Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

SimonKrisztike

2018. augusztus 17.

Imádom!!!!!!szőkített , alapból szárazabb hajam van mint az átlag embernek, ráadásként jó vastag szálú,így kènytelen vagyok sokkal durvábban ápolni mint azt általában....de ezzel a termékkel elèrem,hogy pihe -puha vègre kezelhető legyen. kiprobàltam nagyon sok drága 😯 termèket,nem èrtem el vele ezt az eredményt!!! Igaz jó fèl órára bepakolom a hajam vele hajmosás után, de csodát tesz! Előtte a DM pipacsos samponjàval hasznàlom,ami szintèn vegàn termék 💕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

vkata96

2018. augusztus 17.

Engedtem a hype-nak. Nyár elején egy vizsga után jutalomként vettem meg magamnak :D A Rossmannban 1500 Ft-ért akciósan jutottam hozzá. Nem csodaszer, de az illatáért már megérte megvenni! Valami csoda! Én főleg szárazon szoktam a hajvégeimbe masszírozni, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem tapasztja össze a hajam, hanem nagyon puha lesz tőle, és egész nap érezni ezt a fincsi illatot. Balzsamként nem annyira jött be, mert semmit nem segített a gubancolódáson, ugyanolyan nehéz volt kifésülni vele a hajam. Elsőre drágának tűnhet, de óriási mennyiséget kapunk, ami nagyon sokáig elég. Összességében nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Kinguci123

2018. augusztus 16.

Csalódás!!!
Száraz hajra vettem, amire való is. Semmit sem ért. Kipróbáltam úgy is, hogy száraz hajra kentem és utána lemostam, kipróbáltam úgy is, hogy balzsamként használtam és kipróbáltam úgy is, hogy pakolásként a vizes hajon hagytam 10 percet. Semmi változás, sem az első, sem a harmadik próbálkozás után. A következő lett az eredmény: ugyanolyan száraz hajvégek, + elnehezedő haj érzése, nehéz kifésülhetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Csalódás!!!

Bettina1984

2018. augusztus 15.

Nem is tudom....igazából.
Az illata isteni, a mosás napján még puha a hajam, de másnap már kevésbé.
Egyenlőre 3 csillag, többet sajnos nem tudok adni erre a termékre

Az utolsó adagot el sem használom, CSALÓDÁS 😞.

Új : Láttátok már, hogy külföldön van már hair food avokádós is?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem is tudom....igazából.
Az illata isteni, a mosás napján még puha a hajam, de másnap már kevésbé.
Egyenlőre 3 csillag, többet sajnos nem tudok adni erre a termékre

Az utolsó adagot el sem használom, CSALÓDÁS 😞.

Új : Láttátok már, hogy külföldön van már hair food avokádós is?

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Nagy csalódás! Kétszer adtam neki esélyt és valami borzasztó száraz lett tőle a hajam és rossz tapintású.
Gondoltam ha nekem nem vált be akkor használja el a párom hátha neki beválik..neki is kiszáritotta a haját.
Életemben nem volt ilyen rossz hajpakolásom pedig sok mindent probáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Életemben nem volt ilyen rossz hajpakolásom pedig sok mindent probáltam.

MHVioletta

2018. augusztus 13.

Az illata nagyon jó. Mindhárom módon használtam. Gubancolódott és elnehezült tőle a hajam. Szerencse, hogy akciósan és nem a teljes árán vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Bububaba

2018. augusztus 13.

Már régóta nézegettem és gondoltam kipróbálom,ha már ennyi sok jó vélemény van róla. Amint megvettem már jöttek a 2-3 csillagok és a sok rossz vélemény. Így már nagyon kritikusan álltam hozzá és előre féltem,hogy ez a hajpakolás rossz lesz. Hála az égnek nem így lett. Ez a hajpakolás fantasztikus. Amikor felkentem a hajamra hajmosás után az első dolog ami furcsa volt az az,hogy nagyon kevés kellett ahhoz,hogy szépen kigubancoljam a hajamat(szilikonmentes sampont használok). Miután felkentem olyan érzés volt,mintha semmi nem lenne a hajamon,szimplán csak víz. Vártam 30 percet,lemostam és a hajam mintha felszabadult volna. Sokkal,de sokkal könnyebb lett,mint más hajpakolásoknál. Megtöröltem a hajamat és a törölköző száraz hajvégeimre raktam egy kis mennyiséget amit jó alaposan belemasszíroztam. Reggel amikor felkeltem azt hittem egy banándzsungelben ébredek. Ennek a cuccnak vmi isteni illatta van. Elsőre a gyerek multivitamin jutott róla az eszembe és utána a karamelizált banán. Kifésüléskor lepődtem meg a legjobban:a fésű csak úgy átsiklott a hajamon és olyan nemes egyszerűséggel tudtam a fésűvel formázni,hogy az hihetetlen. A hajam nagyon könnyű,puha és lágy lett.Nem volt fénytelen a hajam,de ettől még jobban fénylik. A száraz hajvégeim már a múlté,olyan puha és selymes lett,mint a hajam többi része. De,van egy negatív dolog ami nem hagy nyugodni: a fólia hiánya. Az üzletben szinte bárki belenyúlhat,kivehet belőle,ne adj isten rakhat bele vmit,stb. Nem értem,ezt miért hagyták ki :( de persze ez nem ront a terméken,ami egyszerűen csodálatos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nymphea

2018. augusztus 12.

UP2: Hosszabb használat után már rájöttem, nekem ez a pakolás leginkább semmi különös. Illata viszont isteni,és a szép összetevők és szilikonmentessége miatt egy erős 4 csillagot megérdemel.

UP: Rájöttem, hogy jobban beválik nekem úgy, ha hajmosás előtt hagyom fent 1 órát. Ekkor zuhanysapit dunsztolok, és Gliss Kur nyári kiadású samponnal alaposan kimosom a pakolást a hajamból, majd szárítás után a hajvégekbe bemasszírozom. Így szuper, teszi a dolgát. Puha a hajam. :)

Tegnap vetettem be először, pakolásként hagytam fent 20 percig, ám ahogy nézem, lehet később egy órára teszem majd fel.Sosem láttam még drogériás viszonylatban ilyen kiadós adagnyi pakolást, és akciósan véve (én 1500-ért vettem) szerintem abszolút megéri az árát. Azóta hajvégbe is belemasszíroztam, és isteni finom illata van a hajamnak, mellesleg puha és ápolt is lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bugár

2018. augusztus 10.

Az illata nagyon szuper, de nekem nem igazán használ. Hajvégekre kenve, hajszárítás után gubancolódott a hajam, nehezen tudtam kifésülni. Használatával száraz, fénytelennek látom a hajamat, ami nem tetszik, mert tudom, hogy mással pl. Garnier Botanic Therapy propoliszos hajápolóval még az űrből is felfigyelnek a hajam fényességére. Nagyon akartam szeretni, de így sajnos nem leszünk barátok. Számomra csak az illata vonzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ttelokinkojpa

2018. augusztus 9.

Akciósan vettem, száraz hajra vittem föl, kb. 3 órahosszán keresztül rajta volt, majd balzsamként is ezt használtam. Az ép középrészt szépen hidratálja, de a végével egyelőre nem tud mit kezdeni. Próbálgatom azért még, mert az illata, állaga szuper, illetve a melltartóig érő hajamra szerintem elég lesz még pár hónapig. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.