Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 9000Ft foxposttal , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

Jujuci

2019. augusztus 14.

Érdekes véleménnyel vagyok róla. Én azt vettem észre, hogy közvetlenül hajmosás után, bármilyen jól is lemosom a hajamról a sampont, száradás után olyan érzés, mintha bent maradna a sampon. Tudjátok, ez a száraz, gubancos érzés. Viszont, rá 1-2 napra mikor más sampon után esetleg már lapul le a hajam, ez tök szép volument ad neki, ami napokra kitart. Az illata számomra taszító, de szerencsére hajon nem lehet sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Csillagporocska

2019. augusztus 14.

Én nem tapasztaltam különösebben átütő teljesítményt, de nem rossz sampon. Sőt. Finom az illata, habzik rendesen, a loknijaim szépek lesznek, ad egy kis tartást a hajnak - tehát mindent tud, amit egy sampontól alapvetően elvárok, de csodákra nyilván nem számítok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Vicus

2019. augusztus 4.

Jó illata van, bár a flakon végére már nagyon meguntam. Nem zsírosítja a hajamat, nem is szárítja. Semmi extrát nem tudok róla írni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

kiskacsa480

2019. augusztus 2.

Szerettem volna kipróbálni mert jóval szebbek az összetevői mint az eddig használt samponjaimnak. Kicsit sűrű, de tudom, hogy a ricinus olajtól van ami megnyugtat mert tudom, hogy legalább nem spórolták ki belőle. Jól habzik, eleinte furcsa volt az illata de megszerettem, ez az első sampon aminek még harmadnap is érzem a hajamon az illatát attól függetlenül, hogy milyen pakolást használtam a mosás után. A hajam szép fényes, puha tapintású, könnyen fésülhető lett tőle. Rengeteg babahajam lett és őszintén már az első használat után úgy éreztem, hogy fellélegzett a hajam a sok káros összetevő után! Most fogyott el épp egy 400ml-es flakon, nem vettem újra mert most egy 90%ban természetes összetevőkből álló terméket szeretnék tesztelni, de a jövőben tuti, hogy újra veszem még mert én nagyon elégedett vagyok vele! :)
(vékonyszálú, töredezett, már félig lenőtt festett részén száraz haj)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

(vékonyszálú, töredezett, már félig lenőtt festett részén száraz haj)

nagyheni92

2019. július 29.

Soha többé!!!! Ilyen velem még egy samponnál se fordult elő, de ahogy elkezdtem ezt használni (hozzá teszem most először próbáltam ki) az első hajmosás után csomóban hullott ki a hajam. Először be tudtam a hirtelen nagy kánikulának. És háth használtam, folyamatosan... tudom, nem kellett volna! Már a végén kb 3 hét után a sűrű életvitelemnek vagy a vitamin hiánynak tudtam be a hajhullást. A végén már nemcsak hajmosáskor hullott a hajam, hanem amikor szimplán beletúrtam és legalább 5-10 szál a kezemben maradt. Dús, vékony szálú hajam van amúgy. Na, az 1/4 megmaradt ennek a samponnak az alján, kivágtam a kukába és inkább a jól bevált L’oreal samponnal mostam meg a hajam. Kb a fele se hullot ki. Azóta eltelt legalább 3 hét és már egyáltalán nem hullik a hajam, se hajmosáskor se semmikor. Tudom, hamarabb rá kellett volna jönnöm, hogy ettől a sampontól kezdett el hullani a hajam... na de már mindegy. Biztos van ebbe a samponba vmi anyag amire max allergiás lehetek. Szóval ha bárki így járna mint én, akàr másik samponnal is, ne hezitáljon és ne spóroljon a pénzzel, inkább azonnal vegye meg a kedvenc samponját, hogy hozza helyre a haját 🙎🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Lilien3

2019. július 28.

Ez az első samponom aminek hosszú órákon keresztül érezni lehet az illatát hajmosás után.
Nekem nagyon zsírosítja a hajam így csak nagyon ritkán használom.Talán havonta egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 23.

Nagyon gyorsan növeszti a hajat, az elején még jó volt használni, azt hittem ez lesz az én samponok, de ahogy minél több fogyott, úgy egyre szárazabb lett tőle a hajam (azt hittem ez biztos azért van, mert nem használok balzsamot, de nem, mert még balzsammal is ugyanolyan száraz maradt)
Szóval abbahagytam a használatát, még elővettem egyszer, mert volt benne egy kicsi, hát nem lett utána gyönyörű, de nem szárított megint ki, örülök hogy elfogyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 23.

SzNori11

2019. július 20.

Nem csak én imádom az illatát, de a párom is odáig van érte. Pontosan egy éve használom a hajpakolásával együtt (balzsamként, minden hajmosás után a hajhosszra), és a derékig érő, egyenes szőkített hajammal csodát tesz. Hihetetlen gyorsasággal nő, alig hullik és a töredezés is minimális. Ha nem vasalnám, szerintem ennyi se lenne. Nem zsírosít jobban mint bármelyik sampon amit eddig használtam.
Sosem hittem a csoda samponokban, de az utóbbi három hónapban két ember is megkérdezte mit csinálok a hajammal, hogy ilyen szép hosszú és egészséges. A válaszom, hogy semmit azon kívül hogy egy éve ezzel a ricinus olajos samponnal mosom, a hosszára a hajpakolást kenem, és hajvasalás előtt hajolajat rakok a végére. Régen nem nőtt ilyen gyorsan, szóval azthiszem ez mégiscsak egy csodasampon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Bazsa

2019. július 8.

Az illata eleg erdekes.. nem mondanam jonak.. a balzsamjaval egyutt hasznalom es hihetetlen mertekben noveszti a hajam!! A ricinusolaj tartalma miatt vettem meg hajnovesztes gyanant es teljesen bevalt! ami miatt lejon 1 csillag hogy a tubus vege fele haladva egyre inkabb elneheziti a hajtoveket valamint kisse zsirossa valtak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Helenabp

2019. június 5.

Szerintem rémes a szaga, már megszoktam, de nem szeretem. Göndör-hullámos, hosszú hajam van, nekem nem vált be rajta túlságosan. Eléggé gubancolódik utána, de nem zsírosít. Összességében várom, hogy elfogyjon, nem fogom újravenni. Balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak