Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
nagyalexandi

2019. december 22.

Pakolásként használtam, jókora adagot masszírozva a hajamba, majd kb. fél-egy órát rajta hagyva.
Ami pozitív : az illata isteni, viszonylag sokáig érezhető; hiába kentem nagyobb mennyiséget a hajamra, soha nem volt probléma a kimosásával.
Viszont : hiába az isteni banános krémes illat, nem hidratált kiemelkedően. Olyan semmi extra.
Még gondolkozom, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Még gondolkozom, hogy újra vegyem-e.

Indira

2019. december 10.

Makadámdióshoz képest gyenge, de egy átlag balzsamnál azért jobb. Külön öröm, hogy szárítás előtt lehet pluszban rákenni, kislányomnak így el tudom használni, nekem extra száraz hajam van, arra sajnos kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

RokalanyLau

2019. december 10.

Balzsamkent és pakolásként is használom. Nagyon jó az illata és az én meggyötört hajamat újra életre keltette. Teljes áron nem venném meg, de éljen az asia center ahol akkor is féláron van, ha nincsenek joy napok 😄😄😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

veganita81

2019. december 10.

Sajnos nekem semmit sem ért. Az illata isteni, de semmit sem tett hozzá a hajamhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

nanne

2019. december 3.

Csodát nem tesz,de a vastagszálú,szálkás,derékig érő festett hajat át egész szépen ápolja. Ár-érék arányban szerintem szuper,főleg akciósan éri meg. Az illata viszont... a papayással együtt vettem meg,tégelyből annak az illata jobban tetszett,és kicsit bántam is,hogy ezt is megvettem. Aztán elkezdtem használni és vérzett a szívem,hogy elfogyott. Baleás tusik ellentettje,nem untam rá pár alkalom után,inkább csak beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

noradrenalin

2019. december 1.

Csoda! Illatát imádom meg pár nap után is érezni, szép puha lesz tőle a hajam éy könnyem fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

lunamoon06

2019. november 21.

Nagy kedvencem!❤
Az én hajammal csodát tesz. Fénylővé, puhává és illatossá varázsolja a hajam.
Én hajmosás után 10percig hagyom a hajamon, utána leöblítem, de nem alaposan, mert nem baj ha picit benne marad a hajba.
Még fésülködés előtt viszek a hajvégekre egy keveset belőle, aztán kifésülöm a hajam és így hagyom megszáradni.
Nagyon egészségessé és illatossá teszi így a hajvégeim, négy nappal utána, mikor megyek ismét a rutint végezni, még mindig érzem ezt a finom banános illatot.😊
Szerintem mindenki próbálja ki.
A papayásat próbáltam ez előtt, az egy sima balzsam volt. Nem is vettem újra.
De ez mindenképpen újra vevős!!
Kuponnapokon én 1000ftért szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Nagy kedvencem!❤
Az én hajammal csodát tesz. Fénylővé, puhává és illatossá varázsolja a hajam.
Szerintem mindenki próbálja ki.
A papayásat próbáltam ez előtt, az egy sima balzsam volt. Nem is vettem újra.
De ez mindenképpen újra vevős!!
Kuponnapokon én 1000ftért szereztem be.

marcsi1233

2019. november 18.

Nekem nem vált be, nem elég ápoló a göndör hajamnak, egynek elmegy, de igazából már várom a végét. Finom az illata, és sok van benne, így kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

rekucee

2019. november 11.

Joy kuponnal jutottam hozzá féláron, szerencsére mert amúgy egy fillért nem ér. Hajmosás előtt felraktam 1 órára pakolásként, majd hajmosás után a még nedves hajvégeken eloszlattam egy keveset. Sem puhább sem hidratáltabb nem lett a hajam tőle, fél nap után az illatát sem lehet érezni. Ha lehetne 0 csillagot adni azt kapna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Monaaaaa

2019. november 11.

Nagyon szerettem, de kicsit drágának tartottam, így nem vettem újra. Egyébként nagyon könnyen kifésülhető a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.