Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

AporBogarkaja

2015. május 29.

Ez volt az első BB krémem, már vagy két éve, hogy használtam, de érdemes leírnom a véleményemet róla. Nagy reményekkel telve vettem meg, hogy a kissé fakó de nem túlságosan problémás 18 éves bőrömet szebbé tegyem vele. Az illata tetszett, az állaga is jó volt, és nagyon kevés kellett a tökéletes kinézethez, ha túl sokat raktam akkor szétfolyt, és narancsárga hatást adott, ráadásul jól felkenve le sem mászott a nagy melegben sem, de azért nem volt csodaszer, mindenesetre kellemes volt az első találkozás. A csomagolásának van egy enyhén gagyi kinézete meg rossz minősége nekem a kupakon levő pattintója eltört a tubus vége felé és alig tudtam használni. A Szerintem a mostani foltjaimat nem tüntetné el, nem veszem újra, nem egy csodaszer, szerintem van olyan termékük ami többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Alexandra91

2015. május 24.

Valahogy tényleg egységesebb és simább lett tőle a bőröm de a legvilágosabb árnyalat is túl sötét és nagyon hamar és nagyon fényes lett tőle az arcom sajnos pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Imola78

2015. május 23.

A medium árnyalata nagyon-nagyon sötét, zsíros, fényes lesz tőle a bőröm, ráadásul a pattanásokat is előhozta.Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

FeketePiroska

2015. május 22.

Volt már hozzá szerencsém, de a normál árnyalat iszonyatosan sötét volt nekem, világosabb árnyalatot meg nem próbáltam már ki, mert nekem ez egy nehéz krém volt, folyton éreztem hgy van valami az arcomon, illetve az illata is nagyon erős volt nekem. Sajnos a pattijaimnak sem kedvezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

auberginecat

2015. május 22.

jaj.. szettben vettem; piperetasi, micellás víz, és egy BB krém. valami rejtélyes oknál fogva a csomagoláskor senkinek nem jutott eszébe, hogy rá kéne írni a krém árnyalatát, úgyhogy az eladó csajszival ketten próbáltuk az egész kipakolt árukészletet átnézni, hogy vajon melyikben lehet világos. hát ezért kár volt bénázni, nagyon kotvány. alapból nem problémás, nem zsíros a bőröm, de ettől úgy fénylik egy óra után, mintha margarinnal kentem volna be az arcomat, ráadásul nagyon fura a színe, abszolút nem illeszkedik és nem természetes, túl sötét. gondoltam, hogy akkor keverve használom alapozóval, úgy talán elmegy, de az biztos, hogy az életben még csak rá sem fogok többet nézni. katasztrófa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Audrey21

2015. május 22.

Ez valami rettenetes. Az, hogy csillogtam tőle, mint a salamon t*ke egy dolog, odafigyelve a púderezésre ez túlélhető. De ez a cucc oxidál az arcon és bevörösödik.. Rettenetesen. A fedése nem lenne rossz, és az állaga is jobb, mint az olajmentesnek, még ahogy emlékszem a tartósságával se lett volna nagy gond, de ez a durva vörösség kiborító volt. Elhasználtam, de alig vártam, hogy dobhassam kifelé.
Az a baj, hogy el nem tudom képzelni, hogy ez kinek az arcán működhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Az a baj, hogy el nem tudom képzelni, hogy ez kinek az arcán működhet...

HontiAgi

2015. május 22.

Még akkor próbáltam ki amikor újdonság volt, brutálisan kipattogtam tőle...aztán a matt verziójától is, nem mellesleg pedig emlékszem úgy fénylett tőle az arcom mintha belefejeltem volna az olajos serpenyőbe miután édesanyám kisütötte benne a vasárnapi ebédhez a rántotthúst. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

mnikc

2015. május 21.

Elso bb krem amit probaltam meg honapokkal ezelott , nagy rmeneyeket fuzetm hozza nagy boldog fel is kentem majd elindultam otthnorol mire a baratom szolt h rak voros az arcom.. Es sajnos igen tiszta piros tonust vesz fel az arcomon nem tudom mitol :// sajnos igy nem tudom elhasznalni .. Nekem egyebkent a light arnyalat van meg ami amugy is sotet lenne picit :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

lillapop

2015. május 19.

Sokféle BB krémet próbáltam már, de nekem ez jött be a legjobban. Csak ritkán kenem fel, mert alapvetően nem gondolom hogy szükségem lenne rá, de teljesen jó akkor is, ha rajtam van. Épp annyit fed amennyire nekem szükségem van, és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

kiittiikeee

2015. május 16.

Legjobb krém, csak tudni kell használni :-) sokféle krémet hasznàltam már de bb krémek közül nekem ez a legjobb. Napi használat mellett csökkenti a bőrhibáimat és a miteszereimet is! Véknyan kell használni és én előtte le szoktam tisztítani az arcom, így nem csillog annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.