Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

CzFru

2019. április 6.

A makadámiásat vettem meg először, az valami zseniálisan teljesített, most kezd elfogyni, így amikor akciósan megláttam a rossmannban a banánosat, hát megvettem. A banános testvérke is könnyen kezelhető, nem zsírosít jobban, az illatát imádom, nem banán inkább gyümölcsös, kicsit émelyítő. Jó-jó, de elmarad a makadámiás nagytesótól. Nehezebben fésülöm ki, és hamarabb szálkásodik vissza a hajam vége. Próbáltam balzsamként is és pakolásként is, el fogom használni, de ha elfogy visszatérek az első jól bevált pakoláshoz. Beszereztem az aloésat is, kíváncsi leszek, az hogyan teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Egi

2019. április 6.

Csak mintát probáltam, de mentem is megvenni a nagyot. Nekem nagyon kevés kellett, még a gubancokat is kiszedte a hajambol. Csak rákentem a gubancra(hullámosodo hajam miatt pudlicsomók vannak a tarkóm aljánál :D) és simán ment a fésülködés. Az illata mennyei. Én hajbanmaradóan próbálom. Hajam nem igényli a szárazon ápolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

rafi

2019. április 3.

Imádom! Garnier termékhez képest nagyon szép az INCI-je. Én balzsamként használom a festett, száraz hajamra, és csodákat tett vele. Ez az első balzsamom, ami nem csak "csücsül" a hajam tetején majd győzöm leöblíteni, hanem egyenesen issza magába a jótékony összetevőket, alig kell utána kiöblítenem belőle valamit. Sokkal puhább, fényesebb és könnyebben kezelhető lett tőle a hajam, amit előtte semmivel nem tudtam elérni. Én imádom az illatát, kicsit mű, de kellemesen édes, nem tolakodó, csak akkor marad hosszabb ideig a hajban, ha száraz hajra hajvégápolóként használom. A többi változatát is kedvelem, szerintem leginkább csak az illatukban van különbség. A hajtövekre nem szabad tenni, mert zsírosít, de rendeltetésszerűen használva tökéletes. Van olcsóbb balzsam a piacon, de az én majdnem derékig érő hajamra nem keveset használva is 3-4 hónapig kitart rendszeres használat mellett, szóval szerintem megéri. :)

Update: Még mindig imádom, de amíg felváltva használtam a többivel, nem tűnt fel, hogy baromi elektrosztatikus lesz tőle a hajam, száll minden felé, tapad bele az arcomba... A többi változatot önmagában használva nem tapasztaltam ezt. Ezért levonok egy csillagot, mert derékig érő hajnál eléggé szenvedősek így vele a mindennapok annak ellenére, hogy a hatásáért még mindig odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Vanille

2019. április 1.

Nem egy rossz termék. Hatalmas csillag jár azért, hogy elmozdultak vegan irányzatba, még ha nem is maximálisan, és az illata egyszerűen fantasztikus, pedig nagyon kevés olyan banánillatú termék van szerintem a piacon, amiknek nem mű szaga van, és nem válik émelyítővé, főleg ha tartós az aroma.
Én balzsamként használom, alaposan ki is mosom pár perc elteltével, de furcsán kettős érzésem van tőle. Egyrészt elég sokat kell kennem belőle, mire tényleg nem érzem sprődnek a hajam, viszont hajmosást, szárítást követően nem bír ki két teljes napot a hajam mosás nélkül, ha használom.
Amúgy is gyakran kell mosnom, de nagyon sajnálom, hogy ezen a szinten ennyire nem válik be, pedig minden más csodálatos. Az első nap valóban fényes, élettel teli, egészséges tincseket eredményez, és nem is lapítja le annyira, mint a korábban próbált termékek. Azt hiszem kipróbálom úgy is, hogy a hajtövekre nem kenek, csak a haj hosszára, és jövök még updatelni. Addig csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Dominika28

2019. március 31.

Egy dobozzal használtam belőle el szépen ápolja a hajam és sokkal puhább a hajam az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

szfanni97

2019. március 26.

Sokkal puhább lett a hajam és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Sokkal puhább lett a hajam és az illata is nagyon jó.

ZsanettLina

2019. március 24.

Hajmosás előtt használom néhány órán át parkolásként kissé vizes hajra, vagy egész éjszakára. Nagyon jó, bár az összetevői nem ennek a legjobbak a termékcsaládból. Ennek ellenére újra és újra meg kell vennem, mert nagyon puha és kellemes a hajamnak, de főleg mert a barátom szabályosan odavan az illatáért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

saretta

2019. március 20.

Az illata nekem nagyon mű, viszont a száraz hullámos/göndör hajammal csodát művelt. Hajtőre kenve valóban kicsit zsírosít, nehezít, de a hajvégeknek maga a megváltás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Akciósan vettem a Rossmannban. Nem bántam meg, sokkal puhább lett a hajam és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

KissMinnie

2019. március 16.

Hajmosás közben balzsamként és hajszárítás után hajvégápolóként is használom a derékig érő hajamra. 2 hete használom és láthatóan szebbek lettek hajvégeim és könnyebben fésülhető lett a hajam. Imádom az illatát. Óriási kiszerelés még az én hajamra is, de ha elfogy biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.