Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 9000Ft foxposttal , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

Liara0826

2019. április 1.

Az illata és az összetevői miatt vettem meg. Nagyon tetszett, de sajnos nekem elég kényes, alapvetően száraz és törésre nagyon hajlamos a hajam, rajtam egy sampon nem fog segíteni, kell hozzá balzsam is. Tetszik hogy van benne ricinus, és más olajat is tartalmaz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

barbigirl21

2019. április 1.

Eleve használok ricinusolajos hajpakolást, remélhetőleg a sampon még jobban megerősíti annak hatását :) Selymes, fényes lesz tőle a hajam, talán picit valóban gyorsabban zsírosodik utána, de ezt a ricinusnak tudom be. Sajnos egyelőre extra erősítő, dúsító hatást nem vettem észre, valószínűleg egy sampontól ne is várjak ilyesmit... :D Az illata és az állaga viszont nagyon bejön, szívesen újravenném, de mindegyik darabját ki akarom próbálni a családnak :) Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Gertrudi

2019. március 26.

Az elején nagyon szerettem, tetszik az illata is, és a balzsammal együtt használtam, azonbana a tubus vége felé érve észrevettem hogy sokkal szárazabb tőle a hajam mint eddig bármikor, úgyhogy emiatt nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Zoi

2019. március 25.

Most próbáltam sampont váltani, mert túl rég óta használtam az előzőt. Nem volt olyan egyszerű, mert a fejbőröm nagyon érzékeny, hamar zsírosodik, a vége meg könnyen törik. De megláttam ezt, akciós volt, gondoltam ennyiért adok neki egy esélyt. Hetente szoktam hajat mosni, ezzel még a 4. napon is szép, nem lapul le, fényes lett tőle a hajam és ami a legfontosabb, nem irritálja a fejbőröm mint a legtöbb sampon. Teljesen elégedett vagyok, pedig nem fűztem hozzá nagy reményeket. Nagyon jó cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Tamszi

2019. március 20.

Az egyik kedvenc samponom :)
A teljes termékcsaládot használom, harmadjára vettem újra... a szőkített, vékony szálú hajam nagyon szereti!:)
Természetesen a balzsamjával együtt használom, plusz heti egyszer a tégelyes hajpakolással.

Tuti újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Az egyik kedvenc samponom :)

Tuti újravevős :)

katucicu

2019. március 16.

Harmadik tubussal hasznalom, es imadom ☺️ Igaz, nekem nagyon szaraz a hajam, tehat annyira nem zsirosit. Az illata csodas. Anyukam is ezt a sampont hasznalja es sajat bevallasa szerint nott tole a haja (persze nem 1-2 hasznalat utan). Nagy kedvenc lett! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Csutak

2019. február 20.

Nem mertem addig véleményt írni róla, amíg többször nem használtam. Rájöttem, hogy zsíros hajra való samponokat ritkán szabad használnom, mert cserébe kiszárad a hajam és csak fésülgethetem, amitől újfent zsíros lesz. Na, ezzel a samponnal ez a probléma nem áll fenn. Alig kell fésülködnöm, a hajgumi is kicsúszik belőle és selymes, illatos a hajam. :) A hajmosást sajnos nem tolta ki, de legalább két nap után nem kell percenként a fejemet kaparni, mert viszket vagy csíp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

csakrysz

2019. február 19.

Imádom az illatát, és sok esélyt adtam neki, de be kellett látnom, ez nem az én samponom. Balzsammal együtt használtam, de nagyon zsírosította a hajam. Sajnálom, mert az illata szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

manocska81

2019. február 6.

A legjobb sampon, amit valaha használtam. Az oliva olajast is használtam már, de ezt jobban szeretem. 2 naponta hajat mosok, így nem érzem., hogy jobban zsírosítana. Viszont ilyen szép fényes és érezhetően erősebb hajam sosem volt még. Balzsamjával együtt hajsználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Momiji

2019. február 4.

Émelyítő illat, brutálul zsírosít, és a hajam sem lett szebb tőle. Alig vártam, hogy elfogyjon, még jó, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak