Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

arcápolási, testápolási, hajápolási csomag - új
Ár: 9000Ft foxposttal , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

Renus

2018. november 23.

Update:

Én is kipróbáltam, és nálam is nagyon jól teljesít, pedig nehezen kezelhető a hajam, ráadásul göndör is.
Eddig egy Garnier termék sem jött be, de ez a termékcsalád kifejezetten jó!.
Ajánlom mindenkinek.

Anyukám használja a hajpakolásával és egyszerűen imádja!
Ad egy kis tartást a lelapuló hajának, nagyon jó az illata és sokkal puhább lett az egyébként száraz haja.
Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Update:

Eddig egy Garnier termék sem jött be, de ez a termékcsalád kifejezetten jó!.
Ajánlom mindenkinek.

Anyukám használja a hajpakolásával és egyszerűen imádja!
Jár az 5 csillag. :)

mboglarka

2018. november 14.

Balzsammal és pakolással együtt használom 2-3 hónapja, nagyon száraz hajamra. Finom az illata, puha lesz tőle a hajam, de!! hamar zsírosodik a fejbőröm, korpásodik és iszonyúan viszket tőle. Sajnálom mert az elején nagyon szerettem, de már nem tudom tovább használni, azon is elgondolkoztam, hogy kipróbáljak-e másik terméket a termékcsaládból ezek után. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

bkata91

2018. november 12.

Jó az illata, állaga, puhább tőle a hajam, de hamarabb is zsírosodik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Mogyi

2018. november 11.

Nagyon jó sampon! Féltem tőle, hogy majd könnyen bezsírosodik a hajam, de abszolút nem! Az illata is nagyon jó! A hajam is nagyon kellemes tapintású lesz, és szeretem, hogy krémes az állaga!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

szeszti

2018. november 7.

Már egy ideje szemeztem vele, mikor a Rossmannban 674 ft-ért be tudtam szerezni akciósan.
Mennyei illata van, puha és fényes lesz tőle a hajam. Szeretem, hogy kicsit krémesebb az állaga, nem annyira folyós, talán kicsit kevésbé habzik.
2 naponta muszáj hajat mosnom, ezen nem segített, de nem is vártam el tőle, nem "ígért" ilyesmit, viszont nem annyira vészesen zsíros, mint pl egy WU2től.
Nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy újra fogom venni, gyönyörűvé tette a hajamat.

UPDATE: 3 hónapnyi rendszeres használat mellett legnagyobb meglepetésemre ki tudtam tolni a hajmosást 1 nappal!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

netti1212

2018. november 5.

Már nagyon sok mindent kipróbáltam a szőkített hajamra, félve vettem le a polcról a sampont és a balzsamját de teljesen megérte, selymes, látszólag egeszséges hajképet adott :) nekem az illata is nagyon bejön, mosás utan is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Doora91

2018. október 26.

Tetszik. Hatásos.
Az én hajam inkább csak hulladozik, de nem töredezett szerencsére. Ez a sampon nagyon puhává és könnyen kezelhetővé teszi. Az illata pedig egyszerűen fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Tetszik. Hatásos.

ysolo

2018. október 14.

Nem toredezett a hajam, viszont hullamos es kocos, szoszos. Ez szepen kisimitja es selymes, fenyes lesz tole, mintha kivasaltam volna. Megfigyeltem, hogy ha rendszeresen, hosszabb tavon ezt hasznalom, akkor elveszti ezt a jo hatasat, igy valtogatni szoktam mas samponokkal. Emiatt es az emelyitoen eros parfum szaga miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

takacsdalma98

2018. szeptember 30.

kevés sampon van amit igazán meg tudok szeretni de ez közéjük tartozik! ez a 3. sampon életemben amire azt tudom mondani hogy újravenném. Nagyon puhává varázsolja a hajakat. nekem nagyon szálkás könnyen gubancolódó hajam van ez a sampon pedig hihetetlenül puhává és selymessé , fényessé varázsolja.
plusz nem zsírosít és nem nehezíti el még az én lelapuló hajamat sem
az illata picit fura van benne valami kis kellemetlen a fincsi illat mögött de összeségében szuper! akcióban vettem a nagy kiszerelést így árban is nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

plusz nem zsírosít és nem nehezíti el még az én lelapuló hajamat sem

Gabica28

2018. szeptember 18.

Nem szeretem a drogériás hajápolókat, samponokat de amint meglattam, hogy ricinus olaj mondtam, hogy nekem ez kell. Megmostam a hajam, es nem hittem el, hogy ez ennyire jo. Mindig kb. 3000 Ft feletti samponokat vasaroltam... de itt egy pelda, hogy az olcsobb is lehet király. Nekem olyan szep, puha lett a hajam tőle, hogy le sem akarom cserelni soha ezt a sampont. Ha ez ennyire jo, akkor milyen lehet a hajpakolas es a maszk... Nekem az illata is nagyon bejon, annyira nem marad meg a hajamban az illata.
Egyetlen pici bajom van vele, hogy kicsit hamar fogy, több kell a hosszu hajamra, hogy habozzon.

Nem tudom mi történhetett, de pár használat után kiszárította a hajam. Hamar zsírosodott tőle... biztos hogy nem veszem újra es ami megmaradt az is kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak