Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 9000Ft foxposttal , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

Lucinella

2019. június 1.

Imádom! Nagyon szeretem az illatát, és az amúgy nagyon nehezen növő, egy pontnál megálló hajamat megnövesztette vagy 5cm-el. Elégedett vagyok vele, sokáig elég, törni sem töredezik olyan nagy mértékben a hajam. Újravevős lesz. Bár be kell valljam, az elején nagyon féltem tőle, mert a Garnier samponok eddig zsírosították nagymértékben a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

dorothyt

2019. május 30.

A használata előtt a halántékom két oldalán egyszerűen nem akart nőni a hajam, és ezen semmi sem segített. Miután elkezdtem használni, valami csoda folytán ott is lett hajam.

Mellesleg az illata is csodálatos ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Mellesleg az illata is csodálatos ☺️

Damayanti

2019. május 28.

Up: most elseve coco oil termékcsaláddal kísérletezek, aztán pedig az elseve dream longot szeretném tesztelni, de ez is továbbra is jó kis termék, kb eddig ahogy nézem, minőségben egy kategória.

Nekem most a kedvenc samponom, szerintem hosszú távon barátok leszünk. Elsőre száradás után kicsit nehezen tudtam kifésülni a hajam, mintha össze ragadt volna (látszatra nem, csak érzésre fésüléskor), de rájöttem hogy akkor az volt a baj hogy a balzsamot nem öblítettem ki elég alaposan. Maga a sampon vizesen szárításkor könnyebben fésülhetővé teszi a hajam (nem kell mellé a korábban mindig használt hajselymesítő kifésülést segítő szérum, feleslegessé vált arra külön pénzt kiadni). Pár használat után még nem tudok arról nyilatkozni erősebb-e a haj tőle, megszünteti-e a hajvégek töredezését ill. a hajhullás mértékét csökkenti-e, de azt máris tudom hogy ahogy megszárad a hajam mosás után nagyon-nagyon finom selymes, puha a hajam tőle, párom imádja simogatni :) Illetve számomra nagyon finom az illata is, ami több napig érződik hajmosás után a hajamon, nem töményen, de lágyan ott van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

hippiesaur

2019. május 27.

Utazós samponnak vettem, mert éppen le volt értékelve. Első használatra nem jött be, nagyon gyorsan zsírosodott utána a hajam a kedvenc samponomhoz képest. Másodjára meg voltam vele elégedve, nem zsírosodott durván a hajam, fényes és könnyen kifésülhető maradt balzsam nélkül is. A balzsamjával biztosan sokkal jobban működik, de így sem rossz. Az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Bibibaboo

2019. május 26.

Kb fel éve használom a balzsammal együtt. Hullott a hajam, amióta ezeket hasznalom az eros hajhullas a multe

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

oreganyo

2019. május 26.

Több mint egy hónapja használom, nagyon puha, könnyen fésülhető a hajam utána, akkor is ha nem balzsamozok. Csak az illata... nekem szörnyű. Már kombinálom másik samponnal, vagy balzsamozok utána, csak hogy ne érezzem. A hatása szuper, de legközelebb nem ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

virag114

2019. május 24.

Balzsammal együtt használom. Tetszik az illata, nem nehezíti el a hajam, megfelelően tisztít. Nem csodaszer, de bármikor szívesen újravenném, ha nem lennék kísérletező típus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Destina

2019. május 8.

Nagyon szeretem az illatát és jól is tisztít, viszont különlegesebb jótékony hatását nem érzékeltem a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Noella

2019. április 22.

Körülbelül 1-1,5 hónapja használom, nekem bevált. Nálam már az első alkalommal elválik, hogy használható egy sampon, vagy sem. Ettől a terméktől a hajam selymes, puha és könnyen fésülhető (bár ebben az is segít, hogy az egész termékcsaládot használom). Az illata isteni, a két hajmosás között végig érezni lehet a hajban. Eddigi tapasztalataim szerint nem zsírosít, de nem is tolja ki a két hajmosás közötti időt. Szerintem szeretni fogjuk egymást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Lexiii

2019. április 16.

Számomra teljesen átlagos samponként működött. Az illatát nagyon szerettem, szépen tisztított, de kicsit talán gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. Egyszer talán újraveszem, ha nem találok jobbat, de egyelőre kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak