Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

mllelondres

2018. szeptember 11.

Az illata engem konkrétan idegesített, annyira édeskés és erős. Balzsamként vagy pakolásként használtam, nem volt rossz, de ennél jobban tápláló pakolások/balzsamok azért vannak a piacon ebben az árkategóriában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Dooorinaa

2018. szeptember 5.

Leginkább pakolásként használom hajmosás előtt a szőke göndör hajamra, ápoltabb lesz tőle a hajam de nekem nem vált be csodaszerként... az illata viszont nagyon finom 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

MaFa

2018. szeptember 4.

Nagyon sok pozitív értékelést olvastam róla, így beszereztem én is. Tényleg nagyon jó banános illata van. Hajmosás előtt benedvesítettem a hajvégeket és bekentem vele, majd 20 perc után lemostam. Selymes, könnyű és puha lett tőle a hajam. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

sziiszaa

2018. szeptember 4.

Sajnálom, de szerintem azon kívül, hogy finom banános illata van, az én hajammal a világon semmit sem kezdett. Vastagszálú, dús hajam van. Sem pakolásként, sem szárazon használva nem tapasztaltam semmi jót. Ugyanúgy száraz a hajvégem és szerintem ettől még gyorsabban is zsírosodik. Sajnálom tényleg, de ez nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

nori93

2018. szeptember 3.

Nagyon finom illatú és tényleg jó sok alkalomra elég egy dobozzal. Teljesen meg vagyok vele elégedve! Finom puha lesz tőle a hajam és nem nehezíti el, nem lesz hamarabb zsíros a hajam a használata után...sőőőt szerintem 1nappal segitett is kitolni a hajmosás napját! imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Renus

2018. augusztus 30.

Akciósan vettem a Rossmannban, első használat után puha és kifésülhetőbb volt a hajam.
Többszöri használat utan viszont csak nagyon rövid ideig "hatott", ugyanolyan szaraz lett a hajam mint azelőtt..
Vannak azert ettől jobb hajápolok olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Vannak azert ettől jobb hajápolok olcsóbban.

Alida8

2018. augusztus 29.

Akcióban vettem, mostanában kicsit elegem volt a túlárazott "csodaszerekből", pedig szeretek ezt-azt kipróbálni, de egyre rosszabb cuccokba sikerült belebotlanom. Szóval, nem nagy reményekkel de megvettem, mert a 98% természetessége elég kecsegtető.
Kicsit fura volt az illata, de aztán kellemesnek éreztem. Én pakolásként használtam, fél órát volt a hajamon mielőtt lemostam..Nem igazán éreztem változást.
Másnap reggel azonban a hajamba gyönyörű volt.. fényes, selymes puha. IMÁDOM lett a termék nálam, ami ritka. :) A hajam szőkített és hullámos, állandóan száraz, de ez a terméke sokat segít rajta! Biztosan újraveszem, ha nem is ezt, de egy másik testvérét ki fogom próbálni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

paranoidcat

2018. augusztus 26.

Van ettől sokkal jobb a szilikonmentes vonalon, olcsóbban. Az illata csodás úgy tíz percig, utána engem elkezd zavarni, kifésülést se segíti olyan nagyon, és nem lesz tőle annyira hidratált a hajam, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

juditjanka

2018. augusztus 21.

Engem a banánnal vettek meg, meg hogy szilikonmentes. Szerintem évek óta nem vettem Garnier hajápolót, de ennek igazán örültem. :) Nekem a mosás utáni, nem öblítős verzióban nem vált be, bár nem is extra száraz a hajam. El tudom képzelni egy száraz, akár göndör hajon, hogy jól működik. Viszont mosás előtti pakolásnak és balzsamnak is szuper. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz tőle hamarabb zsíros, és tök jól hidratálja. Az illata meg magáért beszél, és nagyon tartós. (nem túl fincsi illatú samponnál kifejezetten hálás dolog tud lenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

mautika

2018. augusztus 19.

Nekem ez olyan semmilyen termék... Jó az illata, de a hatása semmi extra, meglennék nélküle. Azért még a papayas változatot kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.