Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serbackaja, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A rózsa kivonattal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials tonik vitaminnal kíméletesen távolítja el a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Arcbőre tiszta, puha, friss és ragyogó lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lexi90

2013. október 10.

Azért vettem meg, mert egy csomagban volt a sminklemosó tejjel, és bár zsíros a bőröm, mindkettő nagyon szuper rá. Szépen eltávolítja a zsíros szennyeződést, nem szárít ki, nem hidratál túl, pont tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

angeltear

2013. szeptember 21.

Egy akció keretében ingyen hozhattam haza, tartottam tőle, hogy csípni és irritálni fogja az érzékeny arcbőrömet de nem így történt. Teljesen jól tisztít, leszedi az esetlegesen a bőrömön maradt alapozót. Kicsit szárít, ha nem krémezem az arcomat a használata után rögtön, elkezd kellemetlenül húzódni a bőröm. Az adagoló sem tetszik túlzottan, a vattapamacsra néha több jut a kelleténél, de így is sokáig elég pedig naponta kétszer használom. Nem fogom újravenni de elég meggyőző termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Serbackaja

2013. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált, pedig nekem kevert bőrtípusom van. Azért esett rá a választásom, mert nem tartalmaz alkoholt. Egyáltalán nem szárít, nem zsírosít, szuperül hidratál, használat után nem hagy maga után ragacsos érzetet, puha tapintású lesz tőle a bőröm. Az illata pedig nagyon finom. Nem érzem, hogy összehúzná az arcom, és csípne, mint a régebbi tonikjaim, hanem teljesen semleges érzést nyújt, kellemes vele végigtörölni az arcom. Amióta használom, alig jönnek ki rajtam pattanások. Én csak ajánlani tudom, a legjobb tonik, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Évii14

2013. augusztus 21.

Esténként szoktam használni, és nagyon jó. És az illata is nagyon finom ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Esténként szoktam használni, és nagyon jó. És az illata is nagyon finom ;)

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.