Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 9000Ft foxposttal , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

Ajsha920704

2020. február 9.

Az illata fogott meg, egy régi testpermetre emlékeztetett, amit imádtam. Ellenben én 4-5 naponta mosok hajat, hogy kíméljem a hajam, viszont ettől 2 naponta tudnék úgy zsírosít és nehezít. Valószínűleg a ricinus olajtól. Szuper dolog a ricinus olaj, mondjuk egy pakolásként, na de samponban.... Nem is tudom mit gondoltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

sandra1230

2020. február 8.

Update: Közbe lecseréltem és azóta is keresek olyan sampon-balzsam párost ami nem zsírosít. Egy tubus elhasználása után vettem észre a hajamon, hogy borzasztóan zsírosít. 2-3 naponta kellett mosnom a hajamat ami nálam hetente 1 alkalom után kicsit megdöbbentő volt. Az illata még mindig jó de ha huzamosabb ideig használom a párost nagyon zsírosít. Kár érte.. :( Egy csillag csakis az illata miatt.

A balzsamjával együtt vettem meg először az illata fogott meg. Nálam teljesen bevált puhította a vastagszálú töredezett hajamat valamint az illata is nagyon tartós amit eddig egy sampon-balzsam kombónál se tapasztaltam szóval ez nálam plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

saci1234

2020. február 6.

Szep tole a hajam... kb 1 napig utana meg olyan zsiros hogy muszaj ujra mosnom. (Eddig hetente ketszer mostam es nem volt problema) volt mar jobb samponom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

szamira

2020. február 6.

Nekem nem vált be. Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a fejbőröm pedig viszket utána.
Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Teljes pénzkidobás.

nikoletsolti4

2020. január 29.

Imádom az illatát, nagyon sokszor újravettem már. Nagyon jól puhítja a hajat, de én nem szeretem sokáig ugyanazt a sampont használni, ha "hozzászokik" a hajam kipróbálok mást, de erre mindig visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Bogi97

2020. január 17.

Nagyon szerettem egy pár használatig utána viszont megszokta a hajam és 2 naponta kellett mosnom ezért leváltottam.
De nagyon jó az illata , nagyon puhítja a hajat és könnyen kezelhető utána és a pakolás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Eszter1269

2019. december 29.

Számomra nem vált be egyáltalán. Azt hittem a ricinus olaj miatt szép és fényes lesz a hajam, ami hajszárítás után így is volt, viszont estére már teljesej zsíros lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

julia1122

2019. november 15.

Könnyen zsírosodó, de cserébe száraz végű hajam nagyon szereti. Nem zsírosít, de cserébe fényes lesz tőle a hajam. bár balzsamot igényel még maga után. A z illata nagyon jó, és viszonylag sokáig megmarad, még városi "körülmények" között is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Noncsi0126

2019. november 12.

Az illata nagyon jó,lényegében ez tetszik benne a legjobban. Puha lesz tőle a hajam, de nekem kicsit zsírosítja is ,bár alapvetően zsíros a fejbőröm ,úgyhogy ha ez elfogy nem hiszem hogy újra fogom venni ,max az illata miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Lina06

2019. november 11.

Az illata miatt vettem meg, de teljesen bevált. Puha és fényes lett tőle a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak