Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a bőrbarát micellás vizet organikus búzavirágvízzel,árpavízzel és növényi glicerinnel fejlesztettük ki. Tisztít, eltávolítja a sminket és nem hagy látható maradékot a bőrön. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre, érzékeny szemekre és kontaktlencsét viselők számára is megfelelő."

Rainbowgirl14

2019. augusztus 27.

Nem irritál egyáltalán. Nekem szépen leszedi a sminket, imádom az illatát is. Egyetlen negatívuma, hogy egy kicsit ragacsos érzést hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Szeretem használni, mert jó az illata, nem irritál, szememet se csípi, nem okozott pattanásokat. Egyetlen negatívum, hogy kell mellé egy sima arctisztító is, mert nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

whatthehell

2019. augusztus 19.

Az illata kicsit erőteljes, de a kombinált bőrömnek nem okoz gondot. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Kingucii

2019. augusztus 18.

Én a Tescoban vettem 1200 Ft környékén. Már régebb óta ki szerettem volna próbálni ezt a Bio vonalat a Garniertől (Garnier micellásvizet használtam eddig is, ami nekem bevált)
Szépen leviszi az alapozót és a szempillaspirált is, nem hagy úgymond 2.réteget.
Egyáltalán nem irritál, nem pirosodik ki tőle az arcom. Nem okoz pattanást sem.
Nem mindig szoktam használni éjszakai krémet, bár szerintem nem igazán igényli ez után sem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Egyáltalán nem irritál, nem pirosodik ki tőle az arcom. Nem okoz pattanást sem.

rougeoftheday

2019. augusztus 9.

Elso hasznalat utan vegyesek az erzeseim. Erdekes az illata, hasznalat utan kellemes, viszont miutan attoroltem vele az arcom szivesen leoblitenem mert nekem intim torlokendore emlekezteto illatot hagy az arcomon. Az alpozot szepen. a szempillaspiralt csak dorzsolessel tudtam lemosni. Abszolut pozitivum, hogy utana nagyon selymes es puha lett az arcom, viszont kicsit huzodik. Szaraz borom van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

hoviirag

2019. augusztus 3.

Most már több hete használom és maximális elégedettség van. Nem irritálja az arcbőrömet, se a szememet, az illata nagyon üdítő és frissnek érzem a bőrömet tőle. Nem mellesleg szépen lehozza a maradék sminket. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Lilla16

2019. július 31.

Eddig az Yves Rocher rózsaszin micellás vizét használtam, ahhoz képest ez nekem kevésbé jön be. Az illata tetszik, nem csípi a szemem és a sminket is leszedi rendesen de valamiért mégsem érzem elég tisztának utána az arcom, fényes is marad a bőröm. Szerencsére nem irritál, nem szárít és más rossz hatása sincs, de valamiért mégsem az igazi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

BPetra22

2019. július 12.

Pár napja használom, nagyon tetszik a termék.
Nem okoz bőrirritációt, szépen tisztít és személy szerint én imádom az illatát, annyira természetes. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Pár napja használom, nagyon tetszik a termék.

Laraa

2019. június 24.

Kicsit zavar a fura szaga, de egyébként nem rossz termék, hozza a már megszokott Garnier micellás víz színvonalat. Nekem nem csíp, nem okoz semmiféle irritációt és szerintem az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Panni21

2019. június 24.

A citromfüves lemosó sikerén felbuzdulva próbáltam ki. Nem bántam meg, hogy megvettem, egész kellemes termék.
Fura, hogy nem illatmentes mint a legtöbb micellásvíz, érdekes, meghatározhatatlan illata van, nyilván ez is a gyógynövényes koncepció része.
A tisztítóhatása rendben (nem ezzel mosom le a sminkem), irritációt nem okozott. Jó, hogy meg lehet venni a drogériában is (két kedvenc micellásvizem van eddig, azokat viszont sajnos rendelni kell), az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin