Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

júliusi

2015. május 9.

Ez a termék egy szégyen! Nem tesz semmit, nem fed semmit csak fénylik! Ez csak egy színezett kence ami semmire sem jó, és sajna ugy elbátortalanított hogy azóta se mertem venni semmilyen krémet emiatt a szutyok miatt ami kár mert anyukám a Niveásra eskuszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

egyigenyessrac

2015. május 7.

Eléggé jó kis cucc. Picit ragad az arcom tőle, de csak az első pár órában, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

edo328

2015. május 4.

Szerintem ezt annak találták ki akinek nem is lenne rá szüksége :)
Az illatával nem volt bajom, kicsit zsirosít, 3-4 órát bir kb szépen utána maszatolódik. Nem alapozó, és nem is kell elvárni hasonló eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Szerintem ezt annak találták ki akinek nem is lenne rá szüksége :)

Akmaroldet

2015. május 3.

Borzasztó. Kár tovább ragozni. BB krémből ennél rosszabb talán nem is létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

Borzasztó. Kár tovább ragozni. BB krémből ennél rosszabb talán nem is létezik.

soosrekasag

2015. április 29.

Azt a csillogós, folyós, barázdában-megülős, maszkhatásos mindenit! Másodikas voltam a gimiben, még nagyon szüz voltam az alapozók, bb krémek témájában, és erre esett a választásom. Nagyon kombinált vagyok - nagyon száraz orcák, nagyon zsíros orral, homlokkal és állal. Borzadály. A színe mü, a hatása mü, bemászott a szemem alatti karikákba, és úgy fénylett, hogy négy púderezés kevés volt egy délelőtt alatt. A kedvencem az volt, hogy mennyire nem akart beszívodni, és ennek köszönhetően mennyire nem volt tartós, hogy folyt... Én nem értem ezt a terméket. Kb. tíz napot adtam neki, ha nem többet. Utána megkérdeztem másokat is, hátha csak velem van a baj. Nem velem volt a baj, a barátnőim is ezen problémákról számoltak be, pedig van köztük száraz és normál bőrtípusú is. A világ kidobott pénzei között lebeg az a 2000 forint, amit ráköltöttem. Fussatok előle, lányok! Ha meglát, megesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

Dbernadett

2015. április 28.

Még BB krémekhez képest is alig fed, az állaga olajos, a kisebb ráncokban pár óra után összefolyik és foltokban tűnik el a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Riccah

2015. április 26.

Én nemrég kezdtem használni, nagy szülés volt, hogy ezt válasszam-e, vagy sem. :-)
Most máshogy viszem fel a krémet, egyszerűen imádom az illatát! A fedésével is ki vagyok egyezve, amikor felviszem, a gond utána kezdődik: amikor egy ideje rajtam van, összegyűlik a szemhéjamon és nem egy túl előnyös sávban szépen megül és vár. Arra vár, hogy majd észreveszem és szétmaszatolom újra. Néha a szemem alatt is képes egy sávban megpihenni, ha túl sokat mosolygok.

Igazából most, hogy kicsit komolyabban foglalkozom az arcfestéssel, azt hiszem jó lesz tanulópénznek! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

lenochka

2015. április 26.

Nekem ez volt az első európai BB krémem amit kipróbáltam. A Garnier bizony nagyot szakított az ötlettel, hiszen ők harangozták be a BB forradalmat, mondván hogy az ázsiai BB krémekkel ellentétben, az európai bőrszínhez fejlesztették ki.Röviden annyit mondanék, diszkógömb. Az én száradásra hajlamos bőrömet is túl ragyogóvá varázsolta.Fedése nem igazán van, az állaga egészen sűrű, illata erős, krémes, nem éreztem, hogy hidratált volna, a színe pedig sötétebb a bőröm színénél. Nem szerettem meg kicsit sem.

Carillon

2015. április 25.

Nagyon zsíros és nem lehet szépen eldolgozni.A színe sem igazán jött be,ezért az őszinte vélemény sajna 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

robszinka10

2015. április 25.

Nekem nagyon fénylik tőle a bőröm sajnos így kell rá mattító púder. Viszont aki ezt szereti annak jó lehet. Tavaly vettem glamour napokon, viszont a legvilágosabb árnyalat is sötét :( De már majdnem elhasználtam. Áráért megérte, viszont így nem veszem újra. Egyébként jól fedi a bőrhibáim, egész nap tart púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.