Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tavikacsa

2013. október 26.

Az olajos hatás kicsit zavaró, de ez nem a termék hibája, minden olajos sminklemosóval így van. Nagyon olcsó és hatékony, utána arclemosóval szoktam eltüntetni az olajos érzést. Nem irritál, nem csíp. Nagyon sokáig elég, de ha elfogy valószínűleg ezt fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

cserhalmiagota

2013. október 13.

Szerintem akárki akármit mond, én tényleg mindent próbáltam (krém, zselé, hab, micellás, törlőkendő, korong...) semmi mással nem lehet normális leszedni a sminket az olajos lemosókon kívül. Mindig marad ott valami/könyörögni kell stb. Ok, nem a legjobb érzés, de az olajosok közül ez a legjobb!! Nem csípi a szemem, nem látok tőle homályosan egy fél óráig, leszedi a tust-vízálló spirált-alapozót is, és nem olyan nehéz leszedni sem az olajos réteget egy arclemosóval. + még olcsó is és sokáig elég...
u.i.: akciósan-és kb egyfolytában akciós- egy ezres körül van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

u.i.: akciósan-és kb egyfolytában akciós- egy ezres körül van

PiciBia

2013. október 11.

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a kis termék :) Tökéletesen eltávolít mindent az arcomról/szememről mindenféle kínlódás nélkül. A bőröm nagyon puha és tiszta tőle (nem csak tisztának látom, hanem annak is érzem). Annak ellenére, hogy akciósan vettem meg, teljesen áron is újra fogom vásárolni :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

FF

2013. október 1.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Nagyon szeretem, bár kicsit zavar az olajos hatás, amit maga után hagy. Viszont a sminket tökéletesen eltávolítja, még a vízállót is! Emiatt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Lara5

2013. szeptember 6.

Meglepően jó! Eddig a Clinique kétfázisúját használtam, csak elfogyott és valami olcsóbbat szerettem volna. Hát őszintén nem érzem a különbséget a két márka között, illetve annyit, hogy kb 4000 fttal több maradt a pénztárcámban, amit elkölthetek másra juhúú :)))
Szóval jó, az olajos érzet nem zavar, mert vízzel úgyis átmosom az egész arcom utána. Szépen leszedi a vízálló tust, megkapja az 5öst:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

lau0825

2013. augusztus 14.

Nagyon jó, maradéktalanul eltávolítja a sminket, nem irritál, kellemes használni, nem hagy olyan olajos réteget, mint más márkák lemosói, és még akciós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

annroi

2013. május 27.

Ma vettem, mert úgy éreztem a régi lemosómat már nem bírja a szemem. Kellemesen csalódtam benne. Szépen levitte gond nélkül az essence zselés tust is, és talán kevesebb is kell belőle, ráadásul eleve 200ml, ami sokáig kitart. Olajos érzetet nem is nagyon éreztem, főleg mivel a régebbi lemosóm ennél sokkal olajosabb volt, de már annál se zavart. Egy dolog nem tetszik benne, hogy a második helyen ott a szilikon, nem is értem miért van mindegyik Garnieres lemosóban benne.
Nem tudom hosszútávon hogy teljesít, ha változik a véleményem jövök updatelni. De közben azért megpróbálok keresni egy olyan lemosót ami szintén gond nélkül leviszi a vízálló sminkem viszont nincs benne szilikon. Ha esetleg tud valaki ilyen sminklemosót, megköszönném ha megosztaná velem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

joker

2013. május 23.

Nekem is maximálisan bevált, sőt ez az egyetlen, ami a vízálló sminket tökéletesen leviszi, de a szempilláimat nem ritkítja... Én az olajos rétegtől a tonikjával szabadulok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

sisu69

2013. május 6.

Miután feltöltöttem, azután vettem észre, hogy megegyezik a Garnier Sensitive 2 in 1 Vízálló Sminklemosójával (amit régebben használtam), még az összetevői is ugyanazok, csak kicsit megváltoztatták a nevét és a csomagolását. Most ilyet lehet kapni a Rossmannban...
Szuper termék, egyáltalán nem irritál és nagyon gyengéden, dörzsölés nélkül távolítja el még a legbrutálisabb fekete füstös sminket is. Igaz, hagy maga után egy kis olajos réteget, de engem szemkörnyéken ez nem zavar. Mivel 200 ml-es kiszerelésű, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Vitaminok: Panthenol