Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 7900Ft foxpost az árban (automatába küldve) , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost

vitezviki

2018. május 21.

Az illata tetszik, és eleinte jónak tűnt, és a hajmosás után fényes, selymes volt a hajam, de nem tartott sokáig. Nagyon zsírosította a hajamat, minden nap kellett hajat mossak, mert olyan szörnyen nézett ki másnap. Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

fmedea01

2018. május 16.

A hajam nagyon puha lett tőle,szépen tisztít és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

A hajam nagyon puha lett tőle,szépen tisztít és az illata is kellemes.

boni

2018. május 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos semmi extra. Balzsamjával együtt használom, de nem lett kifésülhetőbb a hajam tőle pl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Nicolett022

2018. május 8.

Az illata tetszik, de sajnos nálam hamar elillan. A hajam szép, puha, kellemes tapintású lesz tőle, a balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

varevi0606

2018. május 4.

A hajamat már első mosás után puhává varázsolta, érezhetően jobb lett a tapintása. Az illata is mennyei. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Alexandra186

2018. május 1.

Szörnyű. Annyira szárítja a hajat, hogy se a balzsam se az öblítést nem igénylő társa nem hozza rendbe. Fél órával később újra hajat kellett mosnom annyira viszletett a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

cserfi

2018. április 23.

DM láttam akciósan (799 ft, Auchanban ráhúznak 100-200 Ft-t is!), illatra megtetszett, hazavittem belőle egy balzsamot és a hajpakolást is. Első alkalommal szerelem lett! Nagyon kellemes az illata, már nagyon régóta keresek egy olyan terméket amitől puha lesz a hajam, könnyen kezelhetővé válik! Én ezt csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

ceglediingo89

2018. április 18.

Nagyon elégedett vagyok vele,a balzsam párjával használom. Selymes és puha lett tőle a hajam.
Nekem nem zsírosítja úgy a hajamat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Nekem nem zsírosítja úgy a hajamat

Kacsuuszh

2018. április 17.

1 hónapja találkoztam vele elsőnek, akkor meg is tetszett és beruháztam erre a samponra. Teljesen elégedett vagyok vele, puha, fényes hajkoronát varázsol, de most, hogy kezdj jobb lenni az idő nekem balzsam nélkül is sok a tövekre, hamar zsírosodik tőle a hajam, de a végekkel majdnem hogy csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

PetraD96

2018. április 4.

Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak