzasztóan zsíros, szinte használhatatlan, fedése meg konkrétan nincs.
Nekem egyáltalán nem vált be, esetleg az extra száraz bőrűeknek jó lehet.

Luri

2015. szeptember 10.

Amikor bejöttek a BB krémek, nagyon megörültem, ugyanis nem volt tökéletes bőröm, de nem akartam mindig alapozóval és korrektorral bemaszatolni. Ez jó megoldásnak tűnt a könnyű állaga és a beharangozott fedése alapján. Néhány hétig használtam, utána kidobtam. Teljesen kipirult, foltosodott tőle az arcom. Ráadásul egyáltalán nem szívódik be, egész nap érzed, hogy valami "ott van". Kényelmetlen érzés viselni és a vége felé már az illatától is rosszul voltam. A fedése meg legfeljebb akkor elegendő, ha az amúgy tökéletes arcbőröm néhanapján megjelenik egy-két pirosabb folt. Nekem egyáltalán nem jött be. Akkor már inkább egy leheletvékony réteg alapozó aláhidratálással...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

hadri

2015. szeptember 7.

Kombinált bőröm van: homlok, áll, orr zsírosan fénylő, de az orcák szárazak. Szerette a bőröm, világos árnyalatút vettem, ami passzolt a saját bőrszínemhez. Szerencsére nem lett több pattanásom sem tőle. Negatívuma hogy nem túl tartós, ha egy kicsit izzad az ember gyorsan lefolyik. Nehezen szívódik be a bőrbe, ragacsos érzést hagy maga után (púdert pedig nem lehet mellette használni, mert "összeragasztja" a szemcséket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Anael

2015. szeptember 3.

Nagyon megörültem amikor megláttam hogy van már extra világos színben is. Kombinált bőröm van, de annyira szerettem volna már egy BB krémet hogy végül megvettem. Kellemes barack illata van, tökéletesen passzol a bőröm színéhez :) Igaz hogy csak önmagában használva olyan fényes tőle az arcom mint egy villanykörte, de ezen egy mattító púdert könnyen segít, ráadásul tovább marad az arcomon.
Azért jó lenne ha a Pure változatából is lenne extra világos árnyalat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Azért jó lenne ha a Pure változatából is lenne extra világos árnyalat :)

Mimiti

2015. augusztus 19.

Nem mondanám, hogy rossz, de egyrészt nyárra abszolút nem vált be, zsíros lett tőle a bőröm, másrészt a fedése sem tökéletes (természetesen nem alapozó szintű fedést várok, de az utóbbi időkben olyan, mintha semmit nem kentem volna fel). Fényes lesz tőle a bőröm, és néhány óra múlva sajnos nekem is felszívódik. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Krisz003

2015. augusztus 18.

A fedésével nincs gond, viszont nagyon fénylik tőle az arcom, főleg a homlokom egy idő után. Vékony rétegben elhasználom azért, de így is lesnem kell magam a tükörben többször a munkahelyen, hogy nem vakítom-e még ki az emberek szemét. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

vikkancs98

2015. augusztus 3.

Mikor megvolt szerettem ezt a bb krémet mert az alapból száraz bőrömnek jóvolt h egy kicsit hidratálja bár én ez alá is használtam hidratáló krémet mikor felkentem szép egységes lett tőle a bőröm de körübelül 2 óra múlva teljesen beszívta az arcom nem is értem....pedig jó kis krém lenne de ha egyszer csak eltűnik ht ...az illata jó sztem az állaga se rossz legalább nem folyik mint a másik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

bamy

2015. július 23.

első BB krémem, de valahogy el is vette a kedvem a többitől...az illata jó, ezen kívül más pozitívumot nem tudok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

nicolleee28

2015. július 13.

Ez az első BB krémem így nincs viszonyítási alapom. Nekem nagyon tetszik már több, mint fél éve meg van, de még mindig rengeteg van belőle. Nem is kell sok a használatához. Bár én is elkövettem egyszer-kétszer azt a hibát, hogy túl sokat kentem fel az arcomra. Ilyenkor éreztem magamon, hogy van valami az arcomon, ami nagyon irritált, ráadásul még fénylett is tőle az arcom. Nincs sok bőrproblémám hál' istennek így nekem szépen fedett.
Azért azt meg kell mondanom most, hogy itt a nyár egyre kevésbé marad fent az arcomon. Lehet kipróbálom a zsíros/kombinált bőrre való kistestvérét is.
Nekem teljes mértékben jó volt így jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Nekem teljes mértékben jó volt így jár az 5*.

husosbarack

2015. június 6.

Nálam bevált! Mediumot használok, egyenletesen el bírom oszlatni, tökéletesen fed, nem maszatol, nem okozott pattanásokat. Az én bőröm nagyon könnyen zsírosodik, ezért nehezen találtam meg az igazi alapozót. Amióta a BB krémek bejöttek a piacra, csak ezt vásárolom. Sokáig elég, így ár szempontjából is megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.