Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

viewxy

2018. szeptember 17.

Ezt vettem meg, mert tetszett az illata és a makadámia olajat szokták ajánlani göndör hajra. Hát elmegy, de nem valami nagy szám... 3in1 de igazából egyikben sem működik igazán. Balzsamnak esetleg a legjobb, de sokat kell használni hogy rendesen eloszlassam. Maszknak közepes, sokat kell használni, sokáig fent hagyom akkor sincs jobb hatása, mint balzsamként. Nem kimosós balzsamnak is az a baja, hogy ha keveset rakok nem jó eloszlatni, ha sokat akkor túl sok lesz.
Sok szék között földre ültek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Sok szék között földre ültek?

Csipetke

2018. szeptember 17.

Hát nem is tudom. Meggyőzött de annyira nem. Először egy mintát próbáltam belőle, mindhárom módon kipróbáltam. Szuperált mindenhogy és úgy döntöttem, hogy megveszem nagyban is. Így hosszabb távon használva az illata nekem nem tetszik. Sajnálom, hogy elveszi a finom illatú samponom és hajolajam illatát amiket nagyon szeretek érezni a hajamon. Nem kiöblítendőként tetszik a legjobban, mert praktikus és gyors a használata. Talán így fogom elhasználni ha már megvettem ennyi pénzért. Bár az is igaz, hogy kevés kell belőle, hogy hasson. Nekem egy kicsit olyan szállós lett a hajam tőle. Puha lett, könnyen fésülhető, szóval rossznak sem mondanám, de annyira nem hatott meg ez a termék, nincs meg az a hűha érzés, hogy milyen jól tettem, hogy megvettem és használom, olyan tök átlagos, ilyet szerintem tudnak az olcsóbb változatok is, vagy egy két saját márkás termék. Állagra használható és tényleg nagy a kiszerelése így sokáig meg lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

hencico

2018. szeptember 16.

Én és a párom is imádja az illatát! Én hajbalzsamnak szoktam használni és nagyon szeretem, puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

csill87

2018. szeptember 16.

Ud.: Hosszabb távon nem vált be, az illata nagyon irritál, erős és mű, kicsit sem hajaz a banánra. Tőlem messze van Body Shop üzlet, és azért szereztem be ezt, mert a kedven banános hajbalzsamomtól könnyebben beszerezhető, és nagy reményeim voltak, de ez sajnos semmit sem ér. Hosszabb távon nem hidratál megfelelően. Bár a legutóbb próbált aussie balzsamtól jobb, mert az még szárított is. ah :( kár, ráadásul most van egy nagy bödönnel belőle....

A vedőfóliát a tetejéről én is hiányolom. Egyébként még csak hajmosás előtti pakolásként próbáltam ki, és tényleg jó kis cucc. Ez előtt egy Aussie balzsamot hazsnáltam, ami ugye szintén nem a legolcsóbb kategória azért, de kritikán aluli volt. Ez viszont megfelelően táplál, igaz a kedvenc Body Shopos banános hajbalzsamomtól puhább a hajam sokkal, mint ettől, pedig ezt pakolásként használtam nem is balzsamként. Próbálkozom még vele, hátha ki lehet hozni belőle többet is, de ez most így egy erős 4 csillag. Amúgy az illata elég tartós, de engem inkább irritál, mert mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lbetti

2018. szeptember 16.

Imádom az illatát, de sajnos nagyon elnehezíti a hajam balzsamként használva. Mostanában inkább csak pakolásként teszem fel, így elég jó. El fogom használni, de nem valószínű, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

goracka

2018. szeptember 15.

Festett fekete, vékonyszálú hosszú hajamra alkalmazom már egy ideje. Az illata jó, de önmagában nem táplál eléggé. A hajam ugyanúgy száll, mintha konnektorba nyúltam volna. Zuhanyzás közben plusz haj olajat teszek hozzá, hogy szalonképes legyen a frizurám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

fannix

2018. szeptember 15.

Ajándékba kaptam, nagy reményeket fűztem hozzá, de az illatán kívül sok pozitívat nem tudok mondani, nem ront a hajam állagán de nagyon nem is segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

violetti

2018. szeptember 12.

Pakolásként használom, órákat fent van a hajamon mosás előtt. Már nagyon kellett valami a szőkített göndör hajamra, főleg nyáron extrém módon ki tudott száradni. Az összetevők és az illat miatt vettem meg, de nem bántam meg eddig, mert napokig lehet érezni a banánt rajta és puhább is lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

zsazsix

2018. szeptember 12.

fantasztikus :) tegnap vettem egy tégellyel akciósan, még nem mostam hajat, úgyhogy csak szárazon próbáltam ki egyelőre, egy keveset a hajvégeimre felvittem és fantasztikusan puha lett tőle. Szépen beszívta, nagyon finom az illata, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Száraz hajra felvíve mindenképp csak a hajvégeket javaslom bekenni, hogy ne zsírosítson és egyszerre kevés is elég belőle. Remélem hosszútávon is jól teljesít majd :)

---

UPDATE: most már jó ideje használom, de kitapasztaltam, hogy nekem hogy a legjobb! hajmosás után, vizes hajvégekre egy keveset felviszek, nem mosom ki hanem hagyom,hogy beszívja a hajam és a következő hajmosásig puha marad a hajam. Ami nagyon nagy szó, mert amióta szőkítve lett a hajam, egy pakolás/balzsam sem ért el eredményt 1-2 napnál tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

---

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nemrég kezdtem el barátkozni a curly girl methoddal, és ezt a pakolást választottam a (szinte) mindenmentessége miatt, hogy megszelidítse az erősen hullámos, már-már göndör hajam. Elég jól ki tudom vele bogozni a fürtjeim, a szárazságukon is segít úgy-ahogy, az illata pedig mesés. Bónuszként egy spriccelős üvegcsében összekevertem egy adagot ebből a balzsamből némi vízzel, és ha nagyon rendezetlenné válnak a hullámaim, csak átfújom őket vele, és szépen helyrerakja, plusz újra átjár mindent a fincsi banánillat :) Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.