Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2013. július 24.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetétele egyesíti a méregtelenítő hatású szőlőkivonatot a védelmet nyújtó E-vitaminnal, hogy intenzíven hidratálja a szemkörnyék érzékeny területét. Multi-aktív hidratáló összetétele segíti a bőr regenerálódását, védelmet nyújt és optimális hidratálást biztosít 24 órán keresztül. Bőre védett a küldő hatásokkal szemben, intenzíven hidratált, rugalmasabb és komfortos. A bőr puhább, simább és regenerált.

Bizonyított és megállapított hatákonyság:

prne0919

2014. november 8.

Előbb vettem meg ezt a krémet és csak utána olvastam el a véleményeket. Jól meg is ijedtem. :) De nekem nagyon jól bevált. Lefekvés előtt használom és reggel sokkal élettel telibb a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 8.

danyi.tamas

2014. szeptember 22.

Én nem tudom, hogy ti mit csináltatok ezzel a krémmel, nekem tök jó.
Eyeceutical (lánykori nevén Botoceutical szemtáskákra) segítségével szedtem le a szememről az ötémát meg a táskásodást, az Eyeceutical meg is oldotta a dolgot, de ráncos és nyúzott maradt a bőr a szemem alatt. Találomra rákentem ezt a Garnier 24 órásat, és a szemem életre kelt. Teljesen rendben van, mert engem nem érdekel, férfi lévén, hogy rá lehet-e sminkelni meg ilyenek, a szemem hidratálja, kicsit nehezen szívódik fel, de nem gond.
Helyre akartam állítani a szemem, ezzel a kis hidratálókrémmel meg Eyeceuticallal meg Ophylosa szemcseppel kielégítő az eredmény. Nekem bejött. Jobban, mint a nagy, nehéz, űberkiválónak tartott szemránckrémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Én nem tudom, hogy ti mit csináltatok ezzel a krémmel, nekem tök jó.

nicole.nykol

2014. szeptember 18.

Abszolút nem vált be! Őszintén -1-et adnék neki!
Este vittem fel a szemkörnyékemre (szemhéjra és szemem alá) de 3-4 alkalom után, elkezdett hámlani a szemem! nem viccelek, ilyen plusz bőr réteg képződött,ami besárgásodott és le kellett szednem! Iszonyat! KUKA! NEM AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Abszolút nem vált be! Őszintén -1-et adnék neki!

Babooca

2014. szeptember 7.

Kompakt, kis helyet foglal, de nálam nem ért sokat. Keveset tettem a szemhéjamra, megvártam míg teljesen beszívódik, mégis elcsúszott rajta a szemsminkem. Szóval nappalra nem vált be. Éjszakára felkenve pedig reggel csodás dagadt, felpuffadt szemeket okozott, szóval erről is lemondtam. Lehet túl fiatal vagyok még a használatához. Ahhoz képest, hogy semmit sem tud, elég drága. Maradok a mandula olajnál, az még a szempilláimnak is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

greti.sze

2014. szeptember 6.

Nekem egyértelműen segitett, a karikás, puffadt szemkörnyékemen enyhitett, hidratáltabbá tette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Rovett

2014. augusztus 7.

Hát az előző hozzászólóval ellentétben, én nem dobtam ki a dobozát, és tökéletesen tudom tárolni.
Az előző Vichy szk.ápolómhoz képest nem csinált túl sok mindent ( azt is lepontozták itt krémmánián, pedig szerintem csudijó volt)..
Az én szemkörnyékem alapjáraton csecsemő korom óta katasztrofális állapotokban van. 20 évesen petyhüdt, karikás, táskás, foltos, száraz. Napi 2x használom, nyilvánvalóan akkor amikor hidratálom az egész arcomat. A külalakján nem igen változtatott, de tapintásra sokkal kellemesebb, puha, tehát érezhető, hogy ápolva van. De ennyi. Nem is nagyon kínál mást, szóval a dobozon feltüntetett kritériumoknak 100%-ig eleget tesz. Én azért egy picit többet vártam volna el.
Nem véletlenül szortírozták ki az egész Essentials termékcsaládot ilyen kecsegtető akcióval. Én egy rózsavizes tonik mellé vettem ezt 1 ft-ért. Tehát 1000 forintból megúsztam a 2 terméket. "Ajándék lónak ne nézd a fogát, gyermekem." Nekem, így teljesen megérte. De nem venném újra, teljes áron, és akciósan se. (Kivéve, ha megint 1 forintért vágnák hozzám)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Fruzsina0620

2014. június 23.

Jó kis termék. Amit ír azt mindet betartja. Én estére szoktam használni a szemem alá és reggel jó őúy felkelni, hogy nem tűnik olyan fáradtnak a szemem. Egy bajom van vele, ami nagyon, de nagyon tud idegesíteni.. A csomagolása. Szinte sehol se tudom tárolni, mindig neki kell támasztanom valaminek, de így is leesik és olyan helyre megy, ahonnan alig tudom kiszedni. Ezért kap 4*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

fagas

2014. június 19.

Korrektor alá megfelelő, - kellően hidratál - de egyéb, pozitív hatását nem észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

Arianne

2014. június 8.

Hááát...este még minden rendben van, aztán reggelre bedagadt, vizenyős szemek néznek vissza rám a tükörből. Lehet ez egy intő jel, hogy 23 évesen még nincs ilyesmire szükségem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

cafeconsal

2014. május 16.

Elég száraz a szemkönyékem, ezért kerestem rá egy hidratálót. Különösebb elvárásaim nem voltak ezzel a kis krémmel szemben, hidratálni hidratál, így én elégedett vagyok vele. Este használom, mert sminkkel nem működik valami jól együtt. Lehet, csak bebeszélem, de mintha kicsit javítana a bőröm tónusán is, valahogy jobb az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3 , Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak