Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2013. július 24.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetétele egyesíti a méregtelenítő hatású szőlőkivonatot a védelmet nyújtó E-vitaminnal, hogy intenzíven hidratálja a szemkörnyék érzékeny területét. Multi-aktív hidratáló összetétele segíti a bőr regenerálódását, védelmet nyújt és optimális hidratálást biztosít 24 órán keresztül. Bőre védett a küldő hatásokkal szemben, intenzíven hidratált, rugalmasabb és komfortos. A bőr puhább, simább és regenerált.

Bizonyított és megállapított hatákonyság:

bizsuka

2014. március 29.

Nem nagyon csinál semmit :D Hidratál egy kicsit, de nagy változást nem vettem észre. Én csak estére használom, meg néha mikor itthon vagyok egész nap smink nélkül, de smink alá nem használom, mert nem szívódik fel teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

krémkereső

Korcsoport: >54
2014. március 9.

Esti használat után reggelre dagadt szemek... A hidratáló hatása nálam sajnos nem tartott sokáig, 24 óráig pláne nem. Semmilyen hatást nem tapasztaltam. Megelőzésre talán jó, de az én bőrömre már nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 9.

Szaszcow

2014. január 26.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Nagyon sokat nem használ, bár nagyon nincs is min "javítania":D Nem tudom lenne-e értelme újravásárolnom, annak ideén is csak a kíváncsiság hajtott.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Szaszmancs

2014. január 2.

Nagyon szuper akcióban jutottam hozzá 1200 forintot fizettem érte és egy Garnier sminklemosóért. A lemosóért mentem, de amikor megláttam, hogy a szemkörnyékápolóhoz ajándékba adják, nekem meg pont elfogyott a szemkörnyékápolóm, nem volt több kérdésem, pedig semmit nem tudtam erről a krémről. Előtte az Alverde körülrajongott golgotás szemkrémjét használtam, de nem voltam tőle elájulva, ez pedig nagyon bevált, annak ellenére, hogy nem vártam tőle túl sokat. Annyit nyújt, amennyit ígér: hidratál. Mást igazából nem is várok, a csodakrémek sem tüntetik el sem a ráncokat, sem a karikákat, ami genetikailag ott van, az ott is marad. Szóval hidratálást kértem, hidratálást kaptam mindenféle nehéz, ragacsos állag nélkül, illatanyag nélkül, szép összetevőkkel, megfizethető áron. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Onomatopoeia

2013. december 22.

semmi gond nincs vele, könnyű, talán lehetne kicsit töményebb, de ez kortól függ ugye kinek-mi
összetevőit is szeretjük :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

összetevőit is szeretjük :))

umpalumpa

2013. december 5.

Egy Garnier arcápolóval együtt vettem akciósan, mikor kifogytam a szokásos krémeimből áthidaló megoldásnak. Nem volt drága és a fiatalabbaknak biztos beválik. Nekem nem szívódik fel rendesen, ragacsos marad a bőröm és ha hozzányúlok le is morzsolódik. Próbálom elkenegetni az orcáimon, ott nem ragad annyira. Egyszer kentem a szemem köré éjszakára és reggelre bedagadt a szemhéjam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

KataaBabaa

2013. szeptember 15.

Elhasználtam már belőle pár tubussal, mióta a tégelyes szemkörnyékápolót kivonták a forgalomból. Nekem nagyon bevált, igaz még 23 évesen nem sok dolga van, de megelőző kezelésnek szuper. Esténként használom arclemosás után. Könnyű állaga van, hamar, nyom nélkül felszívódik. És nem kerül vagyonokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

cioccolata

2013. július 24.

Megvettem, de még van a másik, napraforgó-kivonatos Garnier szemkörnyékápolóból, ezért egyelőre nem kezdtem el használni. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan jó, mint az elődje!:)

Update: sajnos az előző Garnier szemkörnyékápolóval szemben ez égő érzést okoz, mikor felkenem, azaz valamire allergiás lehetek benne (vagy lehet, csak a koffeint nem bírja a bőröm?). Kár. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

mimikehh

2013. február 7.

én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, az eddig teljesen száraz, feszülő szemkörnyékemnek nagyon jót tett, nem lett tőle túl zsíros sem, pont olyan amilyen kell. árkategóriában is érezhetően olcsóbb mint a többi Garnier szemkörnyékápoló, úgyhogy én csak ajánlani tudom az enyémhez hasonló problémára :)
ui.: nem úgy néz ki, mint a képen, de sajnos nem találtam róla képet sehol sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3 , Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak