Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: robszinka10, Módosítva: 2015. április 27.

Bőrtípus:   Normál

Azonnal tökéletes bőr - 24 órás hidratálás. Ragyogó bőrszín- sima bőrfelszín. Az apró ráncok és a bőr egyenetlenség elfedése, UVB védelem, 15-ös fényvédő faktorral. A természet bizonyított ereje a bőr ápolására.  20 és 40 év közötti korosztály részére ajánlott a használata. Tökéletes bőr egy lépésben.

mellesleg

2011. november 30.

Én nagyon szeretem egyébként ♥♥♥♥
Már régóta szemezek a BB krémekkel, de kövezzetek meg, nem volt túl nagy bizalmam ezekkel a koreai cuccokkal kapcsolatban. Viszont szerettem volna az alapozómat valami "egészségesebbre" lecserélni, ami nem tömíti el a pórusokat, sőt, még táplál is, emellett pedig fedést is nyújt. Már próbálkoztam színezett hidratálókkal, de lássuk be, ezeknek nem túl nagy a piaca, és eddig színben sem találtam sosem megfelelőt. Úgyhogy nagyon örültem, amikor megjelent ez a krém. Azóta csak alkalmakkor nyúlok alapozóhoz, hétköznapokra mindig ezt használom. Szerintem szépen fed, valahogy tényleg ragyog az ember bőre, belenézek a tükörbe, és olyan egészséges kinézetű, nem sápadt. Nagyon világos a bőröm egyébként, mégsem üt el a nyakamnál, valahogy idomul a bőrömhöz. Valóban nincs olyan fedése, mint egy alapozónak, viszont sokkal természetesebb a hatása. A bőröm nem túl problémás, néha vannak pattanásim, de azokra is jobb szerintem ilyet kenni, mint elfedni, amitől nem tud begyógyulni. A finise valóban kicsit fényes, viszont ha rendesen hagyom, hogy beszívódjon a hidratálóm, akkor ez sem vészes (én használok alá mattító hidratálót) Kb. így néz ki a dolog: felkelés után hideg vízzel megmosom az arcom, utána tonik, mattító krém, és később a BB+ egy kis átlátszó fixáló púder. Nekem így szuperül bevált :) Hosszabb távon a bőrképem javulását várom tőle, remélem ezt is teljesíti majd :) Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 30.

Én nagyon szeretem egyébként ♥♥♥♥

Beni1234

2011. november 25.

korrigálnom kell a véleményemet, mert mégis kiütéses lettem egy kicsit, úgyhogy egyelőre befagyasztom a használatát. Ráadásul kipróbáltam a Missha Signature-t, és klasszisokkal jobb fedésben, szépítésben, mattításban és összhatásában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 25.

Beni1234

2011. november 17.

Bár túlzás, hogy csodaszer, de azt adja, amit ígér. Kifejezetten szépíti a nagyon világos "minden meglátszik rajta" bőrömet! Picit valóban fénylik, de akit zavar, áttetsző púderrel ezt korrigálhatja. Teljesen természetes külsőt ad, én használok alá hidratálót, mert télen igényli a bőröm. Krémpirosítóval nagyon szép, és ráadásul reggeltől estig hibátlanul fennmarad. 3 napja használom, és kiütéses sem lettem tőle, pedig gyakran előfordul más krémektől. Szóval jó kis termék, de kipróbálok majd más BB krémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

lilyf

2011. november 11.

A bőröm enyhén zsíros, néha vannak pattanásaim, és ici-pici piros hegecskék is vannak az arcomon. 8 napja minden nap használom, és szerintem a hegecskék halványultak azóta :) az egyetlen bajom,hogy púder nélkül nem használható,ezért kapott csak 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 11.

andrea.horvath79

2011. november 6.

Négy napja még áradoztam a krémröl, de mára, kilenc nap használat után elmúlt a lelkesedésem.
Úgy érzem, hogy nem hidratál eléggé, feszül töle a böröm és az arcom sem olyan friss, életteli , mint volt.
Nem veszem újra és nem is biztos, hogy ezt a tubust elhasználom. Maradok a bevált krémnél és alapozónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 6.

adra

2011. november 6.

Szerintem sem érdemel 5 csillagot. A világos bőrre valót vettem, a színe megfelelő, viszont nagyon fénylik felvitel után, mintha zsíros lenne a bőröm. Nem is szívódik be. Fedése 0, nem halványan fed, hanem sehogy. A legkisebb bőrhibát sem fedte el . Az illata és az állaga viszont kellemes, és a színe sem ütött el. Többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

kisslilla

2011. november 6.

Utálok kimenni az utcára alapozó nélkül. Tudom, hogy ez nem túl jó a bőrömnek, ezért is örültem, mikor először hallottam a BB krémekről. A netes rendelés eddig még visszatartott, így jól jött ez a könnyen megvehető változat. De sajnos nem ez lesz a bőrbarát alternatíva, amit kerestem. Első használatkor reggel még bekrémeztem az arcom a szokásos hidratálóval, 1 óra múlva kentem fel ezt a krémet, de nem szívódott be, csúnyán meglátszott az arcomon. Második próbálkozásra kihagytam a reggeli hidratálót, de felkentem egy kevés zöld korrektort a piros részekre. Ezután jött a BB krém, majd az eredményt látva az alapos arcmosás. Mivel még nem adtam fel, harmadjára úgy próbálkoztam, hogy még az előző esti krém is kimaradt (nem szándékosan). És így végre fent mertem hagyni magamon. A fedése gyenge és nagyon fénylik, de konditerembe és nyári hőségben majd elhasználom. Persze erre egy színezett hidratáló is megtenné. A koreai termékeknek azért adok majd még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 6.

pont

2011. november 5.

csodálkozom, hogy ilyen magas pontszámot kapott, nekem annyira nem jött be. egyrészt még a világosabb árnyalat is sötétebb az arcbőrömnél, másrészt meg egyáltalán nem nyújtja azt a 'semmisincsrajtam' érzést, amiért tulajdonképpen megvettem. nagyon fénylik, amit persze lehet orvosolni némi púderrel, de akkor már megint ott tart az ember, hogy krém meg púder van az arcán, én pont azt szeretném, hogy ne kelljen ennyi mindent magamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

andrea.horvath79

2011. november 2.

18 éves korom óta nem használtam Garniert és hasonlókat, viszont annyit hallottam róla, hogy úgy voltam vele, ha nem jön be, akkor sem kell sok pénzt kidobnom az ablakon. Nagy meglepetésemre ( 5 napja használom ) nálam is bevált. Egyébként sincs gond a börömmel, de ettöl a krémtöl még inkább élettelibb lett. Sajnos kicsit fényes töle az arcom, de arra ott van a púder. A leginkább az tetszik benne, hogy egy lépésben hidratálom és alapozom a böröm, amivel idöt spórolok meg. ( Baba mellett nem sok idöm van . ) Valamint nem kevés pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

DittyCat

2011. október 16.

Az én bőröm nagyon problémás. Minden meglátszik rajta: a hormonális változások, az időjárási viszontagságok, a fáradtság, minden! Tegnap láttam itt az oldalon, hogy a Garnier ilyen kedvező áron és végre bolti forgalomban elérhetővé tette a BB krémet. Ma elmentem a Köki Müllerbe és megvettem (a világosat). Elsőre ahogy felkentem, azt vettem észre, hogy jó tükörbe nézni! Az arcom életteli lett. Nem tűnt el minden bőrhiba, nem lettek láthatatlanok a pórusok vagy a kisebbek a ráncok, de nem is baj, mert ember vagyok, nem porcelánbaba. De a bőrszínem egyenletes, ragyogó, sima, selymes és természetes. Ugyanezt a hatást alapozóval lehetetlen elérni. Összességében nálam első használatnál maximális pontszámot érdemel. És isteni finom illata van! Ha irritálná a bőrömet vagy más probléma merülne fel, visszajövök frissíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.